Home » Animation Throwdown v1.119.0 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Animation Throwdown v1.119.0 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Animation Throwdown Para Hileli Mod Apk, ünlü bir macera oyunu. Oyun Kongregate tarafından geliştirilmiş ve sunulmuştur. Eğlenceli hissediyorsun. Bizimle iletişimde kalın, bu oyun hakkında çok iyi bilgi edineceksiniz. Her zaman olduğu gibi, birçok yeni özelliğin kilidini açan yeni bir modifiye oyunla geri döndük.

Animasyon atma hakkında

Bu oyun Family Guy, Bob’s Burgers, American Dad, Futurama ve King Of The Hill gibi popüler TV şovlarından karakterleri bir araya getiriyor. Bunlar çok popüler animasyon yazılımlarıdır. Bu karakterleri beğendiyseniz, hemen Animation Throwdown’a katılın ve kendiniz için kartlar toplayın.

 

Animation Throwdown v1.119.0 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Animation Throwdown’ unuzu nasıl yüklenir: Sitemizden Android telefonunuzda veya tabletinizde oyun?

Animation Throwdown oyunu APK dosyasını indirin ve ardından bunları takip edin

Adımlar:

Lütfen indirmelere gidin

  • Dosyalarıma veya dosyalarıma giderek cihazınızdaki indirmeleri açın
  • İndirdiğiniz APK dosyasını tıklayın.
  • İstendiğinde Yükle’ye tıklayın, indirdiğiniz APK dosyası cihazınıza yüklenecektir.

Telefon ayarlarını güncelleyin:

  • Telefonunuzun Ayarlar sayfasına gidin
  • Güvenlik veya Uygulamalara dokunun
  • Bilinmeyen kaynaklar kutusunu kontrol edin
  • Tamam ile onaylayın

Betimlemek

Animation Throwdown Para Hileli Mod Apk, oyun yayıncılığı şirketi Kongregate tarafından yaratılan bir başka harika oyundur. Bu epik macera kart oyunu, mevcut en iyi ve en popüler anime serilerinden bazılarının karakterlerini içeriyor.

Family Guy, Futurama, American Dad, King Of The Hill ve Bob’s Burgers gibi TV dizilerinden karakterler içeren bu kart oyunu, kesinlikle bu gösterilerden anıları geri getirecek.

Animation Throwdown artık Google Playstore’dan ücretsiz olarak indirilebilir. Artık en sevdiğiniz çizgi film karakterleriyle oyun oynama hayalinizin keyfini her zaman çıkarabilirsiniz.

Bu nihai kart oyununun sunduğu tüm heyecanı kaçırmamak için uygulamayı indirin. Ayrıca Animasyon Throwdown mod apk’yı sitemizden indirebilirsiniz.

Okumak  iGun Pro v5.26 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Bu beş gösterideki her önemli karakter, özel gösterilerinden bazı özel anlar veya sahneler ile birlikte üzerinde basılı karakterler bulunan bir kartta temsil edilir. Bu kartlar ayrıca bu karakterlerin becerileri, seviyeleri, nitelikleri, saldırı güçleri ve sağlıkları gibi bazı temel özelliklerini içerir. Bu kartlar, kullanıcının daha fazla kart toplamasını sağlayan bir savaşta kullanılabilir. Şu anda mevcut olan nihai kart toplama oyunudur.

Kartlar, nadirliklerine göre, değerlerini gösteren farklı renklerle sınıflandırılır. Kartların nadirliği, güçleri ve nitelikleri ile doğru orantılıdır. Bu nedenle, kartlar ne kadar nadir olursa, onları elde etmek o kadar zor olacaktır. Ancak oyuncu, rahatlığı için oyun içi satın alımlar yoluyla her zaman belirli türde nadir kartlar satın alabilir.

Kullanıcının temel amacı, savaşları kazanarak mümkün olduğu kadar çok kart toplamak ve ardından onları tam potansiyellerine yükseltmektir. Oyuncular ayrıca eğlenceli sonuçlar elde etmek için kartları kendi avantajlarıyla birleştirebilir.

Ve mevcut 2000’den fazla kartla oyun, isteyebileceğinden çok daha fazlasını sunuyor. Bu kadar yoğun bir blackjack oyunu ile insanlar bu tür bir oyuna düşeceklerinden eminler ve yine de büyülenecekleri bir söz. Animation Throwdown Mod Apk ile tüm kartların kilidini açın

kartları toplamak

Animation Throwdown kart destesi, toplamanıza yardımcı olacak yüzden fazla farklı animasyon kartından oluşur. Daha güçlü bir kart oluşturmak için kartları birleştirin. Senin görevin bu kartları kullanmak veya birleştirmek ve rakibi yenmek için güçlü bir strateji oluşturmak.

Popüler anime şovlarından birçok karakter

Bu oyunun kuralları da oldukça basittir. Destenizden ilk kez beş kart çekersiniz. Oyuna başlamadan önce gerekli kartları desteye eklediğinizden emin olun. Her turda elinizden bir kart kullanacaksınız.

Her kartın bir saldırı gücü vardır ve HP’si kartta gösterilir. Rakibin kanı sıfıra düşene kadar kartlar birbirleriyle savaşır. Ve elbette, düşmanın masada canavarı olmadığında doğrudan saldırabilirsiniz. Orijinal rakibin puanı sıfıra düşene kadar kazanırsınız ve bunun tersi de geçerlidir.

Okumak  Sushi Roll 3D v1.6.3 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Maçta stratejik yeteneğinizi gösterebileceksiniz. Kontrol etmek ve makul bir hamle yapmak için yeteneği kullanın. Ayrıca başka bir kart oluşturmak için masadaki kartları birleştirebilirsiniz. Tabii ki, yeni kart çok daha güçlü olacak. Ayrıca, toplamak için karakterlerin özel becerilerini nasıl kullanacağınızı da bilmeniz gerekir.

Animasyonlu fırlatma özellikleri

Oyun birçok popüler Amerikan şovunu bir araya getiriyor. Bu, daha fazla taktik oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Bunun kafa kafaya bir strateji oyunu olduğunu unutmayın, bu nedenle aynı satırdaki kartlar birbirleriyle savaşacak.

Kartlarınızı yedeklemek için karakterinizin özel becerilerini kullanın. Her kahramanın özel bir yeteneği vardır, bu yüzden her karakteri tanımak gerekir. Kahramanların çeşitliliği oyunu daha ilginç ve çekici kılıyor.

Kart toplama da çekici özelliklerinden biridir. Ne kadar çok toplarsanız, kendi taktiklerinizi oluşturmanız o kadar kolay olur. Yaygından nadire kartlar da mevcuttur. Tabii ki, nadir kartlar son derece güçlü olacak ve süper güçlere sahip olacak. Bu nedenle, nadir kartlar toplamak için şanslı gününüz olmalı.

Ek olarak, Animation Throwdown, PvP Match, Guild Match, vb. gibi başka süper çekici özelliklere de sahiptir. Her maçta süre sınırsızdır ve sadece oyunculardan biri orijinal skoru alamazsa maç sona erer. Oyunda birçok zorluk var ve tamamladıktan sonra çekici hediyeler alacaksınız.

grafik

Animation Throwdown Para Hileli Mod Apk’ın çok güzel grafikleri var. Oyun, ünlü Amerikan animasyon filmlerinden esinlenmiştir. Oyun, Family Guy, Bob’s Burgers, American Dad, Futurama ve King Of The Hill gibi dizilerden komik karakterlerle tanışma şansınız. Bu nedenle oyunun eğlenceli grafikleri sizi kahkahalarla güldürebilir.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top