Home » Board Kings v4.5.0 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Board Kings v4.5.0 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Board Kings Para Hileli Mod Apk (Sınırsız Mücevher / Madeni Para) çok eğlenmek için en iyi oyundur. Web sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu mod ile oyun hesabınızda sınırsız mücevher, sınırsız jeton ve sonsuz zar atışı alacaksınız.

Oyun hakkında

Bu özel oyunda tahtaların kralı sensin. Bu, saatlerce etkileşimde bulunmanıza yardımcı olan gerçekten eğlenceli bir çevrimiçi oyundur. Board Kings, piyasada bulunan çok sayıda masa oyunundan farklı olmasını sağlayan birçok harika özelliğe sahiptir.

Bu oyun sırasında alacağınız birçok ücretsiz hediye de var. Arkadaşlarınızı da bu oyunu oynamaya davet etme seçeneğiniz var. Gerçekten kurnaz oynayabilir, arkadaşlarınızın tahtasını ziyaret edebilir ve topladıkları şeyleri yağmalayabilirsiniz.

Board Kings v4.5.0 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum Süreci İçin Basit Adımlar

 • Board Kings Mod APK’sını tüm yeni Android sürümlerine şu şekilde yükleyebilirsiniz:
 • Board Kings APK dosyasını indirin.
 • Dosya tarayıcı uygulamasını kullanarak indirme klasörünüze gidebilir veya mobil tarayıcınızda tamamlanmış indirmeyi tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz.
 • Android, uygulamayı yüklemek için dosya tarayıcınıza veya web tarayıcınıza izin vermenizi isteyecektir. İzni verin, sizi kurulum ekranına geri götürecektir. Değilse, tekrar denemek için izin verdikten sonra indirme klasörüne geri dönün.
 • Uygulama yüklenecek!

Sevimli küçük masa oyunu tekrar geri döndü ve bu sefer sizin için özel bir şey var. Yepyeni Board Kings oyunu, oyuncuların birbirleriyle savaşmasını veya rekabet etmesini gerektirmeyen bir oyundur. Aslında yapmanız gereken tek şey minik tavşanların yaşaması için küçük kasabalar inşa etmek. İlginç görünüyor, değil mi? Pekala, oyunun bazı özelliklerini ele alalım:

 • Oyun, en son sürüme sahip tüm Android cihazlarla uyumludur. Oyuncuların kendi şehirlerini kurmaya hazır oldukları çok oyunculu seviyede oynanabilir.
 • Tüm oyuncular için özel arenalar mevcuttur. Oyunda elde ettiğiniz tüm araçlar ve özellikle kareler ile bu araçlar birleştirilerek yapabileceğiniz en güzel şehri oluşturmalısınız.
 • Bunlar zar değil, basit taşlardır ve oyunun diğer bölümlerinde iyi bir şekilde kullanılmalıdır.
 • Bir şehir yapısı inşa etmek için bloklardan başka bazı öğelere ihtiyacınız var.
 • Bu nedenle, topladığınız karoların yardımıyla biraz para kazanmalı ve ardından kendi şehrinizi oluşturmak için bu parayı birkaç bina satın almak için kullanmalısınız.
 • Binanın büyüklüğü sahip olduğunuz karelere bağlıdır. Yani oynamaya başladığınızda zarları bir kez atmanız gerekiyor.
 • Zar bir sayı attığında, kartları seçmeli ve kaç kare alacağınızı görmelisiniz. Ne kadar çok kare alırsanız, bebek tavşanlar için şehrinizi o kadar iyi yaratabilirsiniz.
 • Zarı atma şansınız sona erdiğinde, bir sonraki sıranızı beklemelisiniz. Bu arada rakipleriniz kendi şehirlerini inşa etmede ilerleyebilirler.
 • Oyuna katılmak oldukça eğlenceli. Fayans toplamaya başladığınızda, hayvanı güvende tutmak için şehrinizin tüm özelliklere sahip olması gerektiğini anlıyorsunuz. Bu nedenle, şehir sıkı çalışmanızın meyvelerini almalıdır.
 • Oyun seviyeleri, daha ilginç hale getirmek için eklenen her bir özellik seti ile güncellenir. Aldığınız karelere göre binayı yapabilirsiniz, bu nedenle zar atmak için profesyonel olmalısınız.
Okumak  Fortnite Battle Royale v18.10.0 Para Hileli Mod Apk İndir

tahtanı kaydet

Hırsızlık yaparak başkalarından servet almaya başladığınızda, kazandığınız tahtayı da korumanız gerekir. Tahtanızın etrafına polis arabaları yerleştirerek tahtanızı koruyabilirsiniz. Bu oyunda etrafta dolaşan bir sürü özenti hırsız var ve onlara karşı dikkatli olmalısınız.

Bu oyunu kendi tarzınızda oynama seçeneğiniz var. Arkadaşlarınızın kilometre taşlarının yanı sıra madeni paraları da çalabilir ve sadece acele edebilirsiniz.

Ancak bu işte yalnız olmadığınızı unutmamanız ve dolayısıyla yönetim kurulunuzu da korumanız gerekir. Board Kings MOD APK ile sınırsız mücevher ve sınırsız jeton elde edebilirsiniz.

inşaat oyunu

Bu oyunda yaramaz ve sevimli bir şekilde oynayabilirsiniz. Ancak, sabit kalan bir şey var, o da tahtanızı oluşturmanız gerektiğidir. Bu oyunda yeniyseniz, elbette küçük başlayacaksınız, ancak tahtayı yükseltmek için birçok fırsat var. Bu, madeni paraları toplayarak ve zarları atarak yapılabilir.

Zarı her attığınızda gerçekten harika şeyler kazanma şansınız var. Zar atma şansınızın yanı sıra birçok madeni para ve mücevher alacaksınız. Board Kings kimseyi hayal kırıklığına uğratmayan bir oyundur.

Forumunuzu özelleştirin

Anlamalısınız ki topladığınız jeton sayısı; Daha fazla yer işareti satın alabileceksiniz. Bu şekilde oyun tahtanız gerçekten harika görünecek. Tahtayı kişiselleştirdiğinizde, kendi zar stilinizin yanı sıra farklı temalar arasından seçim yapabilirsiniz.

Bu oyunu oynayarak gerçekten harika bir zar atabilirsiniz. Board Kings’te tahtanızdan farklı öğeleri yükselttiğiniz için jetonlar akıllıca kullanılmalıdır. Infinite Dice Rolls için The Board Kings Para Hileli Mod Apk’yi indirin.

çıkartmalar kazanmak

Board Kings Para Hileli Mod Apk’te tavşan albümleri kazanma şansınız var. Albüm her sezon değişiyor ve yepyeni bir hikaye anlatıyor. Tavşan albümünü doldurmak için tahtanızda hareket etmeniz ve çıkartmalar toplamanız gerekiyor. Çıkartmalar topladıkça ödüller ve ödüller kazanacaksınız.

Bu oyunu her türlü arkadaşınızla oynayabilmeniz oyunu daha da çekici kılıyor. Hatta Facebook arkadaşlarınızı sizinle oyun oynamaya davet edebilirsiniz. Bir arkadaşınızı bu oyunu oynamaya davet ettiğinizde, mücevherler ve diğer güzellikler de kazanabilirsiniz.

Okumak  Survival RPG 2 v4.6.8 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top