Home » BlockStarPlanet v6.11.6 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

BlockStarPlanet v6.11.6 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Merhaba arkadaşlar, BlockStarPlanet Para Hileli Mod Apk gibi iyi bir oyun mu arıyorsunuz, burada bir çok MOD oyununu tamamen ücretsiz ve güvenli bir şekilde bulabilirsiniz, bu da web sitemizden indirmesi kolay bir işlemdir, indirdikten sonra olabilecek apk dosyasını bulacaksınız. istediğiniz zaman kolayca kurulur

Yaratıcı ve hayalperest biriyseniz, bu oyun tam size göre. Kendi benzersiz dünyanızı yaratın. Çiçek, kartel, insan, hayvan, ev, araba vb. istediğiniz yapıyı oluşturabilirsiniz. Yaratıcılığınızı geliştirmek, hayal kurma ve planlama becerilerinizi eğlenceli bir şekilde geliştirmek için bir platformsunuz.

BlockStarPlanet’in Grafik Modu ve Kullanıcı Arayüzü

Bu oyun, çok çekici ve heyecan verici görünen şaşırtıcı ve doğal grafik kalitesine sahiptir. Göz alıcı renkler ona çekici ve çekici bir görünüm kazandırır.

Çok basit ve kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve bu oyunun oynaması da çok kolaydır, herhangi bir gecikme veya başka bir kullanıcı arayüzü sorunu ile karşılaşmazsınız.

Bu oyun çok basit kontrollere sahiptir, oyundaki aktiviteleri gerçekleştirmek için ekrana dokunmanız yeterlidir, oyuncu olmayan veya hardcore bir oyuncuysanız, bu oyunun tüm fonksiyonlarını ve özelliklerini çok kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

 

BlockStarPlanet v6.11.6 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum Süreci İçin Basit Adımlar

 • BlockStarPlanet Mod APK’sını tüm yeni Android sürümlerine şu şekilde yükleyebilirsiniz:
 • BlockStarPlanet APK dosyasını indirin.
 • Dosya tarayıcı uygulamasını kullanarak indirme klasörünüze gidebilir veya mobil tarayıcınızda tamamlanmış indirmeyi tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz.
 • Android, uygulamayı yüklemek için dosya tarayıcınıza veya web tarayıcınıza izin vermenizi isteyecektir. İzni verin, sizi kurulum ekranına geri götürecektir. Değilse, tekrar denemek için izin verdikten sonra indirme klasörüne geri dönün.
 • Uygulama yüklenecek!

BlockStarPlanet MOD (VIP) oynamanın avantajları

Milyonlarca dünyayı keşfedin

Bu BlockStarPlanet Para Hileli Mod Apk oyun, ilginizi daha da artıran çok oyunculu özellikler sunar. Yaratıcı bir blok oluşturabilir ve ayrıca diğer oyuncular tarafından tasarlanan milyonlarca başka komik blok yıldız oyununa katılabilir veya keşfedebilirsiniz.

Okumak  Among Us v2021.6.30 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Arkadaşınızı davet edebilir ve hazırlanmış gezegeninizde onunla oynayabilir veya arkadaşınızdan dünyasını yapı taşlarından yapmasını ve gezegenlerinde oynamasını isteyebilirsiniz.

Yeni arkadaşlar edin

Ayrıca dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar edinebilir ve onlarla oynayabilirsiniz. Bu oyun sadece arkadaşlarınızla bağlantı kurmakla kalmaz, aynı zamanda farklı ülke ve ülkeleri de birbirine bağlar.

Bu oyun size, arkadaşınızla rahat dilinizde sohbet edebileceğiniz mesajlaşma kolaylaştırma özelliği sunuyor.
Yıldızınızı ve dünyanızı arkadaşınızla paylaşabileceğiniz ve oyununuzu daha ilginç hale getirebileceğiniz remix özelliklerine sahiptir.
Benzersiz bir yaratıcı olun

BlockStarPlanet Para Hileli Mod Apk, Hayal ettiğiniz dünya ve yapı ne kadar benzersiz olursa, o kadar benzersiz ve yaratıcı olursunuz. Becerinizi dünyaya gösterin ve harika bir sanatçı ve rakip olarak zirveye ulaşın. Rakiplerinizin önünde Blockstar Planet’i hayal ederek kendinize bir isim yapın ve blok tasarım dünyasında bir yıldız olun.

Binlerce diğer oyuncuyla harika, tuhaf ve eğlenceli rüyalarınızı karıştırabilir veya paylaşabilirsiniz. Binlerce oyuncu birdenbire yaratıcılığınızı kullanmaya başlarsa bir süperstar olursunuz. Bu, BlockStarPlanet dünyasındaki en iyi yapımcının zirvesine ulaştığınızı gösterir.

BlockStarPlanet Mod Apk Özelliği

 • sınırsız para
 • Tüm premium özelliklerin kilidi açıldı
 • Her seviyeye açık
 • reklamsız
 • VIP özelliklerin kilidi açıldı
 • Her şey sınırsız

ne var ne yok

 • 16 saatlik sezonun eklenmesi – destansı bir peri masalı.
 • En çılgın şeyler için orta çağa dalın.
 • Yeni özellikler eklendi
 • Çözülen hata

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top