Home » Beach Buggy racing 2 v2021.09.02 Para Hileli Mod Apk İndir

Beach Buggy racing 2 v2021.09.02 Para Hileli Mod Apk İndir

Bazı oyuncular Beach Buggy Racing 2′ Para Hileli nin (Sınırsız Para/Jeton) geleneksel bir yarış oyunu olmadığını söyleyecektir. Ama yine de Mario Kart ve Crash Team Racing gibi türlere uyuyor.

Beach Buggy Racing 2, gerçekçi grafikler yerine çizgi filme sahip çocuklar için en hafif yarış oyunlarından biridir. Bunun gibi oyunlar oynamak size bir eğlence ve sihir duygusu getiriyor.

Beach Buggy Racing 2, pek çok beklenmedik öğeye sahip bir plaj yarış oyunudur. Oyuncular, benzersiz kişilik ve özel yeteneklere sahip güçlü rakiplere karşı yarışacaklar. Beach Buggy Racing 2, çok fazla sürüş becerisi gerektirir. Arabaları yükseltmek, birçok sırrı keşfetmek ve skor tablolarında arkadaşlarınızla rekabet etmek için kazançları kullanın.

Beach Buggy Racing Para Hileli  Mod Apk sadece harika bir 3D yarış oyunu değil, aynı zamanda fizik tabanlı oynanışla destansı bir savaş. Bitiş çizgisine giden yolda savaşmak ve benzersiz süper arabalar yaratmak için araçları yükseltmek için yeteneklerinizi kullanacaksınız.

Yarış yolculuğunuzda dinozorlarla, lav püskürten volkanlarla, güzel plajlarla ve gizemli bataklıklarla dolu ormanları keşfedeceksiniz.

Beach Buggy Racing 2, kendi güçleriyle oynamak için bir grup sürücüyü işe almanıza olanak tanır. Bu yarış oyununun kontrol mekanizması da oldukça basittir. Eğimli direksiyon simidi, dokunmatik ekran ve USB/Bluetooth oyun kumandası arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. Skor tablolarında arkadaşlarınızla rekabet eder, başarılar kazanır ve oyunlarınızı buluta yedeklersiniz.

Beach Buggy racing 2 v2021.09.02 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Genel Bilgiler

Beach Buggy Racing 2, Vector Unit tarafından yayınlanan bir oyundur. Mobil cihazlarda yüksek kaliteli yarış oyunları yapma konusunda uzmanlaşmış geliştiricilerdir. Yola düşen kuvvetlerden ve silahlardan yardım alan oyuncu ile birlikte daha iyi direksiyon ve viraj yapabilmelisiniz. Amaç hala diğer rakiplere karşı bitiş çizgisine kadar yarışmak.

Beach Buggy Racing 2, Vector Unit tarafından yakın zamanda piyasaya sürülen bir yarış oyunudur. Adından da anlaşılacağı gibi, Beach Buggy Racing 1’in devamı niteliğindedir. Eski versiyona kıyasla Beach Buggy Racing 2, geliştirilmiş grafiklere ve yarışçılara sahiptir ve çeşitli araçlar ve özel beceriler sunar.

Okumak  Helicopter Escape 3D v1.7.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Kullanıcıların keşif için kilidini açabileceği birçok yeni oyun modu var. Bu oyun ile yön ve büküm yapabilmenin yanı sıra güç ve silahlardan da yardım alabiliyorsunuz. Amaç, rakibinizi durdurmayı unutmadan bitiş çizgisine ilk önce koşmaktır.

Beach Buggy Racing 2, Mario Kart gibi eğlenceli bir yarış türüne aittir. Bu, rakiplerinizi engellemek ve muhteşem bir şekilde dönüş yapmak için pistte yakalanan sahne donanımlarını kullanmanıza izin verdiği anlamına gelir. Oyunda birçok oyun modu ve farklı aksesuarlara sahip birçok yarış bulunuyor. Çevrimiçi olarak diğer oyuncularla yarışabilir veya kendi takımınızı oluşturabilirsiniz.

Plaj Beach Buggy Racing 2 2 nasıl oynanır?

Hayvan yarışları veya kart yarışları türünün hayranıysanız, Beach Buggy Racing 2’de mutlaka bilinmesi gereken oynanışı biraz fark etmişsinizdir. Amaç, rakibi zorlamalarla durdururken bitiş çizgisine herkese karşı yarışmak. Başlarken, oyuncular yalnızca eğitim modunu deneyebilir.

Tek oyunculu bir yarış modudur. Oyunun talimatlarını takip ederken, birkaç parkurda yarışmaya çalışacaksınız. Bu öğreticinin temel amacı, gelecekteki yollara hazırlanmak için hızlı bir şekilde seviye atlamanıza yardımcı olmaktır. Bundan sonra, yeni sürücü karakter görünümlerinin kilidini açabilir ve hatta arabanızın rengini değiştirebilirsiniz.

Oyuna başladığınızda ilk fark edeceğiniz şey, Beach Buggy Racing 2’nin sorunsuz bir şekilde kişiselleştirilmiş olmasıdır. Pisti uygun ölçekte tasarlarlar. Oyunculara yoldan düşme endişesi olmadan koşmaları için daha fazla alan sağlar.

Dokunsal tuşlar da duyarlı ve doğru. Sola ve sağa dönmenin yanı sıra, araba otomatik olarak ileriye doğru hareket edecektir. Ücretsiz bir oyun için oyuncular Beach Buggy Racing 2’de bolca eğlence bulabilirler. Akıcı kontrol mekanizması, keyifli oynanış ve parlak grafikler, oyunu denemek için indirmenizi sağlayan öne çıkan özelliklerden biri olacak.

Oyun İncelemeleri

Hayvan araba yarışı ile çocukluğa dönüş

Hayvan yarışları serisine bağlı bir çocukluk geçirdiyseniz, lisansınızın bu hayvan yarışı savaş alanına katılmaya uygun olduğunu garanti ederiz. Beach Buggy Racing 2’deki oyun planı o kadar basittir ki, yeni başlayanlar bile onu çabucak tanıyabilir. Bizim işimiz arabayı istediğimiz gibi hareket ettirmek için sol ve sağ tuşları kullanmak.

Okumak  Head Ball 2 - Football v1.183 Sınırsız Para Hileli İndir - Mod Apk

Oyunun seyri basittir. Ve yanlışlıkla yanlış yöne giderseniz, sistem sizi yeniden şekillendirecektir. Kontrolleri oynamak kolaydır. Beach Buggy Racing 2’nin en iyi yanı, sadece koşmamız değil, aynı zamanda savaşmamız gerektiğidir. Silah, Beach Buggy Racing 2’yi hayvan yarışı savaş alanının modern bir versiyonu yapan özelliktir.

Rakibi alt etmek için silahları kullanın

Beach Buggy Racing 2’de pistte kazanmak istiyorsak silahlara da ihtiyacımız var. Tıpkı hayvan yarışı oyun serisinde olduğu gibi, oyuncular yol boyunca rastgele baloncukların içinden geçerek muska muskaları elde edebilirler. Bu güçlendirmeleri saldırmak ve rakibin ilerlemesini yavaşlatmak için kullanın. Oradan, inisiyatif almak için bolca boş zamanımız olacak.

Beach Buggy Racing 2’deki silah sayısı çeşitlidir. Bölüm 1 ile karşılaştırıldığında, Beach Buggy Racing 2 silahlarda büyük bir gelişme gördü. 47’ye kadar farklı silahla onları rakibe karşı serbest bırakabiliriz.

Silahların birçok kullanım şekli ve çalışma şekli vardır. Topçu ve füze gibi oyuncuların kafasını karıştırmak için doğrudan saldırma ve ateş etme eğiliminde olabiliriz. Yolda çarpışırken rakibin yolunu kapatmak için tuzak kurma prensibine göre bazı silahlar kullanıyoruz. Ayrıca bizi koruyan bir kalkan var. Nitro da hızlanmamıza yardımcı oluyor.

Zengin yarış pistleri ve çeşitli yarış arabaları

Beach Buggy Racing 2’deki yarış haritası sistemi çeşitli şekillerde oluşturulmuştur. Oyunun temel arayüzünde oyuncular yolu istedikleri gibi seçebiliyor. Ancak, arayüz sadece iki rastgele harita gösterir.

Ve ilk haritayı tamamladıktan sonra başka bir harita rastgele değiştirilecek. Bu aynı zamanda geliştiricinin, rastgele haritalarla sunulduğunda oyuncunun sıkılmamasını istediği anlamına gelir. Ancak ne istediğinizi aktif olarak seçebilirseniz, bu çok daha iyi olacaktır.

Güzel ve romantik kumsalların yanı sıra Beach Buggy Racing 2, oyunculara daha birçok harika diyar getiriyor.

Okumak  Destiny Run v1.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Ortaçağ kulelerindeki ejderhalara hayran oluyoruz, terk edilmiş korsan gemilerinin gizemlerinde kendimizi kaybediyoruz veya çorak çöl topraklarındaki toprak yolu keşfediyoruz. Tüm bunlar, Beach Buggy Racing 2’nin hiç sıkılmadan sonsuza kadar oynamasını sağlıyor.

Önerilen alternatif: Beach Buggy Racing

Beach Buggy Racing 2, oyuncuları gizemli bir tropik adada gizli plajları, mağaraları, sisli bataklıkları ve patlayan volkanları keşfetmek için maceraya çıkaracak eğlenceli bir sürüş oyunudur.

Yol boyunca palmiye ağaçları, antik heykeller, dev yengeçler ve lav canavarları gibi birçok engeli aşın. Uçuştan sonra ne kadar çok engel olursa, o kadar çok engel ortaya çıkar. Ama aldığın ödül de daha cömert.

son sözler

Beach Buggy Racing 2 Para Hileli MOD APK’nın ilk bölüme göre farkı, grafiklerdeki güçlü gelişmedir. Beach Buggy Racing 2’deki grafikleri ilk bölüme göre daha detaylı ve canlı kurmuşlar. Ayrıca çevrenin ve çevrenin etkileşimli etkilerini de en iyi düzeyde geliştirir. Oyuncuya benzersiz duygular getiriyor. Komik ve esprili ses, parçaları çok rahatlatıcı kılıyor. Yarış sırasında stresi ortadan kaldırır ve eğlenceli bir yarış stili getirir.

Beach Buggy Racing 2, oynamaya değer bir oyundur. Özellikle mobil makineler ve hayvan yarışları ile ilgili anıları olan oyuncular için Beach Buggy Racing 2, o güzel anıları hatırlamanıza yardımcı olacak.

Ücretsiz bir uygulama oyunudur ve oyunun boyutu küçüktür. Bu nedenle herkes rahatlıkla deneyimleyebilir. Vector Unit’ten gelen bilgiye göre oyun 2019 yılında gelişmiş bir konsol versiyonuna sahipti. Şu anda oyuncular bu web sitesi üzerinden Beach Buggy Racing 2’yi ücretsiz olarak indirebiliyor.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top