Home » Awakening of Dragon v2.7.0 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Awakening of Dragon v2.7.0 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Ejderhanın Uyanışı’nda, Şeytan Kral Baal, binlerce yıl önce İlahi Diyar’ın fethinde şeytani orduya liderlik etmişti. Savaştan sonra tanrılar savaşta yenildiler ve ilahi alem çöküşün eşiğine geldi.

Yedi ilahi ejderha uzay-zamanda bir delik açtı ve geriye kalan tek umutlarını kurtarmak için Sakin Arcos Ülkesi’ne gitti. Güçlerini üç ırktan oluşan yeni bir dünya inşa etmek için kullanırlar: hepsi dört ilahi ejderhanın zırhı altında bulunan insanlar, elfler ve cüceler.

İlahi ejderhaların gücü zamanla azaldı ve şeytani ordu dünyayı yok etmek için uzay-zamandaki boşluktan Archos’a gitti. Sadece seçilen kişi Ejderha Kristaline sahip olma ve Ejderha Ruhunun gücünü uyandırma yeteneğine sahipti. Şeytani ordu ancak bu olursa üstesinden gelinebilirdi.

Awakening of Dragon Para Hileli Mod Apk, devasa PvP savaşlarına sahip mükemmel bir strateji RPG’sidir. Tüm dünya iblislerin ve ölülerin istilasıyla karşı karşıya. Kenarda duramazsınız.

Ne pahasına olursa olsun, kendi topraklarınızdaki şeytani istilayı durdurmanız gerekiyor. Onlara karşı koyabilen birkaç kişiden birisin. Oyunda birkaç kahraman sınıfı var

 

Awakening of Dragon v2.7.0 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Awakening of Dragon’ unuzu nasıl yüklenir: Sitemizden Android telefonunuzda veya tabletinizde oyun?

Awakening of Dragon oyunu APK dosyasını indirin ve ardından bunları takip edin

Adımlar:

Lütfen indirmelere gidin

  • Dosyalarıma veya dosyalarıma giderek cihazınızdaki indirmeleri açın
  • İndirdiğiniz APK dosyasını tıklayın.
  • İstendiğinde Yükle’ye tıklayın, indirdiğiniz APK dosyası cihazınıza yüklenecektir.

Telefon ayarlarını güncelleyin:

  • Telefonunuzun Ayarlar sayfasına gidin
  • Güvenlik veya Uygulamalara dokunun
  • Bilinmeyen kaynaklar kutusunu kontrol edin
  • Tamam ile onaylayın

Ejderhanın Uyanışı (MOD, Sınırsız Para) açıklaması

Awakening of Dragon, indirmek için ücretsiz bir uygulamadır. Oyunlar, kullanıcıların onları oynamak için ödeme yapmasını gerektirmez. Ancak, diğer oyun mağazaları gibi, Money’nin de sistemi korumanın ve kullanıcıları daha kaliteli oyunlar yaratmaya motive etmenin maliyetine ihtiyacı var.

Okumak  Voodoo Doll v0.67 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Bu nedenle, oyunculara kostüm, eşya satın almaları veya karakterlerini donatmaları için Awakening of Dragon sağlayacaktır. Awakening of Dragon’u satın alabilmek için oyuncuların gerçek parayla ödeme yapmaları gerekiyor. Bu nedenle kredi kartı hesabınızı çocuğunuza vermeden önce iyi bir şifre ile koruduğunuzdan emin olun.

Awakening of Dragon, milyonlarca kullanıcının katkıda bulunduğu devasa oyun mağazası ile harika bir eğlence sunuyor. Awakening of Dragon’u farklı kılan tek şey, oyunların geliştiriciler tarafından oluşturulmaması veya apkpublish yayıncıları tarafından tasarlanmamasıdır.

Awakening of Dragon Para Hileli Mod Apk oyun mağazasına 13 yaşından küçük çocuklar da dahil olmak üzere birçok amatör kullanıcı katkıda bulunuyor. Bir oyun oluşturabilmek için oyuncuların Awakening of Dragon adlı bir tasarım uygulamasını indirmeleri gerekiyor.

Ayrıca Awakening of Dragon, yaratıcı ve benzersiz oyunların bulunduğu devasa bir oyun mağazasına sahiptir. Sadece her yaştan oyuncuyu, özellikle de gençleri cezbetmiyor. Awakening of Dragon oyununun oynanışı basit ve çocuklar için uygundur.

Ayrıca oyun tasarımı özelliği, çocuklarınızın hayal gücünü ve yaratıcılığını artırmaya yardımcı olur. Uygulama Play Store’da mevcuttur. 1.000.000’den fazla indirmeye ulaştı. Awakening of Dragon Mod APK’sini başarıyla indirip yüklediğinizi umuyoruz.

çözüm

Awakening of Dragon Para Hileli Mod Apk, Asya’dan klasik ve doğal olarak bağımlılık yapan MMORPG oynanışı sunuyor.

Oyunculara, çok yakın bir gelecekte unutulmaktan geri dönecek güçlü bir iblis nedeniyle krizde olan büyük ölçekli bir dünya sunulur. İzciler ve sadık hizmetkarlar şimdiden bir dayanak hazırlıyor, savaşlar ve çatışmalar organize ediyor.

Kahramanların, kötü adamı sonsuza kadar mühürleyebilecek sihirli kristaller bulması gerekiyor. Ancak cesur savaşçılar arasında bile güvensizlik ve rekabet patlak verdi.

Bu nedenle oyuncular çok tehlikeli ama heyecan verici bir ortamda hareket etmek zorunda kalacaklar. Aşağıdaki linkten ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İyi şanslar ve Tanrı sizi korusun.

Okumak  The Walking Dead: Our World Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top