Home » Alpha Guns 2 v11.1.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Alpha Guns 2 v11.1.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Alpha Guns 2 Para Hileli Mod Apk (Sınırsız Para/Altın) ile şehirdeki en iyi silah olmak için düşmanlara ve patronlara karşı savaşın.

Web sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu mod ile oyun hesabınızda sınırsız nakit ve sınırsız altın külçe kaynağı alacaksınız. Ayrıca, tam dayanıklılık elde edeceksiniz. Ayrıca oyundaki tüm silahların ve tüm karakterlerin kilidini açabilirsiniz.

Alpha Guns 2 Hakkında

Alpha Guns 2’nin ortaya çıkmasıyla, Champion MX’in tekrar harekete geçtiği ve düşmanları ele geçirmeye istekli olduğu görülüyor. Gerçekten güçlü patronlar da dahil olmak üzere, öncekine kıyasla bu oyunda çok daha heyecan verici seviyeler var.

Oyundaki tüm düşmanlarınız ve düşman patronlarınız artık oyuncular için büyük bir tehdit oluşturacak güçlü silahlara ve en yeni ekipmanlara sahip. Oyun, daha fazla zorluk nedeniyle arcade benzeri ve oldukça bağımlılık yapıyor. Bu oyunda her şeyi kontrol etmek kolaydır.

Grafikler de doğası gereği iyidir ve iyi müziğin yanı sıra, bu kelimenin tam anlamıyla bir kazanandır.

Bu oyunda bir kahramansınız ve göreviniz dünyayı yıkımdan kurtarmak. Alpha Guns 2’de her türlü düşmana ateş edecek ve üzerinden atlayacaksınız. Size saldıran dronlar ve tanklar olacak.

Onu geliştirmek için silah ve el bombası kullanacaksınız. Ayrıca düşmanları yenmek için lazer silahları ve av tüfeği gibi farklı tehlikeli silahlar kullanır. Sınırsız para ve sınırsız altın almak için Alpha Guns 2 Mod Apk indirin.

 

Alpha Guns 2 v11.1.0 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Alpha Guns 2 Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Alpha Guns 2 Para Hileli Mod Apk.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.
Okumak  Boxing Star v3.2.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Bütün orduyla yüzleş

Alpha Guns 2 Para Hileli Mod Apk oynadığınızda, beklenmedik saldırılara hazırlanmalısınız. Bu oyundaki tüm düşmanlarınız her zaman tamamen silahlı olacak.

Yapabildin mi

Silahlarınızı ve ekipmanlarınızı zaman zaman yükseltin ve düşmanlarınıza hükmedin. Bazı özel güçler kullanırsanız, düşmanınıza karşı bir avantajınız olur. Hava saldırılarını çağırabilir ve drone silah savaşlarına katılabilirsiniz.

Bu oyundaki silahlar doğada benzersizdir. Ayrıca zaman zaman silahlarınızı değiştirebilir ve bir sürü farklı silah taşıyabilirsiniz. Bu oyunda sapık tabancaların yanı sıra nükleer patlayıcılar elde etmek yaygındır. Burada bulunan diğer iki güçlü silah, Weapon X ve Phoenix silahıdır.

meydan okuma oyunu

Bu oyunda keşfedilecek birçok görev var. Size yeni zorluklar atmak için farklı başarıları tamamlayacaksınız. Oyunu oynamak bazen kolay bazen zordur.

Ancak tamamen ücretsizdir ve gerekirse çevrimdışı olarak da oynanabilir. Onunla ilgili tüm eğlence nedeniyle ve ayrıca sizi bu silahları tutmanız için gerçekten motive eden bazı harika ses efektleri ve arka plan müziği olduğu için kesinlikle bu oyuna gidebilirsiniz.

Düşmanları yen

Alpha Guns 2 Para Hileli Mod Apk’daki Max’in ana karakteri tamamen sizin kontrolünüz altında. Max’i yenmek için gelecek özel güçleri olan birçok düşman var.

Bu karakterde kalarak dünyayı çeşitli terör faaliyetlerinden koruyacaksınız. Oyunda herhangi bir şekilde hedefe ulaşmak gerekiyor.

Bu oyun, aksiyon tabanlı oyunların tüm sevenler için eğlencelidir. Burada bulunan oyun, en azından söylemek gerekirse, bağımlılık yapıyor. Bu aksiyon oyununda bir düğmeye tıklayarak tüm tankları ve helikopterleri yok etmek gerçekten eğlenceli.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top