Home » Anime High School Girl Life 3D v1.32 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Anime High School Girl Life 3D v1.32 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Anime Lisesi Kız Hayatı 3D hakkında bilgi verin

‘Örnek öğrenci’ olmak liseyi bozar

Bir öğrencinin hayatı, bir insanın hayatındaki en isyankar dönemdir, değil mi?Anime High School Girl Life 3D Para Hileli Mod Apk bana unutulmaz öğrenci hayatımı hatırlatıyor. Şimdi işe gittiğimde yetişkinlerin haklı olduğunu görüyorum.

Okuldaki zamanın en özgür ve rahatlatıcı zaman olduğunu söylediler, bu yüzden öğrenciler genellikle çılgınca şeyler yaparlar. Kısmen o sıralarda herkes ergenlik çağına girdiğinden, kısmen de yalnızca okula gittikleri, aileleriyle ya da başka bir destek kaynağıyla birlikte yaşadıkları için, dışarıdaki yaşam hakkında hiçbir fikirleri yoktu. Tüm ilişkiler, etkinlikler, duygular ve anılar okul ve aile etrafında dönüyor gibi görünüyor.

Bu nedenle, öğrenciler asiliğe eğilimlidirler ve (yetişkin standartlarına göre) sahip olmamaları gereken duygularla kolayca meşgul olurlar.

Artık bu zaman geçtiğine göre, geriye bakmak ister misin? Veya okul çağındaysanız, kendiniz görmek için kendiniz gibi bir karakter bulmak ister misiniz? Anime High School Girl Life 3D Para Hileli Mod Apk’yi denemek için herhangi bir nedene değer.

arka fon

Anime High School Girl Life 3D Para Hileli Mod Apk oynayarak, bir liseli kızın hayatını deneyimleyeceksiniz. 3D çizgi film tarzı bir grafik simülasyon sistemi ile, bu oyunu yaramaz bir kız öğrencinin etkinliklerini dürüst bir şekilde tanımladığı için çok takdir ediyorum. Böylece okul çağının tüm seviyelerindeki duygular ve sevinç, üzüntü, heyecan, mutluluk ve acı deneyimleri çok incelikle tasvir edilmiştir.

Kaba bir kız öğrenci olarak sabah erken kalkacak, kişisel temizliğinizi hızlıca yapacak, defterlerinizi hazırlayacak, tüm aile için biraz yemek pişirecek ve sonra okula gideceksiniz. Okul, yakın arkadaşlarınız, öğretmenleriniz ve her zaman sevdiğiniz karşı cinsten bir arkadaşınızla çok sayıda karışık (ve bazen çok karmaşık) ilişkiniz olan ikinci dünyanızdır. Ayrıca gün içinde çok fazla dinamik aktiviteniz var.

Okumak  Subway Princess Runner v5.8.2 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Anime High School Girl Life 3D v1.32 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Anime High School Girl Life 3D Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Anime High School Girl Life 3D Para Hileli Mod Apk.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.

Oynamak

Kızdan sonra küçükten büyüğe, basitten karmaşığa (hala rol yapma oyunları gibi görevler diyoruz) bir sürü şey yapacaksınız. Git gruptan bir arkadaş bul, tüm grubu öğle yemeğine davet et, dersi dinle, sınıfta sınava gir, kopya çek, biblo at…

Sadece bu detaylar oyunun başında saatlerce kalman için yeterli. Tasarımcı “çalkantılı bir çocukluk” geçirmek zorunda kaldı, bu yüzden şimdi tüm oyuncakları burada toplanıyor. Ama biliyor musun, sınavlarda kopya çekmek sadece bir “ısınma”dır.

Çalışmaya ek olarak, okulda birçok ders dışı etkinliğe de katılmalısınız: Anime Lisesi Kız Yaşamı 3D’de basketbol yarışması, koşu yarışması, karate yarışması… Ödüller de çok iyi.

Ders çalıştıktan ve ders dışı etkinliklerden sonra arkadaşlarınızla bir randevuya çıkın, erkek arkadaşınızla romantik bir randevuya çıkın, eski arkadaşlarla tanışın ve yeni arkadaşlar edinin. Bunlar hala kızımızı okul girdabına sürüklemeye yetmiyor. Bu yüzden oyun, çözmek için sınıf öğretmeniyle özel olarak görüşmeniz gereken daha zor durumları getiriyor.

Ayrıca kazananın hızla tüm okulun odak noktası haline geldiği dans partileri de olacak. Ardından, yeni öğrencileri okula karşılamaya katılabilirsiniz, en iyi arkadaşlarınızla birlikte çocuklara kafalarına kovalar su dökerek şakalar yapabilirsiniz. Ancak, bazı numaralarla daha büyük öğrencilerle bile dalga geçiyorsunuz. Belki de öğrenci olmak yeterince yorgun değildir, karakterimizin bir dizi eşsiz eğlenceyi gerçekleştirmek için çok enerjisi vardır.

Okumak  Heroes Inc! v1.1.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Sadece geçmişte yapılamayanı yapın beyler!

Anime High School Girl Life 3D Para Hileli Mod Apk’nin neredeyse tamamında herhangi bir talimat almıyorsunuz. Görevler yalnızca kısa bir giriş olarak görünür. Bu görevi nasıl tamamlayacağınızı bulmak için “mücadele etmeniz” gerekiyor. Bu güzel lisede okulda gezinmek, arkadaşlarla tanışmak ve ne istersen yapmakta özgürsün. Liseli bir kızın hayatı senin ellerinde. Eğlenmekten ve denemekten çekinmeyin.

Ayrıca karakterimiz gerçek bir Yandere. Bu, görünüşte çok yumuşak ve kırılgan göründüğü anlamına gelir, ancak aslında zihninde hafif bir sapma vardır. Bu kız, ister arkadaşlık ister aşk olsun, bir ilişkide sahiplenici olma eğilimindedir. Mülkiyete olan bu büyük ilgiden dolayı, rekabetini bastırmak ve onunla başa çıkmak için pek çok hayal edilemez karanlık şeyler yapmaya isteklidir.

Bir okul partisinde bakışmalar, şakalar veya küçük düşürücü yarışmalardan sonra… aklına gelen her türlü kötü oyunu oynar. Burada kötü bir kız olmak sorun değil. Bu oyunda ahlakınızı veya niteliklerinizi yargılamak için hiçbir kriter yoktur.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top