Home » Armed Heist: Shooting v2.4.10 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Armed Heist: Shooting v2.4.10 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Armed Heist Para Hileli Mod Apk oynarken banka çekimi gerçekleşir. Oyuncular oyunun gerçekliğini deneyimleyecek ve her seviyede çeşitli zorluklar bulacaklar. Aynı zamanda seviyeyi tamamlamak ve birçok harika ödülü toplamak için ne yapmanız gerektiğini de biliyorsunuz. Çeşitli silahlara erişmenizi sağlayacaktır.

Banka hırsızına dönüşmek

Oyuncular, çeşitli bankalarda kötülük ve terör yaymak için yepyeni bir role dönüştürülecek. Bu lokasyonda çeşitli soygunlara katılacak ve kaçış koşulunun yerine getirilmesi için oyunun gerektirdiği şeyleri toplayacaksınız.

Aynı zamanda, birkaç polis memuru karşınıza çıktığında bu görevi yerine getirmenin oldukça zor olduğunu şüphesiz tahmin edebilirsiniz. Yani seviye hedefini tamamlamak için bu karakterleri yenmeniz gerekecek.

Oyun, tamamen bir haydut olduğunuzda çekim yapma deneyimine odaklanır ve oyuncu, karakteri aynı türdeki diğer oyunlarla aynı düğmelerle kontrol eder. Hareket etmek için sol alanda veya ateş etmek veya nişan almak için butonları kaydırabilirsiniz.

Aynı zamanda, Armed Heist’te her oyuncunun seveceği bir özellik, ön vuruşunuza en uygun kontrol mekanizmasını seçmektir. Bu, oyuncunun karakteri daha esnek bir şekilde kontrol etmesini sağlar.

 

Armed Heist: Shooting v2.4.10 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Yükleme Rehberi

Unutmayın: Bu MOD’u kurmak için bazı basit adımlar. Bilmiyorsanız takip edin.

  • İndirme sayfasından Armed Heist: Shooting MOD APK’sını indirin.
  • Dosya yöneticisini açın ve indirme klasörünüze gidin.
  • İndirilen apk dosyasına dokunun.
  • Bu ilk kez yapıyorsanız, Bilinmeyen Kaynak Yükleme iznini etkinleştirin. Aksi takdirde, bu adımı görmezden gelin.
  • Şimdi yükle düğmesine basın ve bitmesine izin verin.
  • Şimdi yüklü uygulamayı açın ve uygulamanın özelliklerinden yararlanmak için gerekli izinlere izin verin.
  • Sınırsız premium özelliklerin keyfini çıkarın.

 

Okumak  Looney Tunes World of Mayhem Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Birçok farklı politikacıyı yen

Armed Heist Para Hileli Mod Apk’teki bölümlerin çoğunda, hırsızlığın gerçekleştiği bir durumda görünüyorsunuz ve gerekli eşyaları alan kişi siz olacaksınız. O zaman polis kovalamacasından kaçacaksınız.

Aynı zamanda oyuncuların bu karakterin herhangi bir çevresel faktörden tam olarak yararlanabileceğine dikkat etmesi gerekecek. Bu nedenle, oyuncu polis saldırısını atlatabilir ve onları vurabilir. Belirli bir ayarınız olacak.

Karakteri üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol edeceğiniz için bu saldırıya karşılık vermek için hazırlanma fırsatınız var; Bazı şeylerin arkasına saklanıyor olsanız bile, önünüzde olan her şeyin bir özetine sahipsiniz.

Nesnelerin veya diğer çevresel öğelerin arkasına saklanmak, oyuncuların tamamen karaktere dönüşmesine izin verdiğinde bu oyunun bir özelliğidir. Ayrıca, saklanırken, ateş etmeden önce silahın açısını ayarlayabilirsiniz.

Bu hedef, cephaneyi yeniden yüklemek ve savaşa devam etmek için zamana ihtiyacın olduğunda tam isabet. Ayrıca bir sağlık çubuğu alacaksınız ve çevrenizde gösterilenlerden yararlanırsanız sağlık kaybı en aza indirilecektir.

Aynı zamanda, düşmanlar aynı anda ve birkaç dalga halinde, raylı atıcı tipine benzer şekilde yok edilecektir. Seçilen öğenin göründüğünü gördüğünüzde oraya gidin ve olaylar bitene kadar devam edecek.

Birçok zorluk gözlerinizin önünde açılıyor

Military Heist’te oyuncular, her biri kendine özgü özelliklere sahip oyunda birçok farklı görevi yerine getirecek. Çevrede görünecek ve polisle yüzleşeceksiniz. Bazen ekranın sol tarafından gerekli bazı öğeleri de almanız gerekir.

Aynı zamanda diğer bir etken de birçok farklı polisi yendiğinizde ve belirlenen alana ulaştığınız zaman kaçış arabasının karşınıza çıkmasıdır. İşiniz basit, yani arabaya taşınmak.

Arabanın size ulaşması belli bir süre alacak ve geldiğinde oyunu bitirme vakti gelmiş demektir. Birçok farklı zorlukla karşılaşacaksınız ve elbette ödülleri zamanla artacaktır.

Aynı zamanda oyunda harcamak ve seviyenizi yükseltmek için belirli bir miktar para toplamanız gerekecek. Ek olarak, eşit derecede etkileyici başka bir bonus, oyun başlamadan önce görebileceğiniz sandıklardır.

Okumak  Pokemon Go v0.219.0 Para Hileli Mod Apk İndir

Harika ödüller kazanın

Bu sandığın ne olduğunu bilemezsiniz ve oyunda yapmanız gereken bu sandığı açmak için biraz beklemektir. Bu işlemi hemen tamamlamak için nadir kaynakları kullanabilirsiniz.

Sandıkta oyundaki kaynaklar kadar çok şey olacak ve birçok oyuncunun ilgileneceği tek şey belirli bir silahın kart sayısı olacak. Oradan, beğeninize göre kullanmak ve yükseltmek için yeni silahlar da alacaksınız.

Birçok farklı silahı denemek isteyen herkes silahlı soygun oyununda birçok farklı sandık açmanız gerekecek. Aynı zamanda, yeni bir silaha sahip olmak, üstesinden gelmeniz gereken mücadelenin yalnızca ilk aşamasıdır.

Oyunda aldığınız silah sadece temel şekildir ve zamanla kilidini açacaksınız. Bu silahı daha istikrarlı kullanmanıza yardımcı olacak aksesuarlar edinin. Ayrıca Armed Heist Para Hileli Mod Apk’te, karşılık gelen miktarı gösterdiğinizde silahı yükseltmek için sahip olduğunuz kart sayısını kullanacaksınız.

 

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top