Home » Barbie Dreamhouse Adventures Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Barbie Dreamhouse Adventures Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Barbie Dreamhouse Adventures hakkında bilgi verin

Barbie Dreamhouse Adventures, Budge Studios tarafından yayınlanan bir çocuk simülasyon oyunudur. Öneriye göre, bu oyun 6 ila 12 yaş arası çocuklar içindir, ancak çok ilginç içeriğe sahip olduğu için yetişkinler de oynayabilir.

Oyun, küçük kız (erkek) için moda, arkadaşlarla tanışma, fırıncılık, yemek pişirme, barbekü, havuz partisi ve daha fazlası gibi birçok eğlenceli aktivite içerir. Bu oyun aynı adlı TV dizisinden esinlenmiştir. Film, Barbie ve Skipper, Stacey ve Chelsea gibi kız kardeşlerinin hayatları etrafında dönüyor.

Oynamak

Barbie’nin yeni bir rüya evi var ve bu harika! Yiyeceklerle dolu bir mutfak, asansörler, çatı havuzu ve ev sineması (herkes için bir patlamış mısır makinesiyle) dahil olmak üzere hayal edebileceğiniz tüm lüks olanaklarla. Buna ek olarak, bu “süper hızlı” ekmek makinesi gibi çok komik ve sevimli ev aletleri var, giysilerinizi bir anda önizlemenizi sağlayan sanal bir ayna ve çekmeceniz bir slayda dönüşebilir.

Dışarıda, çocukların ağaç dikebilecekleri, tohumları sulayabilecekleri ve içinde çiçeklerin, meyvelerin ve sebzelerin (hatta şekerlerin) büyüdüğünü görebilecekleri yemyeşil bir bahçe var!

Barbie’nin hayatı birçok insanın hayatının hayalidir. Her Barbie günü, birçok aktivitenin olduğu mutlu bir gündür. Pasta yapmayı, parti düzenlemeyi ve hatta bir gruba katılmayı öğrenebilirsiniz. Öğleden sonra evcil hayvanınızla oynayabilir ve arkadaşlarınızla parti yapabilirsiniz.

Barbie Dreamhouse Adventures v2021.7.0 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Barbie Dreamhouse Adventures Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Barbie Dreamhouse Adventures Para Hileli Mod Apk.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.
Okumak  Toca Life World v1.36 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Hangi moda stilini seversin?

Barbie Dreamhouse Adventures Para Hileli Mod Apk. gerçekten moda severler için. Oyun sizi birçok benzersiz ve yeni stil yaratmaya teşvik ediyor. Barbie ile sevimli elbiseli prensesden kot pantolon ve spor ayakkabılı canlı kıza kadar çok çeşitli moda stilleri arasından seçim yapabilirsiniz. Karakter kostümlerine ek olarak Barbie’nin odasını dekore edebilir ve tasarlayabilirsiniz. Bu oyunda yaratıcılığın sınırı yok.

Hadi keşfedelim!

Barbie Dreamhouse Adventures Para Hileli Mod Apk., bir dizi ilginç şey içeriyor. Çocuklar tüm evi dolaşabilir – her odada yepyeni sürprizler keşfedebilir – ya da her gün kendilerini eğlenceye kaptırmak için Barbie ve arkadaşlarıyla oynayabilirler. Bu arkadaş grubu yoga yapabilir, film izleyebilir veya atıştırmalık hazırlayabilir.

Karakterin kafasında, kitap okumak veya elma yemek gibi arzularını belirten küçük bir düşünce balonu belirir. Kalp şeklinde bir balon kazanmak için aktiviteyi tamamlamaya yardımcı olabilirler. Yeterli kalbe ulaştığınızda, hediyeler alacaksınız – genellikle duvar kağıdı veya boya gibi küçük bir hediye, süslemek ve evinize dönüştürmek için.

VIP kulübüne katılın.

VIP Club paketine yükselttiğinizde, Barbie ve arkadaşları havuz partisi, moda fotoğraf kabini, rock grubu ve kuaför salonu gibi saatlerce sürecek eğlence vaat eden diğer birçok aktiviteyi keşfedebilir.

Sadece bu da değil, bu paket ayrıca tonlarca kostüm, hediye, karakter ve diğer evcil hayvanlara erişim sağlıyor, bu nedenle Barbie’nin tüm arkadaşları ve oynayacak sevimli köpek yavruları olacak. Bu yazının altında sizlere Barbie Dreamhouse Adventures (MOD VIP Unlocked) oyununu sunuyoruz. Ücretsiz olarak indirebilir ve kurabilirsiniz. Eğlence!

Grafikler

İtiraf etmeliyim ki Barbie Dreamhouse Adventures Para Hileli Mod Apk. çok güzel ve canlı grafiklere sahip. İnanılmaz derecede yüksek kalite ve keskin 3D grafikler, bir Disney filmi izliyormuşum gibi hissettiriyor. Barbie ve arkadaşlarının hepsi güzel ve sevimli bir şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, oynarken eğlenceli müziğin keyfine varacaksınız. Barbie de orijinal çizgi filme benzer şekilde seslendirilmiş ve çok sevimli görünüyor.

Okumak  Sky Combat : Fighter Jet Games v8.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top