Home » Battlelands Royale v2.9.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Battlelands Royale v2.9.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Battlelands Royale  Para Hileli Mod Apk(MOD, Yüksek Hasar), birinci sınıf oynanışa ve yeni grafiklere sahip sıradan nişancılarla kendi tarzına sahip olacak.

Uzun süre atış oyunları oynarken sık sık başınız dönüyor ve bu da sonuçlarınızı etkiliyor. Öyleyse bırakın Battlelands Royale size yardım etsin. Bu oyuna gelin, oyuncular yeni ve benzersiz bir yol yaşayacaklar. Oyun böyle görünüyor ve ilginç özelliklere sahip, her şey hemen aşağıda olacak, sizi belirtmeye davet ediyoruz.

Oyuncunun görevi

Bu oyuna katılırken, oyuncular her yere dağılmış silahları bulmaya çalışmak, düşmanlarıyla koşmak ve savaşmak zorunda kalacaklar. Ve oyuncunun yapması gereken ilk adım, mevcut haritalara dayanarak ihtiyaç duyduğu öğeleri bulmaktır.

Koşma azaldığında düşmanla savaşmak daha şiddetli hale gelecektir. Evet, haritadaki güvenli alan sürekli küçülüyor, bu yüzden zehirli gazlardan ölmek istemiyorsanız hemen güvenli bölgeye geçmelisiniz. Dikkatli olun çünkü sizi aşağı çekmek için hareket etmenizi bekleyen çok sayıda rakip var.

Battlelands Royale v2.9.4 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Battlelands Royale Mod Apk Nasıl İndirilir, Kurulur ve Kullanılır?

  • Her şeyden önce, mevcut Battlelands Royale ‘i akıllı telefonunuzdan kaldırmanız gerekiyor.
  • Ardından aşağıdaki indirme bağlantısından Battlelands Royale Mod Apk’yi indirin.
  • Battlelands Royale mod APK dosyasını indirdikten sonra Android Ayarları > Güvenlik bölümüne gidin.
  • Burada, üçüncü taraf uygulamaları yüklemek için izin isteyen Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini açın. onu etkinleştir.
  • Şimdi indirme klasörüne geri dönün ve kurulumu başlatmak için Battlelands Royale Mod APK dosyasına tıklayın.
  • Eğlence!

Yukarıdan aşağıya bakış

Bu, Battlelands Royale Para Hileli Mod Apk’ın diğer geleneksel oyunlara kıyasla çekici özelliklerinden biridir. Oyunun oyun öncesi versiyonuna yalnızca birinci veya üçüncü görünümde izin verilirse, oyuncular için baş dönmesi ve yorgunluğa neden olabilir.

Okumak  Royal Match v5229 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Battlelands Royale ile benzersiz ve yeni bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. Bu yukarıdan aşağıya bir görünümdür ve oyuncu için birçok avantajı vardır. Oyunu kolayca kontrol edecek ve en iyi saldırı taktiklerini vereceksiniz. Sadece oyuna kolaylık getirmekle kalmaz, aynı zamanda geleneksel oyunların sınırlamalarını da aşar.

Dar arenayı fethedin

Savaş alanınız her zaman değişecek ve daraldıkça birçok zorlukla karşılaşacaksınız, şimdi kazanmak için kalan rakiplerle savaşmak için her etkili yöntemi kullanmanız gerekiyor. Her maç 3-5 dakika uzunluğunda olacak ve kalan 23 rakiple savaşmanız gerekiyor, bu yüzden zaman üzerinde biraz baskı olsa da, oyuncu yine de mutlu ve rahat bir zihinle oynayabilir.

Nadir silahları keşfedin. Size sunulan haritayı takip edin ve gücünüzü güçlendirmek için nadir bulunan silahları aramaya başlayın; Keşfetmenizi bekleyen birçok gizemli silah olacak.

Oyundaki silahların miktarı değişiyor; Kendinize her yerde tüfek veya tabanca bulabilirsiniz. Ancak kalkan, el bombası, miğfer gibi ihtiyacınız olan ekipmanları unutmayın…

Oyunda benzin varilleri olacak ve ateş onlara odaklandığında patlayacak ve bazı zayıf zırhlar olacak. birkaç kurşunla kolayca yok edilebilir. Zirveye ulaşmanız için faydalı bir stratejidir.

Arkadaşlarınla ​​oyna

Çoğu oyunda olduğu gibi oyunda arkadaşlarla oynamak eğlencelidir. Sadece arkadaşlarla oynamak için değil, aynı zamanda dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar edinmek için. 3D grafikler, ses, canlı görüntüler ve benzersiz oynanış ile bu benzersiz Battlelands Royale Para Hileli Mod Apk, oyuncular için her zaman birçok ilginç deneyim sunar.

Özellikle mizahi bir karakterin yaratılması, savaşın çok stresli olmamasını ve oyuncuların kolay ve rahat bir şekilde oynamasını sağlıyor. Bu eşsiz oyunla ilgileniyorsanız, en eğlenceli anları keşfetmek ve tadını çıkarmak için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve çevrimdışı oynamak için arkadaşlarınızı tanıtmayı unutmayın.

Okumak  Evertale v2.0.43 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top