Home » Bloons TD 6 v28.3 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Bloons TD 6 v28.3 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Bloons TD 6 Para Hileli Mod Apk’yı Sınırsız Para Özelliği ile indirmenin herhangi bir yolunu mu arıyorsunuz? Cevabınız evet ise, bu Bloons TD 6 Mod Apk uygulamasını seveceksiniz.

Şimdi çok sayıda gerçekçi maymun animasyonu içeren bu devasa 3D kule savunma oyununun tadını çıkarın.

Bloons TD 6, çılgın silahlarla sinir bozucu balonlara karşı harika bir savaş deneyimi yaşamanızı sağlayan en iyi tek oyunculu strateji oyunlarından biridir.

Maymunlarınızın ülkesini kötü Bloon’lardan korumanız gerekiyor, bu ancak mükemmel savunma stratejileri yaparak ve kuleyi güçlendirecek şekilde yükselterek yapılabilir. Sadece tüm maymunları birleştir ve onları mavilere karşı savaşlar için eğit.

Bu sorunu aşmak için bugün sizlere tek kuruş harcamadan bu oyunu ücretsiz olarak indirip kurabileceğiniz Bloons TD 6 apk 2021’i paylaşacağım. Ayrıca, içindeki bazı premium özelliklerin kilidini açmak için bu oyunu özelleştirdik.

Bloons TD 6 v28.3 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Bloons TD 6 Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur

Android cihazlar hakkında çok az bilginiz varsa, uygulama indirmek ve yüklemek çok da önemli değil. Ancak kurulu olan apk dosyasının kurulum süreci ile ilgili herhangi bir karışıklık olursa aşağıdaki rehberi takip etmenizi öneririm.

Adım 1: İlk olarak, yukarıdaki İndir düğmesine tıklayın. Bundan sonra,Bloons TD 6 indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Adım 2: Şimdi birkaç saniye bekleyin ve ardından Şimdi İndir düğmesine tıklayarak apk örneğini bulun. İndirme işlemi hemen başlayacaktır.

Adım 3: Bir sonraki adımda, cihazınızın dosya yöneticisine gidin ve indirilen Bloons TD 6 dosyasını bulun.

Adım 4: Yükle düğmesine basın ve sınırsız oyun kaynaklarının keyfini ücretsiz olarak çıkarın.

Not: Kurulum hatalarından kaçınmak için Ayarlar seçeneğine tıklayarak tüm 3. taraf uygulama izinlerini etkinleştirmeyi unutmayın. Ayrıca, orijinal sürümünü daha önce akıllı telefonunuza yüklediyseniz, önce onu indirmeniz gerekecektir. Aksi takdirde kurulum hataları ile karşılaşabilirsiniz.

Bloons TD 6 Mod Apk Nedir?

Bloons TD 6 Apk, resmi Bloons TD 6 oyununun ücretli versiyonudur. Bununla, sınırsız para, 5 otomatik lastik yükseltme, 42 tamamen orijinal haritanın kilidini açma ve çok daha fazlasını ücretsiz olarak tüm değiştirilmiş özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Okumak  Castle Crush:Epic Battle v4.6.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Daha yüksek Freeplay turlarına erişmek için herhangi bir güçlü maymun kulesinin kilidini manuel olarak da açabilirsiniz.

 • Sınırsız para kazanın
 • 100’den fazla meta yükseltmenin kilidini açın
 • Yoğun görsel efektleri deneyimleyin
 • 21 güçlü maymun kulesi kullanın
 • Tüm öne çıkan görünümlerin kilidini aç
 • Oyunu ücretsiz olarak indirin
 • Farklı oyun modlarının keyfini çıkarın

Bloons TD 6, çok sayıda çekici animasyon ve harika maymun tasarımları ile birlikte gelen, en çok indirilen ücretli 3D oyunlardan biridir. Oyun, maymunların becerilerini ve tabanda baskın bir savunma modunu yükselterek maymunların fantezi dünyasını kötü Bloons’tan koruma etrafında döner.

Gelen tüm balonları hızla vurabilmeleri için maymun kuleleri inşa etmek için mükemmel stratejiler yapmalısın. Ayrıca, farklı seviyeler benzersiz bir strateji ve tamamlama planı gerektirir.

Bu oyunun en iyi yanlarından biri, her zaman farklı zorluklarla yeni bir oyun modu ile gelmesi ve bu nedenle Bloons TD 6 en bağımlılık yapan arcade oyunu haline geliyor. Harika animasyonlara sahip muhteşem 3B nesneler koleksiyonu, size Bloons’u çekmenin sonsuz eğlencesini sunar.

Bloons TD 6 Mod Apk Özellikleri

Bu oyun, daha yüksek Serbest Oyun turlarına kolayca erişebileceğiniz birçok yeni oyun stratejisiyle gelen harika kahraman etkinleştirme yeteneklerine sahiptir. Bloons TD 6 Para Hileli Mod Apk, Android oyunlarının potansiyelini gerçekten araştırıyor ve kesinlikle birçok yeni harita içeren en iyi çevrimdışı strateji oyunu.

Aşağıda Bloons TD 6 Hileli apk’nın bazı özelliklerini vurguladım. Yeni bir oyuncuysanız ve bu premium uygulamayı indirme konusunda hala kafanız karıştıysa, aşağıdaki özellikler kesinlikle bir karar vermenize yardımcı olacaktır.

Ücretsiz indirin

Bu makaleyi okuyorsanız, Bloons TD 6’nın gerçek maliyetinin birçok insanın karşılayamayacağı 410 $ olduğunu biliyorsunuzdur. Sorununuzu çözmek için, ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu harika oyunun tamamen değiştirilmiş bir versiyonunu sunuyoruz.

Okumak  SAKURA School Simulator v1.038.87 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

sınırsız para

Premium yükseltmeler, kuleler, çift jeton modunu etkinleştirme ve diğer birçok özel öğeyi satın alabileceğiniz Bloons TD 6’da para en önemli para birimidir. Ancak bu oyunda, bir şeyler satın almak için çok sınırlı para alacaksınız.

Ancak Bloons TD 6 Mod Apk’ta herhangi bir kısıtlama olmaksızın kullanabileceğiniz sınırsız paraya sahip olacaksınız.

Ücretsiz özel binalar

Oyunun normal versiyonunda, Dart Monkeys’in maliyetini azaltmak için özel binalar satın almak için gerçek para ödemeniz gerekiyor. Ancak Bloons TD 6 Modunda, maymunların saldırı hızını aniden artıracak sınırsız özel binalar kullanabilirsiniz.

Temiz ve kolay kullanıcı arayüzü

Bu oyun, onu tüm dünyada en popüler oyun yapan temiz oyun ile mükemmel kalitede kullanıcı arayüzü sağlar. Yoğun görsel efektlerle yüksek zorluk seviyelerinde oynarken herhangi bir gecikme sorunuyla karşılaşmayacaksınız.

ÜCRETSİZ ALIŞVERİŞ

Bu oyunda uygulama içi satın alma gerektiren birçok premium öğe var. Ancak Bloons TD 6 Para Hileli Mod Apk yardımıyla tek kuruş ödemeden dilediğiniz premium ürünü stoktan satın alabilirsiniz.

Diğer bazı özellikler

 • İndirmesi ücretsiz
 • Düzenli güncellemeler
 • Çeşitli yeni haritalar
 • Çevrimdışı modu destekler
 • Görünümler ve seslendirmelerin kilidi açıldı

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top