Home » Beyblade Burst Rivals v3.6.1 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Beyblade Burst Rivals v3.6.1 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

giriş

Bir araya geldiklerinde parıldayan çok renkli küreler bizim uzmanlık alanımız ve bugün harika Beyblade Burst Rivals Mod Apk’yi öne çıkarmayı seçtik.

Normal sürümü daha önce denediyseniz, bu Apk’ye dahil edilen modların bu dünyanın dışında olduğundan emin olabilirsiniz, bu yüzden bu hızlı tempolu oyunun sunduğu her şeyi açıkladığımız için bizi izlemeye devam edin.

Beyblade Burst Rivals Para Hileli Mod Apk, oyunda ilerledikçe ilerlemenizi sağlayan 3’lü eşleştirme bulmacalarına sahiptir. Hedef, Usta Blader olmaktır, ancak yeni başlayan biriyseniz, bu evden çok uzak olurdu.

En büyük şüphecileri bile şaşırtacak benzersiz özelliklerle dolu bu oyun, biraz meydan okumayı seviyorsanız sizin için mükemmel. Destansı savaşlar kazanın, harika arkadaşlar edinin ve şehirdeki en yeni bulmaca oyunuyla herkese ne kadar akıllı olduğunuzu gösterin.

zenginlik paçavraları

Herkes mütevazi bir karakter olarak başladığı ve dikkate alınması gereken bir güç olma yolunda ilerlediği küçük şirin bir hikayeyi sever.

Beyblade Burst Rivals Mod Apk tam olarak böyle tasarlandı, çünkü tüm yeni kullanıcılara takip etmeleri için ilham verici bir hikaye yayını veriyor. Oyun, siz merdivende ilerlerken yükseltilen tüm harika öğelerle dolu karakterinizi özelleştirmekle başlar.

Bu, uygulamayı inanılmaz derecede bağımlılık yapan birçok kilidi açılabilir öğe içerdiğinden, bir bulmaca oyunundan daha fazlasıdır. Endişelenme, sana her konuda rehberlik edeceğiz.

 

Beyblade Burst Rivals v3.6.1 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Beyblade Burst Rivals’ unuzu nasıl yüklenir: Sitemizden Android telefonunuzda veya tabletinizde oyun?

Beyblade Burst Rivals oyunu APK dosyasını indirin ve ardından bunları takip edin

Adımlar:

Lütfen indirmelere gidin

  • Dosyalarıma veya dosyalarıma giderek cihazınızdaki indirmeleri açın
  • İndirdiğiniz APK dosyasını tıklayın.
  • İstendiğinde Yükle’ye tıklayın, indirdiğiniz APK dosyası cihazınıza yüklenecektir.

Telefon ayarlarını güncelleyin:

  • Telefonunuzun Ayarlar sayfasına gidin
  • Güvenlik veya Uygulamalara dokunun
  • Bilinmeyen kaynaklar kutusunu kontrol edin
  • Tamam ile onaylayın

Bayes? Beyblade? ne zaman?

Özellikle bunun gibi bulmaca oyunlarında, yüzünüze atılan birçok özellik olduğunda işlerin biraz kafa karıştırıcı olabileceğini biliyoruz. Ancak, Beyblade Burst Rivals Mod Apk’yi bu kadar ilginç yapan şeyin tam olarak bu özellikler olduğunu iddia edebiliriz!

Okumak  Zombero: Archero Hero Shooter v1.12.6 Sınırsız Para Hileli İndir Mod Apk

İlk olarak, karakterinizi kişiselleştirmek için bir bulmaca ülkesine atılıyorsunuz. Bu karakter veya avatar yolculuğunuz boyunca sizi takip edecek ve arkadaşlarınız sizi etiketleyecek, bu yüzden iyi bir karakter oluşturduğunuzdan emin olun! Oynamaya başladığınızda, genellikle yüksek puanlar alırsınız.

Bu puanlar, siz onları kazanmaya devam ettikçe değeri artacak olan anlık ödüllere veya “fırınlara” yol açacaktır. Rastgele buketler, nadir koylar ve hatta son derece nadir buketler var.

Beyblade Burst Rivals Para Hileli Mod Apk Mağazasında bunları avantaj ve eşyalarla takas ederek, kendiniz için belirlediğiniz karakter daha güçlü olduğu için zirveye çıkıyorsunuz. Muhteşem, değil mi?

Yeterli paranız olduğunda, muhteşem Beyblade Burst kurslarını tamamlayabileceksiniz. Burada, dünyanın her yerinden insanlar sizinle aynı hedefe sahip: usta bir Blader olmak.

Devam etmenizi sağlamak için bu bağımlılık yapıcı oyun, becerilerinizi arkadaşlarınıza ve ailenize gösterebileceğiniz şık bir lider panosuna entegre edilmiştir. Veya ilgileniyorlarsa, bulmaca çözmede kimsenin sizden daha iyi olmamasını umarak onları getirebilir ve onlarla rekabet edebilirsiniz.

Ancak beylerle ilgili eğlenceli olan şey, daha fazla (ve daha iyi!) ödül almak için onları toplayıp geliştirebilmenizdir. Miktardan memnun kaldığınızda, bu para iadelerini, şüphesiz kazanmayı sizin için kolaylaştıracak benzersiz tekniklerle değiştirebilirsiniz.

Eşsiz taktikler, oyunu daha akıcı hale getirerek nihai kazanan işaretine yaklaşmanıza yardımcı olur

Hayır, size yeni bir dili nasıl değiştireceğinizi öğretmeye çalışmıyoruz. Beyblade Burst Rivals Mod Apk, en eğlenceli bulmaca savaşlarından bazılarıyla birlikte gelir, bu yüzden elbette onlara genel tartışmamızda bir yer vereceğiz.

Oyunu o kadar eğlenceli hale getirirken kilidini açmak için destansı pi’yi hareket ettirin, her zaman koltuğunuzun kenarında olacaksınız.

Kaybedecek vaktiniz yoksa, Rush Launch’a gidin; Bir yerde engellendiğinizi düşünüyorsanız, Counter Break’e gidin ve Quake Launch’a girmeyelim! Oyun o kadar eğlenceli ki, kendinizi dünyaya hiç ilgi duymadan argosunu alıp arkadaşlarınıza gösterirken bulacaksınız. Ya da en azından bu bizim deneyimimiz.

Okumak  Trade Island v3.10.3 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

kafa kafaya savaşlar

Bu oyunun arkasındaki güzellik, sizin için çalışan bir strateji bulabilmeniz ve ona doğru hareket edebilmenizdir.

Örneğin, bir oturumda ne kadar para toplamış olursanız olun, oyun ilerledikçe bunları ne zaman ve nasıl kullanacağınıza karar verme özgürlüğüne sahipsiniz. Turlar arasında geçiş yapın ve kafa kafaya çevrimiçi savaşlarda ödüllendirilecek olan rakiplerinizi şaşırtın.

İşleri daha da ilginç hale getirmek için yaratıcılar, kazanabileceğiniz en çılgın paraların isimlerini buldular. Victory Valtryek, Raging Roktavor, Lost Lúinor ve Xeno Xcalius var.

Bu yeterli değilse, yalnızca Tolkien tarafından yazılmış gibi görünen tüm farklı (ve kötü şöhretli!) karakterleri de arayabilirsiniz. Favorilerimiz arasında Valt, Rantaro, Aiger, Daigo, Wakiya, Ken, Xander, Zac, Lui, Shu ve çok daha fazlası var!

Kendi kendinize “Bu sadece karakter isimleri; neden onları bu kadar uygun kılıyor?” Diye düşünüyor olabilirsiniz. Her karakter benzersiz ve ticaretlerinde akılda kalıcıdır, bu yüzden onlara dikkat edin!

İnanılmaz Efektler

Ve elbette, tüm savaş bulmaca oyunlarının en iyisi. Beyblade Burst Rivals Para Hileli Mod Apk’nin dikkatinizi çekecek ve hayatınızın geri kalanında saklayacak en çılgın özel efektlerden bazılarına sahip olduğunu bildirmekten gurur duyuyoruz.

Bey Kutularını açtığınızda (ya da daha doğrusu yağmaladığınızda), içindeki hazine önünüzde patlayacak; Çok teşekkürler.

Özel avatarlara doğru yol alırken, onları şarj edebilecek ve küçük mobil ekranınızın önünde canlandıklarını görebileceksiniz. Ve bizi seviye atlamaya, XP kazanmaya ve oyunda ilerlemeye başlamayın. Beyblade Burst Rivals Hileli Apk sizi çokça tebrik edecek ve oyunu sadece beğeni için oynamaya devam edeceksiniz.

Bulmacaları seviyorsanız, biraz meydan okumanın tadını çıkarın ve farklı bükülmelere aldırmayın, Beyblade Burst Rivals Mod Apk’yi indirmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top