Home » Bistro Heroes v3.8.4 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Bistro Heroes v3.8.4 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Bistro Heroes hakkında bilgi verin

Bistro Heroes Para Hileli Mod Apk, heyecan verici RPG unsurlarına ve yeni bir hikayeye sahip bir fantezi RPG’sidir.

Yeni kurulan bir oyun stüdyosu olan Team Tapas’ın yalnızca ilk görünümü olmasına rağmen, hızla ün kazandı ve Google Play editörleri tarafından oylanan en iyi oyunların listesi haline geldi. Gelin birlikte keşfedelim, Bistro Heroes size nasıl bir yolculuk getiriyor?

Komplo

Bistro Heroes, iki ana karakter Coq au Vin ve Ayran’ın hikayesi etrafında dönüyor. Kalabalık başkentten yeni şeyler keşfetmek için yola çıktıklarında, en lezzetli ve eşsiz mutfağın olduğu kırsal bölgeye geldiler.

Ancak yemek tutkusu ile yaşamak ve büyümek için burada kalmaya karar verdiklerinde birçok sorunla karşılaştılar. İlk olarak, ormandaki canavarlar köyü harap ediyor.

Ayrıca, benzersiz yemekler hazırlamak için besin kaynaklarının eksikliği sorunuyla da karşı karşıyadırlar. Coq au Vin ve Ayran bunu nasıl çözüyor? Onları yolculuklarında takip edin!

 

Bistro Heroes v3.8.4 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum Süreci İçin Basit Adımlar

  • Bistro Heroes Mod APK’sını tüm yeni Android sürümlerine şu şekilde yükleyebilirsiniz:
  • Bistro Heroes APK dosyasını indirin.
  • Dosya tarayıcı uygulamasını kullanarak indirme klasörünüze gidebilir veya mobil tarayıcınızda tamamlanmış indirmeyi tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz.
  • Android, uygulamayı yüklemek için dosya tarayıcınıza veya web tarayıcınıza izin vermenizi isteyecektir. İzni verin, sizi kurulum ekranına geri götürecektir. Değilse, tekrar denemek için izin verdikten sonra indirme klasörüne geri dönün.
  • Uygulama yüklenecek!

Oynamak

Coq au Vin ve Ayran’ın yolculuğu Silent Forest’ta başlıyor. Ormanın kenarından başlarlar ve vahşi mantarlar ve yaban domuzlarıyla karşılaşırlar. Ancak, çocukluktan beri eğitilmiş savaşçıların gücüyle, kazanmak için fazlasıyla yeteneğe sahiptiler.

Okumak  Sushi Roll 3D v1.6.3 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Ganimet zengin bir besin kaynağıdır, mantar olabilir, o domuzların eti. Bazen ganimet, odun ve enerji gibi başka kaynaklar da olabilir, böylece restoranınız için alanlar oluşturabilirsiniz.

Ama sonra, olay örgüsü akarken, yavaş yavaş yeni zorluklar ortaya çıktı. Ormanın derinliklerindeki yerleri, sahildeki gizemli mağaraları yamyam balıklarıyla keşfetmeniz gerekecek.

Canavarların özelliklerinde birçok değişiklik var, sadece daha büyük ve daha güçlü değiller, aynı zamanda çok sayıdalar.

Haritada, normal kontrol noktasını geçtikten sonra, patronun kaldığı özel bir kontrol noktasına yönlendirileceksiniz. Yenilmeleri zor olsa da, ödül buna değer!

Diğer karakterlerden de yardım isteyin, bu restoranı geliştirmek için tüm sorumlulukları Coq au Vin ve Ayran’ın üstlenmesine izin vermeyin.

karakterler

Ev için yiyecek ve kaynak bulma yolculuğu giderek daha da zorlaşıyor. Bu oyunun iki kahramanı için restoran geliştirme tutkularını yardım almadan gerçekleştirmeleri zor olacak. Bu nedenle Bistro Heroes Para Hileli Mod Apk, savaşçı ekibine katılmaya davet etmeniz için benzersiz yeteneklere sahip bir dizi kahraman ekledi.

Siz özel aşamaları geçerken Limu, Fondue ve diğer düzinelerce kahramanın kilidi açılacak. Her birinin geçmişlerini, başarılarını ve bugün oldukları şeyi yaratmak için üstesinden geldikleri zorlukları anlatan benzersiz bir hikayesi var.

Ayrıca gelecekte yeni yetenekler ve kostümler de açılacak!

grafik

Bistro Heroes’un aksiyonu ve savaşları güzel 2D grafiklere sahip. Team Tapas, basit ve hafif ama derinlemesine oyunlar yaratmaya ve oyuncuları entrika etmeye çalışır. Bistro Heroes başarılı olabilir veya en azından daha önce deneyen herkesin kalbinde unutulmaz bir şey bırakabilir.

Karakterler çok sevimli, sesi sakin ve cıvıldayan, huzuru ifade eden kuşlar var. Ama bazen savaşın yoğunluğunu silah sesleri, canavarların çığlıkları ile de anlatır. Sihirli efektler ve ışık efektleriyle birleştiğinde çok canlı ve güzel görünüyor.

Okumak  Fastlane: Road to Revenge v1.48.0.260 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

MOD Özellikler

Tek Vuruş Modu / Tanrı Modu: Bu MOD özelliği ile son derece yüksek hasar gücüne sahip yılmaz bir savaşçı olacaksınız. Herhangi bir canavar, hatta patron bile tek bir saldırı ile öldürülebilir.

Bu nedenle, o karanlık ve tehlikeli ormanda yürümek artık bir endişe kaynağı değildi. Tüm canavarları öldür ve restoranına yiyecek getir.

çözüm

Bistro Heroes Para Hileli Mod Apk’un heyecan verici bir hikayesi ve zorlu bir RPG oyunu var, değil mi? Karşılaştığınız zaman harika bir eğlence zamanı yaşayacaksınız. Makalenin alt kısmında verdiğimiz linklerden oyunu indirin ve yolculuğunuza hemen başlayın!

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top