Home » Blades of Brim v2.18.2 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Blades of Brim v2.18.2 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Hız oyunu türünden bahsedecek olursak oyuncular, oyun camiasında gençlerin çok sevdiği trend bir oyun olan Blades of Brim Para Hileli Mod Apk’i görmezden gelemezler.

Bu, Temple Run’ın bir süredir küresel pazarda ünlü olduğu ateş oyununun yeni bir yükseltilmiş versiyonudur ve bu sürüm, daha fazla oyuncu için bağımlılık yapan ve ilginç olan birçok yeni şey vaat etmektedir.

Bu oyunun neden bu kadar çok insan arasında bu kadar popüler olduğunu öğrenelim!

Oyun hakkında

Bu, Temple Run, Subway Surfers gibi diğer iyi oyun türleri için çok ünlü bir marka olan SYBO Games tarafından üretilen ve geliştirilen tamamen ücretsiz ve engelli bir parkurdur… Blades of Brim, üreticiler tarafından daha mükemmel bir sürüme yükseltildi. daha birçok dramatik savaş öğesi Oyuncuları cezbeder.

Kendinizi birçok yeni savaşçıyla ve eski versiyonlardan daha hızlı bir şekilde zengin bir fantezi dünyasına bırakın ve harika görevler sizi bekliyor. Bu oyun, kullanıcıların doğrudan mobil cihazlarda oynamasına olanak tanır, böylece her zaman ve her yerde oynama ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Oyuncunun görevi, büyülü dünyayı korumak için düşmanla savaşmak için engellerin üstesinden gelen savaşçıları kontrol etmektir. Özellikle oyuncu, seyirciye saldırırken düşmanla savaşmak için birçok silahla donatılmıştır.

Blades of Brim v2.18.2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Blades of Brim Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Blades of Brim .
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.

Prime Blades nasıl oynanır?

Bu oyun basittir ve çocuklardan yetişkinlere kadar birçok yaş için uygun olabilir, çünkü ekranı kontrol etmek için yalnızca tek elle çalıştırmanız gerekir. Diğer engelleri aşma oyunları gibi, bu oyun türü de yukarı ve aşağı ayarlamak için bir ila iki parmak kullanmalıdır.

Okumak  Lost Island v1.1.986 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Oynarken ekranı eğmek için aşamalar vardır, ardından oynamayı kolaylaştırmak için baş parmağınızı kullanın.

Oynarken daha az düşman ve engel olduğu için kendinizi rahat hissedeceksiniz ancak daha sonra zorluk artıyor. Altın para kazanmak için yolculuğunuza başladığınızda, yol boyunca karşılaşacağınız ve çarpacağınız canavarlar olacak, bu yüzden onlara karşı dikkatli olun.

Uçurumların üzerinden atlayarak, duvarlara yakın koşarak veya engelleri aşmak için zeminde kayarak düşmanı yok etmek için eylemlerin bir kombinasyonuna sahip olmak daha iyi olurdu.

Oyundaki yerçekimi

Bu oyunun versiyonunu yükselttiğinizde, grafik tasarımı da çekiciliği artırıyor ve oyuncular için daha çekici oluyor. Ve birden fazla renkte zırh giyen savaşçıların görüntüsü, oyuncuları heyecanlandırıyor. Daha da önemlisi, oyundaki müzikler de oldukça ilgi çekici.

Eğlenceli ve heyecan verici melodiler, daha fazla heyecanlanmanıza ve Prem’in canavarla savaşma yolundaki zorluk hissini kaybetmenize yardımcı olur.

BLADES OF BRIM Para Hileli Mod Apk’e ulaştığınızda, oyunun doğruluğu oyunculara daha fazla heyecan veriyor. Kendinizi altın paralar, savaş silahları ve hazineler için renk ve eğlence dolu gizemli büyülü bir dünyaya bırakın ve geçtiğiniz yolların ne kadar güzel olduğunu görebilirsiniz.

Oyun, oyuncuların düşmanlara karşı savaşmak için bir karaktere dönüşüyormuş gibi hissetmelerine yardımcı olan 3D görsellerden oluşuyor.

Öne Çıkanlar

Altın elde etmek için çıktığınızda yolda haydutlarla karşılaşacaksınız ve ölümden kaçmak için onları yenmek için onlarla savaşmanız gerekiyor. Canavarlar her zaman ve her yerde ortaya çıkabilir, bazen ormanlarda saklanarak, karanlık zindanlardan geniş alanlara kadar, bazen de savaşçılarımı durdurmak için ortada dururlar.

Çok fazla altın topladığınızda, kendinize daha fazla güvenmek için karakterinizi, zırhınızı ve silahlarınızı yükseltmek için takas edebilirsiniz.

Yol boyunca arkadaş edinebilir ve atlar, kurtlar, büyülü ejderhalar gibi çeşitli evcil hayvanlardan yardım alabilirsiniz… Düşmanı hızlı bir şekilde yenmenize yardımcı olmak için her zaman ve her yerde çağırırlar.

Okumak  Omega Legends v1.0.77 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Eşyalara gelince, onlar size çok şey kazandıracak, bu yüzden lütfen enerjiniz bittiğinde bunları kullanın. Bu tür eşyalar, daha zor seviyelerde tekrar forma girmenize yardımcı olmak için size çok fazla güç verecektir.

BlaADES OF BRIM Para Hileli Mod Apk, oyunculara her zaman canlandırıcı bir deneyim ve yeni bir his verir. Gerçekten ödüllendirici bir oyundur ve her yaş için tamamen ücretsizdir. Bunun iyi bir oyun olduğunu düşünüyorsanız, lütfen oy verin ve google play’de bizimle yorum yapın.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top