Home » Apple Knight: Action Platformer v2.2.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Apple Knight: Action Platformer v2.2.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Apple Knight’a Giriş

Apple Knight: Action Platformer Para Hileli Mod Apk, mobil ve tablet için dokunmatik platforma dayalı yayıncı Limitless’ten modern bir platform aksiyon oyunudur. Oyunda, güzel “Apple” şövalyesi ile sonsuz bir maceraya, krallığa özgürlüğü geri getirme yolculuğuna çıkacaksınız.

Birçok benzersiz parmak izine sahip klasik ve modern platform oyunu

.Klasik oyunları bulmak ve oynamak için tarihe geri dönersek, bu tür piksel platform oyunlarının neden hala birçok kişi tarafından sevildiğini anlayacaksınız. Böyle bir oyun oynama hissini tarif etmek zor.

Çocukluk anılarımızı hatırlamamıza ve çok kırsal hissetmemize yardımcı oluyor. Hala gerilim ve drama eksik olmayan aksiyon sahneleri var ama sonuçta oyuncular için rahatlatıcı.

Günümüzde hem eski hem de modern olan tamamen yeni bir platform oyunu bulmak çok zor. Neyse ki bu güzel oyunu, Apple Knight’ı keşfettim ve oynamaya başladım. Şimdilik, bu incelemeyi yazarken hala son birkaç sahneyi oynuyorum. Bu da zor!

 

Apple Knight: Action Platformer v2.2.4 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Apple Knight: Action Platformer Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Apple Knight: Action Platformer Para Hileli Mod Apk.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.

Ortaya çıkarmanız için dramatik arsa ve birçok bulmaca

Apple Knight’daki hikaye çok derin ve insanlıkla dolu. Oyunda, insanlar tarafından size emanet edilen bir şövalyesiniz, zalim kralı yok etmek ve herkes için ve hepsinden önemlisi krallık için özgürlük sağlamak için yola çıkıyorsunuz.

Okumak  Hunter Assassin v1.46.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Ve bu zalim kral, daha önce oynadığınız oyunların aksine, savaşmanız için hemen ortaya çıkmıyor, bir yere saklanacak, savaşmak için cadıların ve canavarların ellerini ödünç alıyor ve yavaş yavaş son sahnede ortaya çıkıyor.

Bu, oynamanız ve etkilerini aramanız gerektiği anlamına gelir. Bu farklı konu ve görev, eğlenceyi her zamankinden daha heyecanlı hale getiriyor.

Aynı nedenle, Apple Knight: Action Platformer Para Hileli Mod Apk klasik oyun türlerinin bir karışımıdır: rol yapma, aksiyon ve macera. Apple Knight, aynı tür zanaat platformlarındaki modern oyunlarla karşılaştırıldığında bile oyunculara çok yüksek derecede esneklik sunar.

Erkek veya dişi bir şövalye karakteri seçebilirsiniz. Hem erkek hem de kadın karakterler için daha sonra açılacak görünümlerin sayısı aynıdır, bu nedenle şövalyenizin çeşitliliği ve özelleştirmesinden emin olabilirsiniz.

Ve yol boyunca, Apple Knight yalnız değil. Buna karşılık, sevimli bir evcil hayvan alacaksınız ve onun varlığı sayesinde oyun daha da ilginç hale geliyor. Bazı evcil hayvanların bazı nişan aşamalarında size yardımcı olabileceğinden bahsetmiyorum bile. Yavaşça oynayın ve bu sevimli adamları keşfetmeye devam edin!

Apple Knight oynamak sandığınız kadar kolay mı?

Oyun 4 dünyada 40 seviyeye (dünya başına ortalama 10 sahne) ve 4 büyük patrona sahiptir. Tek göreviniz dünyayı keşfetmek, her sahnede cadı ordularıyla ve kötü yaratıklarla savaşmak ve nihayetinde en zorlu patronları yenmek.

Apple Knight: Action Platformer’daki oyun planı çok basittir. Önünüzdeki düşmanı yok ettiğiniz sürece özgürce yolunuza devam edebilirsiniz. Apple Knight, düğmeleri tipik Game Boy oyunlarında olduğu gibi taklit eder: sol alt köşe bir gezinme düğmesidir ve sağ, aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi silahtır.

Oyunda tempo çok hızlı. Sakin bir şiirsel manzaranın arka planında, bazen sayısız düşmanı yenerek en zor zamanlardan geçersiniz.

Okumak  Monster Fishing 2021 v0.1.204 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Oyuncunun zorluğu manipülasyonda değil, silah seçiminde ve her bir düşmana karşı saldırı tekniklerinin esnekliğindedir.

Kılıcı ne zaman kullanacağına karar vermelisin; hızlı hareket ne zaman kullanılır; Yakın dövüş aşamasında ne zaman savaşırsınız; Düşmanları yenmek için ne zaman uzaktan vurmalı veya ev yapımı tuzaklar kullanmalı. Aşırı esneklik, oyunculara özerklik verir ve bu piksel oyununun benzersiz ve ölümcül çekiciliğine katkıda bulunur.

Grafikler ve sesler

Grafikler açıkça klasik bir piksel okuludur. Ancak ayrıntıların ve görsel efektlerin gösterimi çok modern: güzel ve etkileyici karakterler, her canavarın kendine özgü ilginç özellikleri, çeşitli ve ayrıntılı silah sistemleri, karakterler için birçok görünüm seçeneği var …

Apple Knight ayrıca basit ama çok modern bir renk seçiyor şema: yeşil, mor ve sepya tonları … ve yolda keşfedilecek birçok sır içeren manzaralar yaratmak için onları akıllıca karıştırır.

Fon müziği de eğlenebileceğiniz ve dans edebileceğiniz bir şeydir. Gerçekten eski moda bir platform oyunu olan Apple Knight: Action Platformer Para Hileli Mod Apk, oyuncuların tüm duyularını heyecanlandıran canlı ve heyecan verici bir film müziğine sahiptir.

Eşlik eden ses efektleri aynı derecede havalı ve çarpıcı ama çok yüksek değil, özellikle oyuncu dövüş sırasında herhangi bir baskı altında değil.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top