Home » Arrow Fest v2.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Arrow Fest v2.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Dart ve yarış sever misiniz? Arrow Fest Para Hileli Mod Apk’i şimdi indirin ve yolunuza çıkan herkesi yok edin! Uygun portallardan geçerek mümkün olduğunca çok ok toplayın.

Şimdi oynamak için birçok eğlenceli engel oyunu var. Bu tür oyunları seviyorsanız, bugün birçoğunun tadını çıkarabilirsiniz. Her biri, her seferinde farklı bir konseptin keyfini çıkarmanızı sağlayan benzersiz bir tema sunar, ancak hepsi birbirine benzer.

Arrow Fest Para Hileli Mod Apk, günümüzün popüler engelli yarış oyunlarını andırıyor, ancak Rollic Games’ten türünün tek örneği! Burada bölümü tamamlamak için mümkün olduğunca çok ok toplamanız gerekiyor.

Bu benzersiz ve yeni engel oyununda tek amaç mümkün olduğunca çok ok elde etmektir! İlk başta bir okla başlayacaksınız ve daha sonra oklarınızı azaltabileceği veya artırabileceği birkaç portal ile karşılaşacaksınız.

Kapıları seçmenin yanı sıra yolunuzda okları kullanarak ateş edebileceğiniz insani engeller de bulunuyor. Sonunda, var olan her rakibi ortadan kaldırmak için yeterli oklara sahip olmalısınız!

Arrow Fest v2.4 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Arrow Fest Para Hileli Mod Apk nasıl kurulur?

1. Arrow Fest Para Hileli Mod Apk dosyasını indirin.
2. Android telefonunuzda indirilen Homescapes dosyasını açın.
3. Yükle’ye tıklayın.
4. Yeni sürümü yüklemeden önce eski sürümü kaldırırsanız, tüm verilerinizi kaybedersiniz. Verilerinizi korumak için eski sürümleri asla kaldırmayın.
5. Sadece atladığı yeni sürümü yükleyin.

Ok festivalinde okları toplayın

Bugün, onları seven birçok insan olduğu için dart içeren birçok ilginç oyun var. Artık daha çok sporda kullanılıyorlar ama aynı zamanda ölümcül bir silah da olabilirler. Filmlerde ve oyunlarda destansı silahlar olarak tasvir edilenler, eğlenceli de olabilirler.

Okumak  Galactic Attack - Falcon Squad v81.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Ama benzersiz bir engelli yarış oyunu arıyorsanız, Arrow Fest Para Hileli Mod Apk en iyisi! Bu özellik toplayacağınız ve kullanacağınız ana eşyadır.

Burada sadece bir okla başlayacaksın ve seviyenin sonunda alabildiğin kadarını toplaman gerekecek. Bunu yapmak için, farklı etkilerin meydana gelebileceği birkaç portalla karşılaşacaksınız. Bazı portallar oklarınızı ekleyecektir; Diğerleri onları bölecek, diğerleri onları yenecek ve diğerleri de onları azaltabilir.

Mümkün olduğu kadar çok hisse almak için her seferinde akıllıca seçim yapmanız faydalı olacaktır. Bazı düşmanlar ara sıra yolunuza çıkacak, ancak onları vurabilirsiniz.

Bugün burada tonlarca eğlenceli seviyenin tadını çıkarın ve ok toplarken eğlenin!

Ok Festivalinin Özellikleri

Oklar günümüzde kullanabileceğiniz eğlenceli silahlardır. Arrow Fest’te mümkün olduğunca çok ok toplayabilirsiniz.

Eğlenceli Yarış – Oklar artık tarih öncesi bir silah olarak kabul edilse de, hala spor etkinliklerinde, filmlerde ve oyunlarda kullanılmaktadır. Hisse senetleriyle çok havalı şeyler yapıldığını görüyoruz çünkü çok havalılar. Bunun dışında Arrow Fest gibi mobil oyunlarda onunla birçok eğlenceli şeyin tadını çıkarabiliyoruz!

Burada mümkün olduğunca çok ok toplayabilir ve rakiplerinizi ortadan kaldırabilirsiniz! Bu, mümkün olduğunca çok ok toplamanıza izin veren benzersiz bir engelli yarış oyunudur.

Bugün benzersiz engeller sunan burada farklı seviyelerde oynayabileceksiniz. Bariyerler insan olabilir ve topladığınız oklarla onları vurabilirsiniz. Veya paylaşımlarınızın sayısını artırmanıza veya azaltmanıza izin veren portallar da olabilirler.

Buradaki birçok seviyeyi geçmek için yolunuzu akıllıca ve hızlı seçmelisiniz! Sonunda, oklarınız büyük düşmanları ortadan kaldırabilmek için yeterli olmalıdır.

Çok eğlenceli seviyeler – Arrow Fest Para Hileli Mod Apk’te bugün tonlarca eğlenceli seviye oynayabileceksiniz! Her seviye benzersizdir çünkü bugün farklı engellerle karşılaşmanıza izin verecektir.

Ayrıca bugün bu oyunda oynayacağınız, denizin altında, ormanın üzerinde ve gökyüzünde eğlenerek eğlenebileceğiniz eşsiz mekanlar var! Sonunda birçok düşmanla karşılaşabileceğiniz zorlu seviyelerin tadını çıkarın. Şimdi birçok seviyeyi tamamlayın ve daha fazla para toplayın.

Okumak  World Cricket Championship 3 v1.3.8 Sınırsız Para Hileli İndir-Mod Apk

Çok Engel – Bu oyunda, farklı seviyelerde birçok engelle karşılaşacaksınız. Ok sayınızı azaltabilecek insanlar gibi zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Hisselerinizi korumak için onlardan kaçınmanız yardımcı olabilir, ancak portallar gibi başka engellerle de karşılaşacaksınız.

Burada farklı portal türleri mevcuttur ve her seferinde doğru portala gitmeniz gerekecektir. O zaman sizin için en kullanışlı portalı hesaplayabilmelisiniz! Bunun nedeni, her kapının paylarınızı toplayabilmesi, çıkarabilmesi, ikiye katlayabilmesi veya azaltabilmesidir.

OYNAMASI KOLAY – Bu oyun, engelleri aşmak için ekranı kaydırmanız gereken yerde oynamak için basittir. Oklar sizin için otomatik olarak hareket edecek!

Hisse Senedini ve Geliri Yükselt – Ayrıca başlangıçta aldığınız hisse sayısını da yükseltebilirsiniz! Ayrıca, elde edebileceğiniz geliri de artırabilirsiniz.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top