Home » Banana Kong v1.9.7.3 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Banana Kong v1.9.7.3 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Banana Kong Para Hileli Mod Apk, FDG Mobile Games GbR tarafından 2013 yılında piyasaya sürülen sonsuz bir koşucu oyunudur. Bir muz kabuğu heyelandan kaçan, onu yükseltmek için yol boyunca mümkün olduğunca çok muz yerken koşan şişman bir maymun olarak oynuyorsunuz. Oyun sonsuz koşucu. Oynayıp oynamamak size kalmış. Zaten çok sevimli, eğlenceli, eğlenceli ve zaman öldürdüğünü söyledim.

Banana Kong: Şişman bir maymun, muz kabuğundaki toprak kaymasına karşı yarışıyor

Klasik oyun ama sizi istediğiniz zaman bağımlılık yapar

Aptalca ama zarif bir hikaye olan Banana Kong, mobil için oynanışı gerçekten doğurdu. Mobil oyun bağımlıları genellikle farklı türler oynarlar ve bağımlılık yapan türlerden biri de Banana Kong gibi sonsuz, durmaksızın koşmak. Zaman öldürmek için bazen tek bir oyun açan akıllı telefon kullanıcılarına gelince, Banana Kong’u bir kez denemeliler. Çünkü çok eğlenceli.

Banana Kong Para Hileli Mod Apk’un planı saçma ama o kadar zarifti ki cevap vermek istemedim. Kong sevimli kısa bir maymundur. Bir gün yemek için muz aramak için ortalıkta dolaşıyordu, arkasından büyük bir gürültü geldi. Arkana bak.

Arkasının hemen arkasından büyük bir heyelan geliyordu. Ama bu, Kongna’mızı korkutan her şeyi ezebilen bir muz kabuğu dağı. Bu yüzden çılgınca olabildiğince hızlı koştu.

Kong koşarken sağlığını korumak, gücünü artırmak için enerji yakmak, kıyafetlerini değiştirmek veya engelleri aşmak için daha fazla beceri öğrenmek için muz yemeyi unutmaz. Ve elbette yol nehirler, timsahlar, uçurum, yağan yağmur, kayalar gibi engellerle dolu…

 

Banana Kong v1.9.7.3 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Banana Kong Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Banana Kong.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.
Okumak  Apple Knight: Action Platformer v2.2.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Zaman öldür, ama seni heyecanlandırabilir

Olay ve durum bundan ibaret. Ama gerçekten oyuna odaklanırsanız, zaman zaman bağımlısı olduğunuzu göreceksiniz. Çünkü geliştirici, “ana yemeklere” ek olarak, sizi aşık edecek bir dizi “garnitür”ü de akıllıca bir araya getirdi.

Heyecan seviyesini artırmak için Kong’un yolda, koşarken zor zamanlarda maymunumuza yardım edecek bazı arkadaşları olacak. Kuşlar, Kong’un uçurumun üzerinden uçmasına yardım eder. Domuzlar, Kong’un düşmandan çok çabuk kaçmasına yardım eder…

Ve oyuncunun motivasyon seviyesini tekrar artırmak için geliştirici oyun sahnesine akıllıca birkaç araziyi entegre etti, örneğin tünelde koşmak, sonra yeşil ormana bakmak, sonra ulaşmak için küçük bir nehri geçmesi gerekiyor.

diğer banka… Onun sayesinde her turda sıkıcı değil ve bazen beyinde ani bir zorlanma. Ne kadar derin oynarsanız, engeller, arazi çeşitliliği ve arkanızdaki muz kabuğu dağlarının hızı o kadar zor olur, bu nedenle oyuncunun tüm yolu hızlandırması ve sahneyi kesmeden geçmeye çok dikkat etmesi gerekir. herşey.

Henüz değil, Kong yol boyunca ne kadar çok muz yerse, o kadar çok enerji barı olacak. Tam güç, engelleri daha kolay geçmek için yüksek atlama, uzun menzil gibi özel güçlere dönüştürülebilir. Veya yükseltmeleri biriktirmek için muzlar da kullanılabilir.

Koşma, zıplama, zıplama, yüzme ve muz emmek için mıknatıs kullanma gibi bazı beceriler geliştirilmelidir. Yol boyunca mağazalardan satın alınan saç, şapka, gözlük, ayakkabı, ceket gibi ürünlerin görünümünü iyileştirin…

Sevimli grafikler ve çekici müzik

Müzik çok çeşitli değil ama çok çekici. Ritim esnek ve mantıklı bir şekilde değişiyor, biraz da gerilim ve acele hissi katıyor, böylece “Muz yemeyi dert etmeyin, hemen arkanızda, muz kabuğu dağı taşmak üzere” diye hatırlıyorsunuz.

Banana Kong Para Hileli Mod Apk’un cazibesini açıklayan bir diğer kısım ise grafikler. Baby Kong şişman ve güzel. Büyük bir göbeği var ve hareketi çok yumuşak ve nazik. Yerde, nehirde veya havada olsun, yeşil ormanların manzarası çok narin, sade ve yeşildir.

Okumak  Jetpack Joyride v1.50.2 Sınırsız Para Hileli İndir-Mod Apk

Arka plandaki ayrıntılar makul bir şekilde düzenlenmiştir, mükemmel uyum sağlar ve renk şeması akıllıdır. Banana Kong hakkında çok sevdiğim bir nokta bu, oynamadıysanız bir bakın, çok eğlenceli görmüşsünüzdür. Çocukken oyun oynama hissini geri almak gibi.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top