Home » BAD 2 BAD: EXTINCTION v2.9.6 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

BAD 2 BAD: EXTINCTION v2.9.6 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

BAD 2 BAD: EXTINCTION, yoğun çatışmalar ve savaşlarla başlatılan önceki oyunun devamı niteliğindedir.

Önceki oyunun başarısından sonra, BAD 2 BAD: EXTINCTION Para Hileli Mod Apk, oyuncuları yeni savaşlara geri getiriyor ve bazı şiddetli düşmanlar getiriyor. Buna ek olarak, zorlu ama aynı derecede heyecan verici görevlerde tanıdık Binbaşı Pan ve meslektaşlarıyla tanışacaksınız. Aynı zamanda oyunun alışması zaman alacak olan bu oyunda bazı değişen mekanikleri de var.

Delta versiyonunun hikayesinin devamı

BAD 2 BAD: EXTINCTION, bir önceki oyun olan BAD 2 BAD: DELTA’nın hikayesine devam ediyor, burada oyuncu bir kez daha panda görünümüyle Binbaşı Pan ile karşılaşacak.

Aynı zamanda oyuncular bu oyunda yeni düşmanlarla da karşı karşıya kalıyor ve savaşacakları daha heyecan verici unsurlara sahipler. Üstelik bir önceki sürümde olduğu gibi karakteri sadece ileri geri kontrol etmekle kalmayacak, bu oyunun ortamında özgürce hareket edebileceksiniz.

Oyuncular oyunu 2.5D ortamında deneyimliyor ve hedefe yaklaşmak için gerekli gördükleri pozisyonlara geçebiliyorlar. Oyunun amacı, oyuncu ona hareket edene kadar açık ve belirgindir. Başka bir deyişle, size yaklaşan agresif düşmanlardan kaçmak için daha esnek hareket edebileceksiniz. Oyunda yeni düşmanlar da tanıtılıyor.

Oyun, önceki oyunda olanlardan sonra geçmektedir ve Tailless Legion ajanının mevcut sahneyi sadece bir füze ile tetiklediği bir olay olmuştur. Bu füzenin özellikleri, ölüleri saldırgan zombilere dönüştürdüğünde tehlikeli kabul ediliyor. Aynı zamanda farklı şekillerde de çağırılırlar ve silahlı düşmanların yanında tehlikeli düşmanlardan biri haline gelirler.

 

BAD 2 BAD: EXTINCTION v2.9.6 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Yükleme Rehberi

Unutmayın: Bu MOD’u kurmak için bazı basit adımlar. Bilmiyorsanız takip edin.

  • İndirme sayfasından Space Marshals 2 MOD APK’sını indirin.
  • Dosya yöneticisini açın ve indirme klasörünüze gidin.
  • İndirilen apk dosyasına dokunun.
  • Bu ilk kez yapıyorsanız, Bilinmeyen Kaynak Yükleme iznini etkinleştirin. Aksi takdirde, bu adımı görmezden gelin.
  • Şimdi yükle düğmesine basın ve bitmesine izin verin.
  • Şimdi yüklü uygulamayı açın ve uygulamanın özelliklerinden yararlanmak için gerekli izinlere izin verin.
  • Sınırsız premium özelliklerin keyfini çıkarın.

Zorlu görevlerde yer alın

BAD 2 BAD: EXTINCTION, oyuncuların bu oyundaki talimatlar aracılığıyla ulaşmaları gereken belirli hedeflerle aşamalar kurar. Belli bir alanda göründüğünüzde bu hedeflere ulaşmak hiç de kolay değil. Başka bir deyişle, oraya gitmek istiyorsanız, size saldırmaya hazır bir dizi zombi düşmanının arasından geçmeniz gerekecek.

Okumak  Pokemon Go v0.219.0 Para Hileli Mod Apk İndir

Oyunda bulabileceğiniz iki tür hedef vardır, bunlar ana hedefler ve ikincil hedeflerdir. İkincil hedefler çoğunlukla, hack’i tamamlamak için belirli bir süre boyunca etkileşime girmeniz gerekecek mekanik öğelerdir.

Bu arada saldırıya uğrayacaksınız ve hedeften uzaklaşırsanız işlemin yeniden yürütülmesi gerekecektir. Ana hedef, alan tamamlama yüzdesini ve çoğu düşmanı artırmanıza yardımcı olacaktır.
tahrip etmek.

Oyun sırasında düşmanların saldırılarını yenecek ve Darkness gelmeden önce belirli bir süre içerisinde oyunu bitirmeye çalışacaksınız. Çünkü o sırada oyuncunun görüşü engellenecek ve zombilerle çevrili olmak zor olacaktır.

Aynı zamanda, bazı düşmanları öldürdüğünüzde, oyun boyunca düşen ve sağlığınızı artırmanıza yardımcı olan bazı öğeler alacaksınız. Bu nedenle, bu mekanizma, önceki oyunun yedekleme biriminin mekanizmasından biraz farklıdır.

Karakterinizi yükseltmek için çok para kazanın

BAD 2 BAD: EXTINCTION Para Hileli Mod Apk, oyunculara birkaç farklı seviyede meydan okuyor ve zorluk, deneyim sırasında herkesin heyecanlı hissedebilmesi için kademeli olarak artacak.

Düşman saldırılarından kaçınmak ve aralarındaki mesafeyi korumak için dinamik olarak hareket etmeleri gerekecek. Aynı zamanda oyun sırasında karakterinizi ve silahınızı yükseltmek için belirli bir miktar para alacaksınız.

Bu oyun, savaşınızı desteklemek için birçok başka karakter eklemenize izin verir. Ama çoğunuz hala ana karakteri kontrol etmeye odaklanmış durumdasınız.

Eylemlerini beğeninize istiyorsanız, eylemleri ve taktikleri buna göre değiştirmek için Taktikleri Değiştir düğmesine basabilirsiniz. Aynı zamanda oyunun başında sadece bir karakteri kontrol ediyorsunuz ve yavaş yavaş bu karakterleri takım için satın almak için paranızı kullanacaksınız.

Oyuncu saldırıları düşmanlara çok fazla zarar verecek ancak zamanla sizden daha güçlü birçok düşman olacak ve kendinizi korumak için ekipman satın almanız gerekecek. Satın alabileceğiniz silahlar, kalkanlar ve diğer birçok ekipman olacak. Aynı zamanda, nadirliklerine göre, sıradandan süper efsaneviye kadar ayrılırlar. Böylece karakterinizi değerli ekipmanlarla donatmak için çok zaman harcayacaksınız.

Okumak  Real Gangster Crime v5.7.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Geçmeniz gereken birçok alan

BAD 2 BAD: EXTINCTION Para Hileli Mod Apk’da birçok farklı görevi geçeceksiniz ve her görev bu oyunda ilerlemenize yardımcı olacak. Ana hedefi öldürmek, belirli bir alandaki % sayısını artıracaktır.

Böylece her yeri tamamlayıp diğer yerlere gitmeye çalışacaksınız. Her görevde zorluk yavaş yavaş artacak ve zenginleşeceği için oyuncu için şüphesiz belli bir zaman alacaktır.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top