Home » Big Hunter v2.9.8 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Big Hunter v2.9.8 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Big Hunter Para Hileli Mod Apk, dışarı çıkmak ve hayatta kalmak için avlanmak, kendinizi beslemek ve beslemek için çaba göstermeniz gereken bir çağın parçası olmanızı sağlayacak mükemmel grafiklere sahip bir oyun arayan oyuncular için mükemmel bir eşleşme. aile.

Bu yazımızda Big Hunter Para Hileli Mod Apk’nın özellikleri ve oynanışı, mod apk’yı indirmek için temel ihtiyaçlar hakkında konuşacağız ve en son çalışan sürüme erişmenizi sağlayacak çok önemli indirme bağlantısı ile konuyu sonlandıracağız. Büyük avcı mod apk.

The Big Hunter Mod Apk: Özellikler ve Oynanış

Adından da anlaşılacağı gibi, bu Büyük avcı hileli mod, teknolojinin olmadığı ve hayatta kalmanın tek yolunun bir mızrak alıp bir av seferine çıkmak olduğu bir çağda avcı olmanızı sağlar. Oyunun onu destekleyen bir hikayesi var.

Kabile klanının lideri olarak tanıtıldınız. Klan üyeleri açlıktan ölüyor ve şimdi klan lideri olarak meseleleri kendi elinize almak ve oraya gidip dev hayvanları av araçlarıyla avlamak ahlaki göreviniz. Bir lider olarak, kabile klanınızın hayatta kalmasını sağlama sorumluluğunuz var.

Big Hunter Mod Apk İndirme Gereksinimleri:

• En az Android 4.0 çalıştıran bir Android cihaz.
• Big Hunter mod apk’nın en son sürümü için indirme bağlantısı.
• Yüksek hızlı veri bağlantısı (kurulum amaçlı).

Big Hunter v2.9.8 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Big Hunter Para Hileli Mod Apk nasıl kurulur?

1. Big Hunter Para Hileli Mod Apk dosyasını indirin.
2. Android telefonunuzda indirilen Homescapes dosyasını açın.
3. Yükle’ye tıklayın.
4. Yeni sürümü yüklemeden önce eski sürümü kaldırırsanız, tüm verilerinizi kaybedersiniz. Verilerinizi korumak için eski sürümleri asla kaldırmayın.
5. Sadece atladığı yeni sürümü yükleyin.

Okumak  Gods of Olympus v4.2.26580 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Big Hunter Mod Apk Özellikleri:

  • Big Hunter Para Hileli Mod Apk, liderin dev ilkel hayvanları avlamak için kullandığı temel fizik kavramları etrafında sürekli değişen ve gelişen bir oyundur.
  • Oyun, erişimini genişleten çok akıcı ve kolay bir oynanışa sahip olması nedeniyle çok popülerdir. Oyunun kolay kontrolleri var, yani ekrana sadece bir dokunuşla bir mızrak fırlatabilir ve bir devi kovalayabilirsiniz.
  • Oyun harika grafiklere sahip. Basitliğin mevcut en iyi yöntem olduğu söylenir ve Big Hunter mod apk en iyi ve sade grafiklere sahiptir, bu da sizi sıkılmadan meşgul etmenizi sağlayacak.
  •  Avcılık becerileriniz ve tecrübeniz sayesinde bir rütbe alırsınız ve bu rütbeyi dünyadaki diğer insanların sıralamasıyla karşılaştırmak için kullanabilirsiniz ve oradaki en iyi büyük avcıyı belirlemek için kullanabilirsiniz.
  • Oyun aynı zamanda oyuncunun katılmasına ve sıkılmamasına yardımcı olan harika bir arka plan sesine sahiptir. Ritmik sesler, Big Hunter’a Google Play Store’da bulunan diğer benzer oyunlara göre iyi bir avantaj sağlar.
  • Henüz ikna olmadıysanız, endişelenmeyin. Bir sonraki bölümün sizi Big Hunter mod apk’ya aşık edeceğini garanti ediyorum çünkü bu mod apk’yı kullanmanın getirdiği ek avantajlardan bahsedeceğiz.

Big Hunter Mod Apk’te daha neler var?

Temel sürümlerde, oynatıcıyı uygulamayı indirmek için heyecanlandıran ekstra hiçbir şey yoktur. Yani mod apk’ler kurtarmaya geliyor. Big Hunter Para Hileli Mod Apk, tüm zorluk seviyelerinin kilidini açma gibi çok önemli bir özellikle geliyor, bu da hiçbir şey düşünmeden istediğiniz seviyenin tadını çıkarabileceğiniz anlamına geliyor. Bir oyunu en baştan masaya getirebilirsiniz ve zorluk seviyelerinin kilidinin açılması için uzun süre beklemek zorunda kalmazsınız.

Nihai karar:

Big Hunter uygulaması, sizi tek umudu hayatta kalmak olan aç bir kabileden sorumlu olduğunuz dinozorlar çağına götüren bir oyundur. Bu yüzden meseleleri kendi ellerine almalı ve dev hayvanları öldürmek için bir av gezisine çıkmalısın. Oyun, basit ama harika grafiklere sahip ve arka plan müziği, Google Play Store’daki rakiplerine göre bir avantaj sağlıyor.

Okumak  City Fighter vs Street Gang v2.1.6 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Apk büyük avcı sürümü, tüm zorluk seviyelerinin kilidini açma gibi harika bir özellik sunar, böylece her seviyenin macerasını ve heyecanını en başından itibaren yaşayabilirsiniz. Mod Apk’nin en son sürümünü düzenli olarak almak için blogumuzu ziyaret etmeye devam edin. O halde Big Hunter Para Hileli Mod Apk’yı seçin ve pişman olmayacağınızı garanti ederim.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top