Home » Basketball Arena v1.59.14 Para Hileli Mod Apk İndir

Basketball Arena v1.59.14 Para Hileli Mod Apk İndir

Basketball Arena Para Hileli Mod Apk hangi saatinde olursa olsun her zaman eğlencelidir. Ölümcül basketbol hayranları için basketbolla ilgili bir mobil oyun bulmak tamamen eğlenceli. NBA 2K mobile gibi çok sayıda basketbol oyunu olmasına rağmen, hiçbir şey aykırı değerleri yenemez. Basketball Arena’yı en iyi örnek olarak alın! Bu, Masomo Gaming’den dünyayı ele geçiren bir oyun!

Takım basketbolu oynayacağınız için bu sizin normal oyununuz değil. Bunun yerine sahadaki bir oyuncu ile başka bir oyuncuya karşı oynayacaksınız. Daha sonra kaçma, ateş etme, çalma, zıplama, engelleme ve hemen hemen her şeyi yapma özgürlüğüne sahip olacaksınız. Bunun dışında kullanabileceğiniz süper güçler var. Eşsiz ve muhteşem bir basketball maçı istiyorsanız, bu sizin şansınız! Çevrimiçi gerçek insanlara karşı oynayın ve dünya sıralamasına hakim olun.

Basketball Arena v1.59.14 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Ilginç basketball oyunları

Neredeyse dünyadaki herkes basketbolun ne olduğunu biliyor. Dünyanın en büyük sporlarından biridir ve aynı zamanda en popülerlerinden biridir. Bu nedenle her yıl bu spor için yapılan birçok mobil oyun bulunmaktadır. Ama bu sefer normal basketball oyunlarından farklı bir şey arıyorsanız, bir ziyafet içindesiniz!

Basketball Arena, Head Ball 2 yayıncıları tarafından yaratılmış eğlence dolu bir basketball oyunudur. Bir milyondan fazla oyuncu şu anda bu oyunun keyfini çıkarıyor ve siz de onlardan biri olabilirsiniz.

Burada gerçek zamanlı olarak 1’e 1 çevrimiçi maç oynayacaksınız. Bu, çevrimiçi olarak gerçek insanlara karşı oynayacağınız anlamına gelir. Ancak aynı zamanda 4 oyuncu ve hatta bir koçtan oluşan bir takım kurmanız gerekecek.

Farklı yeteneklere sahip farklı oyuncu türlerini toplayın. Ardından oyunda kullanabileceğiniz süper güçlerin kilidini açın. Karakterlerinizi en iyi olmaları için yükseltmek için yapabileceğiniz birçok şey var. Hatta kimin en güçlü olduğunu görmek için arkadaşlarınıza dostluk maçında meydan okuyabilirsiniz.

Okumak  DomiNations v9.970.971 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Basketball Sahası Özellikleri

Basketball çoğu ülkede futbol kadar popülerdir. Bu nedenle dünyada çok fazla basketball kafası var. Eğer onlardan biriyseniz, Basketball Arena oynamak zorundasınız.

1’e 1 Çevrimiçi Maçlar – Her zaman oynamak için harika bir şey arıyorsanız, muhtemelen şimdiye kadar birçok mobil oyun oynadınız. Ama basketball sahasını duymadıysanız, çok şey kaçırıyorsunuz.

Bu, özellikle büyük bir basketball hayranıysanız geçerlidir. Ama kusura bakmayın, bu oyun her şeyin normal olduğu normal oyununuz değil. Bu oyun, doğaüstü güçlere ve doğal olmayan yeteneklere sahip oyunculara sahiptir.

Her gün çılgın ve uzun 3 sayılık atışların yapıldığı bir oyundur. Aynı zamanda havada topu dondurup çılgın sersemletme hareketleri yapabileceğiniz bir oyundur. En önemlisi, gerçek rakiplere karşı çevrimiçi oynayabileceğiniz bir oyundur! Her maçta benzer seviyelerde rastgele oyuncularla karşılaşacaksınız!

Eğlenceli Süper Güçler – Basketball gerçekten eğlenceli olsa da, bu oyunlara doğaüstü bir dokunuş eklemekten zarar gelmez. Oyuncular harika oyunlar yaratmaya ve harika oyunlar yapmaya çalıştıkça sonuçlar harika. Süper güçler sayesinde oyuncuya topu yakabilir veya dondurabilirsiniz.

Ya da zamanın yavaş geçmesini bile sağlayabilirsiniz. Süper güçlerin olduğu bir basketball maçında olabilecek pek çok şaşırtıcı şey var. Ancak Basketball Arena’da güçlenmek için güçlerinizi yükseltmeniz gerekiyor. Genel olarak, bu hemen hemen hiçbir basketball kuralının olmadığı bir oyundur. Tüm oyunlar için ücretsiz!

Karakterleri, antrenörleri ve hatta stadyumları toplayın – Basketball Arena Para Hileli Mod Apk da tıpkı kart oyunlarında olduğu gibi karakterleri toplayabilirsiniz. Sandıkları açabilir ve oyuncuları temsil eden kartlar alabilirsiniz.

Ancak herhangi bir kart oyununda olduğu gibi, iyi ve kötü kartlar vardır. Bu oyunda oyuncular nadirliklerine göre sıralanır. Acemiler, profesyoneller ve hatta süper yıldızlar var. Açıkçası, kart ne kadar nadirse, karakter o kadar güçlü olur. Ancak bu oyunda, takımın genel istatistiklerini yükseltmek için bir koç bile alabilirsiniz.

Okumak  Animal Warfare v2.8.2 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

ÜSTÜN GRAFİKLER – NBA 2K serisinin aksine, Basketball Arena Para Hileli Mod Apk daha çok karakterlere ve oynanışa odaklanan bir oyundur. Grafikler harika olsa da, animasyon gibi. Ancak oyundaki harika karakter tasarımları ve süper güçlü animasyonlar her kullanıldığında keyfine varacaksınız.

Açılış Sandıkları – Oyunda, farklı karakterler ve süper güç kartları getiren kilidi açılacak çok sayıda sandık da var.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top