Home » ANOTHER EDEN v2.9.700 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

ANOTHER EDEN v2.9.700 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

başka bir cennet hakkında

Bilmiyorsanız WFS, Memoria Freese’in de geliştiricisidir, yani iki oyunun da benzer stil ve tasarıma sahip olduğu görülebilir.

Çizgi film tarzı oyunları severim çünkü bu oyunlar genellikle güzel grafiklere, sevimli karakterlere ve derin hikayelere sahiptir. Bu Another Eden Para Hileli Mod Apk bir istisna değildir. Üstüne üstlük, müzik zevk almanız için fazla harika.

hikaye

Another Eden içeriği, Aldo ve Finney kardeşlerin hikayesi etrafında döner. İki kardeş ormanda yaşlı bir adam tarafından bulundu ve kimse ebeveynlerinin kim olduğunu bilmiyordu.

Aldo ve Finney, küçük yaşlardan itibaren sıradan insanlarda olmayan olağanüstü yetenekler gösterdiler. Aldo zaman yolculuğunun kapısını açabilir ve Feene insanları kış uykusuna sokma yeteneğine sahiptir. Ancak yine de güçlerini kontrol edemediler.

16 yaşına bastığı yıl bir olay meydana geldi. Demon Lord Cyrus, insanlığı ortadan kaldırmak ve onu dünya egemenliğine getirmek amacıyla Finney’i ele geçirdi.

Kız kardeşini kurtaramadığı için umutsuzluğa kapılmaya çalışan Aldo, 800 yıl sonra kendisinin ve tüm şeytani ordunun geleceğe düşmesine neden olan zaman kapısını açtı. Savaşma ve kız kardeşini kurtarma yolculuğunda Aldo’ya katılın.

 

ANOTHER EDEN v2.9.700 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

ANOTHER EDEN’ unuzu nasıl yüklenir: Sitemizden Android telefonunuzda veya tabletinizde oyun?

ANOTHER EDEN oyunu APK dosyasını indirin ve ardından bunları takip edin

Adımlar:

Lütfen indirmelere gidin

  • Dosyalarıma veya dosyalarıma giderek cihazınızdaki indirmeleri açın
  • İndirdiğiniz APK dosyasını tıklayın.
  • İstendiğinde Yükle’ye tıklayın, indirdiğiniz APK dosyası cihazınıza yüklenecektir.

Telefon ayarlarını güncelleyin:

  • Telefonunuzun Ayarlar sayfasına gidin
  • Güvenlik veya Uygulamalara dokunun
  • Bilinmeyen kaynaklar kutusunu kontrol edin
  • Tamam ile onaylayın

Zamanı ve mekanı aşan bir macera

Another Eden Para Hileli Mod Apk’ı oynarken, kötü orduyla savaşmak, kız kardeşini kurtarmak ve iblis Cyrus’un planını yok etmek için Aldo’ya eşlik edeceksiniz. Feene’yi kurtarma yolunda diğer şövalyeler ve savaşçılarla tanışacaksınız.

Okumak  Blackmoor 2 v10.13 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Onlar senin yoldaşların olacaklar. Ancak dikkatli olun. Bu tamamen yabancı bir dünya, bu yüzden herkese güvenilemez.

Anther Eden kayan bir rol yapma macera oyunudur. Temelde göreviniz ortaya çıkan kötü adamları yok etmek, maceraya devam etmek ve başkalarıyla yüzleşmek. Arsa sizi geniş bir dünyada bir maceraya götürecek. Bu oyunda çok eğlenceli şeyler sizi bekliyor.

Sıra tabanlı rol yapma oyunu

Bir rol yapma oyunu olmasına rağmen, AnotherEden sıra tabanlı bir saldırı oyunudur. Maçta bir beceri veya saldırı seçiyorsunuz, ardından karakterinizi gerçekleştiriyorsunuz.

Hasar, karakterinizin sahip olduğu güce bağlıdır. Bu nedenle, taktikler önemli bir faktördür. Karşılaştığınız düşmanlarla eşleşen karakterleri seçmeniz gerekiyor.

Another Eden size bir konsol oyunu deneyimi sunuyor. Otomatik mod yok, her şeyi kendiniz yapmanız gerekiyor. Görev sistemi ve düşmanlar, oyun tarafından derinlemesine tasarlanmıştır.

Şu anda, oyunun henüz bir PvP modu yok. Ancak görev sistemi veya giriş hediyesi gibi her gün oyuna geri dönmenizi sağlayan birçok şey var.

Grafikler ve ses

Grafikler açısından, Another Eden 3D grafiklere sahiptir, ancak oyun 2D grafik RPG’lere benzer. Sevimli anime tarzı grafikler ve parlak renklere sahip karakterler. Hikaye ana yazar Masato Kato tarafından yazılmıştır. Ayrıca, besteci Mitsuda Yasunori oyundaki 60’tan fazla şarkıdan sorumludur.

Another Eden’in MOD APK versiyonu

MOD Özellikleri

  • Tanrı modu
  • ciddi hasar
  • Maksimum Seviyeyi Yükle

Benim için, bir RPG hayranıysanız, Another Eden Para Hileli Mod Apk telefonunuzda olmazsa olmazlardan. Oyunun harika hikayesi, bir anime filminden keyif alıyormuş gibi hissetmenizi sağlayacak. Bir denemek isterseniz bugün telefonunuza başka bir Eden oyunu indirin. Unutmayın, bu tamamen ücretsiz bir oyundur.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top