Home » Battle Forces v0.9.59 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Battle Forces v0.9.59 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Battle Forces Para Hileli Mod Apk, Cyberpunk ortamında çevrimiçi çok oyunculu nişancı oyunu. Burada oyuncu, çeşitli haritalarda takım savaşlarına katılmaya davet edilir. Özellik konumları, çekimi daha dinamik ve gergin hale getiren yok edilebilir ortamlardır.

Ek olarak, sunulan altı dövüşçünün her biri, savaşta başarıyla kullanılabilecek benzersiz becerilere sahiptir. Birkaç katılımcıdan klanınızı oluşturduğunuzda, kullanıcılar direnmesi zor olacak uyumlu bir ekip oluşturma yeteneğine sahip olacaklar.

FPS, dünya çapında birçok oyuncunun deneyimlemek zorunda olduğu türlerden biridir. Şu anda piyasada eğlenceniz için seçebileceğiniz birçok FPS oyunu var. Fakat bu kadar çok oyun olduğu için oyuncu oynayacak kaliteli bir oyun bulmakta zorlanmaktadır.

Yani Battle Forces kesinlikle birçok oyuncunun ihtiyacını karşılayabilecek bir oyun. Bu oyuna kim gelirse gelsin, en yüksek gereksinimlere sahip olsanız bile uygulamanın kullanıcıya sunduklarından şüphesiz memnun kalacaksınız.

 

Battle Forces v0.9.59 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Battle Forces’ unuzu nasıl yüklenir: Sitemizden Android telefonunuzda veya tabletinizde oyun?

Battle Forces oyunu APK dosyasını indirin ve ardından bunları takip edin

Adımlar:

Lütfen indirmelere gidin

  • Dosyalarıma veya dosyalarıma giderek cihazınızdaki indirmeleri açın
  • İndirdiğiniz APK dosyasını tıklayın.
  • İstendiğinde Yükle’ye tıklayın, indirdiğiniz APK dosyası cihazınıza yüklenecektir.

Telefon ayarlarını güncelleyin:

  • Telefonunuzun Ayarlar sayfasına gidin
  • Güvenlik veya Uygulamalara dokunun
  • Bilinmeyen kaynaklar kutusunu kontrol edin
  • Tamam ile onaylayın

Battle Forces’un varsayılan kontrol sisteminin kullanımı çok kolaydır: karakterinizin hareketini kontrol etmek için sol baş parmağınızı ve nişan almak için sağ baş parmağınızı kullanın.

Ayrıca ekranın sağ tarafında silah değiştirme, paralaks kullanma, yeniden doldurma veya el bombası fırlatma için butonlar bulunuyor. Her durumda, seçenekler menüsünü kullanarak kontrolleri tercihinize göre özelleştirebilirsiniz.

Okumak  Gravity Rider Zero v1.42.3 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Standart Battle Forces Para Hileli Mod Apk oyun modu, beş oyuncudan oluşan iki takımın nispeten büyük arenalarda beş dakika boyunca karşı karşıya geldiği klasik Team Deathmatch’tir. Bir düşmanı alt edebileceğiniz zaman, onun silahını da çalabilirsiniz. Bu nedenle, rakibinizin sizinkinden daha iyi bir silahı varsa gerçekten faydalanabilirsiniz.

Battle Force, iyi bir grafik bölümü ve kilidini açmak için yarım düzineden fazla farklı karakter içeren eğlenceli ve çok oyunculu bir FPS oyunudur. Oyunun her bir karakteri de oyun sırasında farklı zamanlarda kullanılabilecek benzersiz bir yeteneğe sahiptir.

Çevrimiçi maçlar

Oyuncular oyuna gelip savaşa girdiğinde, oyuncuların savaşması için savaşlar dörte dört veya beşe beş savaş olacaktır. Tüm düşmanlar ve müttefikler dünyanın her yerinde gerçek insanlardır, bu yüzden kazanmak zor olacaktır.

Ancak bu aynı zamanda oyunculara Battle Force oyuncularının eğlenmesi için daha gerçekçi bir atış deneyimi sunuyor. Oyuncunun görevi, beş dakika içinde oyuncunun zafere ulaşmak için mümkün olduğu kadar çok düşmanı yok etmesi gerektiği açıktır.

Beş dakikalık süre sona erdiğinde, en çok öldürme puanına sahip takım o maçı kazanan takım olur. Bu yüzden oyuncuların düşmanı yok etmek için ellerinden gelenin en iyisini yapmaları ve kazanmak için düşman tarafından öldürülmekten kaçınmaları gerekir.

Çeşitli karakterler ve silahlar

Battle Forces Para Hileli Mod Apk, oyunculara savaş için seçebilecekleri altı farklı karakter verecek. Her karakter, oyuncuların kullanabileceği farklı bir karaktere ve beceriye sahip olacak.

Bazı karakterler hızlı koşma yeteneğine sahip olacak; Bazı karakterler müttefiklerinin HP’sini geri kazanabilecek, böylece savaşmaya devam edecekler. ama hepsi bu kadar değil.

Her karakterin, oyuncuların keşfetmesi için kendi hayatları hakkında kendi hikayeleri vardır. Oyuncular, bu karakterin kilidini açarken hikayeyi kendileri keşfedebilirler.

Okumak  SAKURA School Simulator v1.038.87 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Sadece karakter değil, oyunun cephaneliği de çok çeşitlidir ve savaşta kullanılacak birçok farklı silah vardır. Oyunun oyunculara verdiği taarruz tüfekleri, SMG, keskin nişancı tüfekleri ve daha birçok şey gibi silahlar.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top