Home » Among Us v2021.6.30 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Among Us v2021.6.30 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Özellikle Werewolf olmak üzere masa oyunları hayranıysanız, yeni ve heyecan verici Innersloth oyunu Among Us Para Hileli Mod Apk ‘u kesinlikle kaçırmamalısınız. Bu oyunun MOD APK sürümünü aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Among Us ‘ları tanıtın

Aramızda, yayıncı Innersloth’tan çok çekici ve çok oyunculu bir rol yapma oyunu. Popüler masa oyunu Werewolf’dan ilham alan Among Us , ekip çalışması, inançlar ve uzaydaki bir grup astronotun şüphesi etrafında dönen merkezi bir temaya sahiptir.

Orada, astronot grubu, uzaydan çıkmak için gemiyi başlatmanın bir yolunu bulmalıdır. Ancak, herkesi yok etmek amacıyla mürettebata sızan birkaç suikastçı vardı. Astronotların kaderi böyle mi olacak?

Komplo

Among Us ‘nun arka planı, geminin astronotlarının uzaydan çıkmak için gemiyi fırlatmanın bir yolunu bulmaya çalışması gereken uzayda bir uzay gemisinde gerçekleşir.

Ancak mürettebat arasında gemiyi sabote etmek için gemiye sızan dolandırıcılar vardır. Gemiyi yok edebilir, kaosa ve bölünmelere neden olabilir ve hatta insanları öldürebilirler.

Bu nedenle astronotların amacı, gemi yok edilmeden önce gemiyi terk etmek için bilinmeyen dolandırıcıları bulmaktır.

 

Among Us v2021.6.30 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

 

Among Us’ unuzu nasıl yüklenir: Sitemizden Android telefonunuzda veya tabletinizde oyun?

Among Us oyunu APK dosyasını indirin ve ardından bunları takip edin

Adımlar:

Lütfen indirmelere gidin

  • Dosyalarıma veya dosyalarıma giderek cihazınızdaki indirmeleri açın
  • İndirdiğiniz APK dosyasını tıklayın.
  • İstendiğinde Yükle’ye tıklayın, indirdiğiniz APK dosyası cihazınıza yüklenecektir.

 

Telefon ayarlarını güncelleyin:

  • Telefonunuzun Ayarlar sayfasına gidin
  • Güvenlik veya Uygulamalara dokunun
  • Bilinmeyen kaynaklar kutusunu kontrol edin
  • Tamam ile onaylayın

Oynamak

Werewolf’a kesinlikle çok aşinasınızdır, bu yüzden Aramızdaki oynanıştan fazla bahsetmeye gerek yok. Ve yeni başlayanlar için bile kuralları anlamak zor değil. Kazanmak ve yasayı anlamak sadece bir parça olduğu için, eğer bir katilseniz insanları aldatmak için hızlı düşünmek ve inancınızı doğru yere koymak önemlidir.

Okumak  Legends of Libra: Shoot & Run v1.6.8 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Among Us Para Hileli Mod Apk’lar, yüksek beceri düzeyine değil, oyuncunun esnekliğine ve zekasına ihtiyaç duyar. Ayrıca kurt benzeri oyunlarla birlikte oynayabileceğiniz bir arkadaş grubu varsa çok eğlenceli oluyor. Saatlerce eğlenecek ve birbiriniz hakkında daha çok şey öğreneceksiniz.

Karakterler

Oynamaya başladığınızda, iki kamptan birinde rolünüzü oynamak için rastgele atanırsınız. Her iki tarafta da kazanmak istiyorsanız amacınıza ve misyonunuza iyi bir şekilde ulaşmalısınız.

Astronot grubu için, gemiyi başlatmak veya tüm dolandırıcıları avlamak için görevleri tamamlayarak kazanın. Ancak dolandırıcıyı hemen bulmak kolay olmadı.

Çünkü yakın zamanda kimliklerini ortaya çıkarmaları kolay değildir. Ancak sabotaj ve cinayet meydana geldiğinde astronotlar sahtekar hakkında ipuçlarına sahip olacaklar.

Vandalizm meydana geldiğinde, herhangi bir ceset bulunursa hasarı onarabilir veya rapor edebilirler. Astronotlar, şüpheli davranışları tartışmak ve şüphelilerden kurtulmak için oy kullanmak için acil bir toplantı düzenleyebilir.

Nihai hedefin sahtekarları ortadan kaldırmak ve uzay gemisini başlatmak olduğunu unutmayın.

Imposter’a gelince, lütfen tüm astronotları yok etmek için her şeyi yapın. Bunun için öncelikle görevleri yapıyormuş gibi yaparak insanları aldatmak ve tartışmalarda gerçek astronotlar gibi sohbet etmek gerekir.

Daha sonra sabotaj eylemlerinin hasara yol açmasına ve mürettebatı bölmesine neden olabilirler.

Mürettebatı sessizce öldürmek için havalandırma delikleri arayın veya odalara gizlice girin. Yapımcılar için çok zor çünkü sayıları az ama takımlar oluşturup astronot fraksiyonunun ana karakterlerini öldürürseniz zafer sizin için daha kolay olacaktır.

Diğer bazı özellikler

Masa oyunlarının oynanışının, özellikle çok sayıda oyuncu olduğunda genellikle çok ilgi çekici olduğu söylenebilir.

Aramızda ile, oyuncu sayısına bağlı olarak, oyunu daha ilginç hale getirmek için bir dolandırıcı eklemeyi, görev eklemeyi, … seçebilirsiniz. Ancak, en havalı özellik hala arkadaşlarla oynuyor. Gerçekten harika bir deneyimdi.

Okumak  Ninja’s Creed 3D v3.1.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Kazananlar için ödüller, karakterler için yeni ve renkli görünümlerdir.

Grafikler

Among Us Para Hileli Mod Apk’nun grafikleri, komik karakter resimleriyle çok basittir. Açıkçası, oyunun doğası gereği görsel unsur çok önemli değil. Görüntü kalitesi iyileştirmesi, oyunu daha akıcı ve akıcı hale getirir. Bu, cihazınızın pilinin bitmesi veya göz yorgunluğundan endişe duymadan saatlerce oynamanızı mümkün kılar.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top