Home » Animal Warfare v2.8.2 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Animal Warfare v2.8.2 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Ne sıklıkla strateji oyunları oynarsın? Animal Warfare Para Hileil Mod Apk, PlaySIde Studios’tan bir strateji oyunudur. Bu, oynanış biçiminde deneyimleyebileceğiniz birçok harika şeye sahip yetişkinler ve çocuklar için yeni bir oyundur. Bunun bir savaş simülasyon oyunu olduğunu ve farklı eğlence seçeneklerine sahip olduğunu belirtmekte fayda var.

Otomatik sim-savaş tarzını benimseyin ve savaşta düzinelerce sevimli ve sert hayvanı dahil ederek biraz saçmalık ekleyin! Animal Warfare Para Hileil Mod Apk’de altın ve zafer kazanmak için onları savaşa göndermeden önce hayvan ordunuzu aslanlar, dişler, ayılar ve daha fazlasıyla doldurun.

Piyasadaki en iyi strateji oyunlarından biri olan hayvan savaş oyunu, oyuncu olarak elinizden gelenin en iyisini yapmanızı sağlar. Bu oyun bir savaş simülasyonudur ve adından da anlaşılacağı gibi kişisel bir ordunuz da olacaktır. Ordunuz köpekler, ayılar, aslanlar ve filler dahil olmak üzere her türden hayvandan oluşacaktır.

Bu oyunda farklı savaş bölgeleri ve grupları belirleyebilirsiniz. Ayrıca modları otomatik olarak değiştirebilirsiniz. Her biri benzersiz özelliklere sahip farklı temsili hayvanlar vardır. Bunlar, hayvanları farklı yerlere yerleştirirken aklınızda bulundurmanız gereken özelliklerdir. Harika stratejiler oluşturma yeteneğinizi ortaya çıkarmak için bu oyunu indirin.

Eşsiz ve minimalist bir arayüz ve net grafiklerle bu oyun diğer strateji oyunlarından sıyrılıyor. Kampanya modu ayrıca bu oyunun sağladığı deneyime bir destek sağlar. Hayvanlar sizin için dünyayı keşfetme gücüne sahiptir.

Daha önce de belirtildiği gibi, bu bir savaş simülatörüdür. Ordunuz farklı hayvanlardan oluşacak. Buna ayılar, köpekler, aslanlar ve daha pek çok şey dahildir. Bu hayvanları savaşa göndermeden önce ordunuza dahil ettiğinizden emin olun. Bu savaşları kazandığınızda hem şan hem de altın kazanacaksınız.

Tüm savaşların farklı olduğunu ve hayvanların farklı şekilde savaştığını belirtmekte fayda var. Güçlü bir ordu kurmak için farklı hayvanlar toplayın. Ordunuzu yükseltmeyi ve zorlu savaşlarda kullanmayı unutmayın. Bu harikalığın tadını çıkarmak için Animal Warfare Para Hileil Mod Apk’i şimdi indirin.

Okumak  Battlelands Royale v2.9.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

 

Animal Warfare v2.8.2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

1. Animal Warfare Para Hileil Mod Apk İndir’i başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın.
2. İndirme işlemini başlatmak için Tamam’ı seçin.
3. İndirme işlemi tamamlandığında oyun yükleme sayfası açılacaktır.
4. “Yükle”yi seçin, tarama ve kurulum işlemi android cihaz tarafından tamamlanacaktır.
5. Oynamanın keyfini çıkarın

MUHTEŞEM ÖZELLİKLER

Hayvanları sever misin? En sevdiğiniz hayvanları ordunuza nasıl dahil edebileceğinizi ve onları savaşları kazanmak için nasıl kullanabileceğinizi. Animal Warfare Para Hileil Mod Apk ile elde edeceğiniz şey budur. Bu oyunda keyif alacağınız birçok harika özellik var.

İşte bu özelliklerden bazıları:

• Derin ve ilginç ilerleme sistemleri. Oynanışı ve oyun boyunca nasıl ilerlediğinizi sevdiğinizden emin olabilirsiniz.
• Basit ve saf sanat tarzı. Bu, hayvanlar savaşa hazırlanırken etkili görseller içindir.
• 100’den fazla benzersiz seviye ile kampanya modu. Bu seviyelerin zorlu olduğunu belirtmekte fayda var.
• Toplanacak geniş bir hayvan koleksiyonu. Bu hayvanlar keşfedebileceğiniz benzersiz yeteneklere ve avantajlara sahiptir.
• Ödüller ve ödüller kazanmanızı kolaylaştıracak çeşitli meydan okuma modları.
• Patron savaşlarıyla yeteneklerinizi test edin.

Oyunu şimdi indirin ve VIP üyeliğine kaydolun. Bununla günlük 100 mücevher ve 4500 jeton alacaksınız. Bu, her bir hayvanın yeteneklerinin yanı sıra kendi avantajlarının kilidini açmanızı kolaylaştırır.

Hayvan Savaşları Mod Apk ücretsiz indir

Sınırsız paraya ücretsiz erişim için mod sürümünü indirin. Ayrıca mod versiyonu ile sınırsız paraya sahip olacaksınız. Bu, farklı hayvanların ve yeteneklerinin kilidini açmanızı kolaylaştırır.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top