Home » Bike Race v8.0.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Bike Race v8.0.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Bike Race Para Hileli Mod Apk (Sınırsız Yakut) ile en büyük mobil 2D yarış oyununu oynayın ve oyun hesabınızda sınırsız Yakut kaynağı elde edin.

Sınırsız safir

Bike Race Para Hileli Mod Apk, farklı bisikletler ve modlar satın alabileceğiniz bir oyun içi satın alma seçeneğine sahiptir. Ayrıca arkadaşlarınız ve ailenizle oynayabileceğiniz farklı parçaları satın alabilir ve özelleştirebilirsiniz.

Oyunda farklı seviyeleri geçerek Bike Race Free’de jeton kazanabileceksiniz. Ayrıca yarışı kaybetseniz bile bazı puanlar alacaksınız. Yeni bisiklet satın almak için Sapphire’e ihtiyacınız var. Bu nedenle, oyun hesabınızda Sınırsız Yakut almak için Ücretsiz Bisiklet Yarışı apk indirin.

Oyun hakkında

Bike Race Para Hileli Mod Apk, cep telefonları için 2D grafiklere sahip popüler bir motosiklet yarış oyunudur. Bike Race Para Hileli Mod Apk’de oyuncular için ana zorluk, oyunun her seviyesini bisikletten düşmeden olabildiğince hızlı tamamlayabilmelerini sağlamaktır. Bike Race Para Hileli Mod Apk, basit kontrolleri ve kolay oynanışı olan zamana dayalı bir oyundur ancak oyun seviyelerini tamamlamak göründüğü kadar kolay değildir.

Oyun, ulaşılması imkansız birçok döngü ve atlamadan oluşan 150’den fazla seviye ile geliyor. Oyuncuların kontrollerde hızlı olmaları gerekecek, aksi takdirde bisikleti defalarca parçalayacaklar. Oyuncular başlangıçta yalnızca bir bisiklete erişebilecekler, ancak oyun ilerledikçe oyuncular birden fazla seçenek arasından seçim yapma seçeneğine sahip olacaklar. Ücretsiz Bisiklet Yarışı ile Sonsuz Gaz Al hileli apk

 

Bike Race v8.0.0 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Android’de Bike Race MOD APK nasıl indirilir ve yüklenir

apk dosyasının kurulumu kolaydır:

 • Sadece aşağıdaki indir düğmesine tıklayın
 • Dosyanın indirilmesini bekleyin ve ardından açın
 • Android cihazınıza Bike Race Para Hileli Mod Apk dosyasını yükleyin
 • İçindeki talimatları izleyin
 • Başlayın ve Modun tadını çıkarın
Okumak  Immortal Destiny v1.1.19 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Bisiklet Yarışı Ücretsiz MOD Özellikleri:

 • sınırsız para
 • Sınırsız safir
 • sonsuz gaz
 • Tüm bisikletlerin kilidini aç
 • İndirmesi ücretsiz
 • tamamen güvenli
 • Tüm Android sürümleriyle uyumlu
 • Bisiklet Yarışı Ücretsiz Mod APK dosyasını yüklemek çok kolaydır
 • otomatik güncelleme
 • Oyunla otomatik senkronizasyon
 • Android cihazınızı rootlamanıza gerek yok!

Oynamak

Bike Race Para Hileli Mod Apk’deki kontroller çok basittir. Oyuncular, fren yapmak istediklerinde ekranın sol tarafına dokunmaları ve hızlandırmak için oyunun sağ tarafına dokunmaları gerekecek. Oyuncular ayrıca oyun içerisinde motosikleti yatırırken ivmeölçerden de yardım alabiliyor ve bu da oynanışı daha keyifli hale getiriyor.

Bisiklet Yarışı Ücretsiz grafikler 2B’dir ancak grafikler iyi görünmesini sağlar. Oyun mekanikleri de oyunu eğlenceli hale getiriyor.

Oyun özellikleri

Bu oyun insanları çok çeken birçok harika özellikle birlikte geliyor. Burada, Ücretsiz Bisiklet Yarışını olmazsa olmaz yapan bazı özellikleri listeledik.

Çoklu oyun modları

Bike Race Free, çoklu oyun modlarıyla birlikte gelir. Oyuncular, diğer kullanıcılarla birlikte çevrimiçi modda oyunun tadını çıkarabilecekler. Oyun ayrıca oynaması çok eğlenceli olan bir turnuva moduna da sahip.

150’den fazla parça

Oyun, oyuncuların oynaması gereken 150’den fazla farklı parçaya sahiptir. Tüm parçalar benzersizdir ve üzerinde oynaması eğlencelidir.

Harika bisiklet seçimi

Oyuncular Ücretsiz Bisiklet Yarışı oynamaya başladıklarında bir bisiklet alacaklar. Oyunda ilerledikçe oyuncular, farklı seviyeleri tamamlamak için kullanabilecekleri birden fazla bisikletin kilidini açma seçeneğine sahip olacaklar.

Ücretsiz Bisiklet Yarışı 13 Kasım 2020’de piyasaya sürüldü ve o zamandan beri dünyanın her yerinden insanlar oyunun oynanış şeklini sevdi. Ücretsiz Bisiklet Yarışı çok popüler çünkü her yaştan insan oyunun tadını çıkarabilir. Bisiklet Yarışı Ücretsiz artık Android’de ücretsiz olarak kullanılabilir.

Bike Race Para Hileli Mod Apk’nin en iyi yanı, çok oyunculu modda oynanabilmesidir. Oyuncular, çok oyunculu modda milyonlarca diğer oyuncuya karşı yarışabilir.

Okumak  Ninja’s Creed 3D v3.0.3 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top