Home » Agent Action – Spy Shooter v1.6.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Agent Action – Spy Shooter v1.6.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Casuslar, tüm medyadaki en abartılı ve popüler figürler arasındadır. James Bond, The Bourne Identity, Mission Impossible ve Kingsman gibi filmlerimiz var. Bu popüler filmlerin tüm dünyada milyonlarca hayranı var. Ve şimdi casus türü mobil oyunlara da geldi.

SayGames tarafından geliştirilen Agent Action Para Hileli Mod Apk yazılımı, yalnızca Google Play Store’da 1 milyondan fazla indirilmiştir. Bu harika casus oyunu, casuslar hakkında başarılı bir mobil oyun oluşturan tüm unsurlara sahiptir: casus, harika araçlar ve silahlar, kötü adamlar ve görevler. Bu destansı oyunda senin görevin insanlığı kötü olan her şeyden kurtarmak! Bu göz korkutucu görevi üstlenmeye hazır mısınız? Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin!

Bir acentenin işi nedir?

Biz çocukken casusluk işinin hep havalı olduğunu düşünürdük. Ama biraz yaşlandıkça, işlerinin çok fazla risk taşıdığını artık anlıyoruz. Kimliklerini arkadaşlarına ve ailelerine bile gizli tutmalıdırlar. Gönderildikleri her görevin doğasında var olan tehlikelerden bahsetmiyorum bile. Bu kolay bir iş değildir.

Agent Action Para Hileli Mod Apk’da öncül aynıdır. Görev üstüne görev, dünyayı kurtarmakla görevlendirildin. Bu epik aksiyon oyununda karakterinizi hareket ettiremezsiniz çünkü otomatik olarak hareket edecektir. Tek yapman gereken düşmanları vurmak! Fakat bekle! Ayrıca savaşta ölmemek için düşman ateşinden kaçmanız gerekiyor.

Ben ölürsem dünyayı kim kurtaracak? Bu yüzden zamanlama bu oyunda başarının anahtarıdır. Ateş etmezken, düşman ateşinden güvenle saklanıyorsunuz. Ama ateş ettiğinizde kendinizi tehlikeye atıyorsunuz. Bu nedenle, yalnızca düşman da ateş etmiyorken ateş edin.

Grafiklere gelince, SayGames oyunla harika bir iş çıkardı. Karakterlerin yanı sıra mekanlar da etkileyici ve üç boyutlu. Ayrıca her şeyin gerçekçi görünmesini sağlayan ses efektlerini de takdir edeceksiniz. Bunun dışında birçok casus karakter ve silahla da oynayabilirsiniz!

Okumak  Pokemon Go v0.219.0 Para Hileli Mod Apk İndir

Agent Action – Spy Shooter v1.6.1 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Agent Action – Spy Shooter nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Agent Action – Spy Shooter Para Hileli Mod Apk
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.

Aracı çalışma özellikleri

Agent Action Para Hileli Mod Apk, sizi sonuna kadar ikna edecek aksiyon dolu bir casus oyunudur. İşte özellikler:

Karakter Ekibi – Bu oyunda bildiğiniz ve sevdiğiniz farklı casus karakterler olarak oynayabilirsiniz. Varsayılan seçenek Bay Eylem’dir, ancak Bayan Smith, Evan Black, Prenses, Kral Disko, Küçük Joe ve daha fazlası gibi diğerlerinin kilidini açabilirsiniz!

Agent Action Para Hileli Mod Apk’da karakterler sadece sahne içindir, diğer karakterlerin oyunda kullanabileceğiniz özel nitelikleri yoktur. Böylece en sevdiğiniz karakteri seçebilir ve bazı kötü adamları öldürmeye başlayabilirsiniz!

Silahlar – Minion aksiyonunda tonlarca silah var! Tabancalar, pompalı tüfekler, makineli tüfekler, keskin nişancı tüfekleri, RPG’ler ve daha fazlası var! Ayrıca sizi ekstra güvende tutmak için kalkanlar da var. Her görevi tamamladıktan sonra bunların kilidini açabilirsiniz! Ama ikisinden birini seçmek zorundasın.

Basit Kontroller – Agent Action Para Hileli Mod Apk’daki kontroller muhtemelen en kolay olanlardan biridir. Çekmek için dokunup basılı tutun, ardından gizlemek için düzenleyin. Bu kadar! Bunu kelimenin tam anlamıyla tek parmağınızla oynayabilirsiniz ve yine de oyuna hakim olacaksınız!

EPİK GRAFİKLER Belirtildiği gibi, bu oyunun 3D grafikleri gerçeküstü. Bunu ses efektleriyle birleştirin ve tura çıkın!

Okumak  Galactic Attack - Falcon Squad v81.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top