Home » Badland Brawl v3.0.0.1 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Badland Brawl v3.0.0.1 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

En iyi çok oyunculu aksiyon oyunu arıyorsanız Badland Brawl Para Hileli Mod Apk (Sınırsız Kaynaklar) adlı oyunu kesinlikle deneyebilirsiniz. Bu çok eğlenceli epik bir aksiyon oyunu.

Oyun oynaması kolaydır ve oyunun oynanışı tıpkı Clash of Clans gibi fiziğe dayalıdır. Oyun ayrıca yazımızda birazdan tartışacağımız yeterli özelliklere de sahip. Modu indirdikten sonra oyun hesabınızda sınırsız kaynak edinin.

Badland Brawl – dinamik oyun ile çok oyunculu platform aksiyonu. Oyun, harika fiziği ve atmosferi nedeniyle birçok oyuncu tarafından sevilen hardcore Badland projesinin devamı niteliğindedir. Şimdi hepsi burada.

Oyuncular, gerçek rakiplere karşı PvP modunda destansı savaşlara katılmaya davet edilir. Her savaşta, kullanıcılar rakibinizin kulesini yok etmek ve onunkini yok etmek zorundadır. Rahat kontroller ve karakterlerin ve çevrenin animasyonları ile mükemmel grafikler bir dakika bile sıkılmayacak.

Badland Brawl v3.0.0.1 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

 • Badland Brawl Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
 • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Badland Brawl.
 • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
 • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
 • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.

Oynamak

Bu oyun tamamen strateji ve strateji ile ilgilidir. Becerilerinizi ve stratejilerinizi gösterecek bir platform istiyorsanız, bu oyun tam size göre. Oyunda sizden bir klon ordusu yardımıyla karşı tarafın kulesini yıkmanız isteniyor. Ordunuzu stratejik olarak savaş alanına yönlendirmeli ve oyunu kazanmalısınız.

Bu ilginç bir oyundur ve strateji tabanlı oyunun geri kalanından tamamen farklıdır. Oyun aynı zamanda eğlence dolu.

Rakipler insanları vuruyor, makul sürede zincirleme reaksiyonlar oluşturuyor, nesneleri itiyor, alıyor ve onları rakibin kulelerine götürmek için bombalar atıyor ve daha bir arkadaşıyla yapamadan onları vuruyor! Gerçek zamanlı çok oyunculu oyun ve şık özellik.

Okumak  Anime High School Girl Life 3D v1.32 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Frogmind tarafından geliştirilmekte olan BadTube adında, oyuncuların diğer oyuncuları oynarken izleyerek yeni stratejiler öğrenmelerini sağlayan bir oyuncu derecelendirme yazılımı var.

Badland Brawl Para Hileli Mod Apk ile ilgili en şaşırtıcı şey, oyuncuların orijinal oyunun özelliklerini korurken birçok yeni karakterle orijinal Badland dünyasını nasıl genişlettiğidir.

Gerçek zamanlı maçlarda dünyanın her yerinden arkadaşlarınıza ve diğer rakiplere karşı oynayın. Bu eğlenceli, sezgisel ve benzersiz bir fizik tabanlı oyundur. Rakiplerinizi alt etmek ve alt etmek için garip zincirleme reaksiyonlar oluşturun.

Özellikleri

Oyunun ana özellikleri şunları içerir:

 • Arkadaşlarınıza ve hatta dünyanın her yerinden diğer oyunculara karşı savaşabilirsiniz.
 • Oyunun oynanışı sezgisel, eğlenceli ve fizik tabanlıdır.
 • Oyunda çılgın zincirleme reaksiyonlar da gerçekleştirebiliyorsunuz.
 • Ayrıca gizemli Badland yumurtalarının kilidini açabilir ve klonlanmış karakterleri toplayabilirsiniz.

Badland Brawl MOD Özellikleri:

 • Sınırsız kaynak
 • İndirmesi ücretsiz
 • tamamen güvenli
 • Tüm Android sürümleriyle uyumlu
 • Badland Brawl Mod APK dosyasının kurulumu çok kolaydır
 • otomatik güncelleme
 • Android cihazınızı rootlamanıza gerek yok!

Eşsiz strateji oyunu

Badland Brawl, Frogmind’den güzel bir arenadır. Badland dünyasında geçen bu oyun, PvP ve 2’ye 2 ortak savaşlarda diğer oyunculara karşı savaşmanızı sağlar.

Amacınız, ödül ve yumurta kazanmak için rakibinizin kulesini ondan önce yok etmektir. Kule üç kata bölünmüştür ve kazanmak için rakibinizden daha fazla katı yok etmek için birimler veya ‘klonlar’ konuşlandırmanız gerekir.

8 klon kartı ve tatar yayını kullanarak gelen herhangi bir düşmana saldıracak bir kral ile başlayacaksınız. Destenizden rastgele seçilen 4 kart oynamaya başladığınızda, karta dokunmanız ve ardından bir sapanla rakibinizin kulesine doğru ateş etmeniz gerekiyor.

Bir kopyayı başlatmak için güce ihtiyacınız olacak, bu nedenle üniteleri serbest bırakmadan önce çoklu prizi kontrol ettiğinizden emin olun.

Okumak  Toca Life World v1.36 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Badland Brawl Para Hileli Mod Apk’ın fizik tabanlı oynanışı eğlenceli ama zorlu olabilir. Her kopya farklıdır ve bu nedenle kütlesi hızını etkiler. Daha ağır bir kurbağa, daha hızlı bir kurbağadan daha yavaş gider.

Hareket hızı ve mesafesi bir versiyondan diğerine değişecektir. Bomb Drones ve Big Smiths’in nasıl çalıştığına bir göz atarsanız, özellikle diğer versiyonlarla karşılaştığınızda, bu oyunun fizik tabanlı mekaniğini net bir şekilde anlayacaksınız.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top