Home » BombSquad v1.6.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

BombSquad v1.6.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

BombSquad Para Hileli Mod Apk’ı tanıtın

BombSquad Para Hileli Mod Apk, Eric Froemling tarafından geliştirilen eğlenceli bir aksiyon oyunudur. 2011’in sonundan bu yana yaklaşık 10 yıllık bir geliştirme sürecinin ardından oyun birçok yeni başarıya imza attı. Grafikler daha net bir şekilde iyileştirildi ve aynı zamanda oynanışı daha çeşitli hale getiren özellikler eklendi.

bomba ustası ol

BombSquad Para Hileli Mod Apk’daki oynanış, Bomber Friends’e çok benzer. İçinde karakterlerin tek bir silahı var, o da bomba. İnsanlar, kazanmak için puan kazanmak için rakibe saldırmak ve ortadan kaldırmak için bombaları kullanacak.

BombSquad Para Hileli Mod Apk oyununa genel bakış Çevrimiçi ve çevrimdışı olmak üzere deneyebileceğiniz iki mod vardır. Çoğunlukla, kurallar kazanmak için düşmanları öldürerek puanlama yapmakla ilgilidir. Oyun seviyesi başladığında kurallar duyurulacaktır.

Oyun, hareket butonunu ve eşyaları toplama, koşma, bombalama ve yumruk atma gibi aksiyon butonlarını içeren basit bir kontrol paneli sunuyor. Araziye ve kurallara bağlı olarak, rakibinizi yenmek ve puan kazanmak için bu kontrolleri esnek bir şekilde birleştirmeniz gerekecek.

BombSquad v1.6.4 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • BombSquad Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın BombSquad Para Hileli Mod Apk.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.

BombSquad Para Hileli Mod Apk geliştiriliyor

Geçmişe kıyasla, BombSquad çevrimdışı modda çok belirgin bir gelişmeye sahip, yani oyunun yapay zekası daha akıllı hale geliyor. Sadece sayıca çok değiller, aynı zamanda formasyon ve strateji de öğreniyorlar. Bazen, AI’nın ekip çalışmasının çok yüksek olduğunu göreceksiniz. Bir üye, kaydolmanızı önlemek için intihar etmeye bile razı. Bu nedenle, bu oyunda kişisel olarak yapay zekanın düşmanı olmamalısınız.

Okumak  Carrom Pool v5.2.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Seçebileceğiniz birçok mod

BombSquad Para Hileli Mod Apk’da Capture the Flag, King of the Hill, Bomber Hockey ve Epic Slow Motion Elimination gibi birçok mini oyun var. Tekli, kooperatif veya takım savaşı modunu seçmenize bağlı olarak, sistem mini oyunları eşleştirerek bir dizi oyun ve buna karşılık gelen kurallar oluşturur.

Bomber-Hokey, özellikle çok oyunculu modda en zorlu bulduğum şey. Alan çok küçük ve aynı zamanda arazi çok kaygan ve hareket etmesi zor. Bu mini oyunda amaç, bir puan kazanmak için topu rakibin ağına sokmaktır. Ancak topu ayaklarınızla hareket ettirmek zordur.

Meslektaşlarım oynamak için genellikle bomba kullanır, çünkü bomba topa çok güçlü bir itme sağlar. Ancak topu doğru yöne yönlendirebilmek için oyuncunun (atıcının) iyi atış tekniklerine sahip olması gerekir.

Bu arada, Bayrağı Yakala modu da çok ilginç. Her iki takım da sahanın ortasına yerleştirilmiş bayrağı çalıp takımlarına geri vermeye çalışacak. Her başarılı deneme için takım bir puan daha alır. Bu durumda takım ruhu çok yüksektir. Çoğunlukla, herkes bayrağı elinde tutan kişiyi korumalıdır.

Onları yenmek veya bayrağı geri almalarını önlemek için rakiplerinize bomba atın.Ek olarak, epik ağır çekim eliminasyonu da dikkat çekicidir. Burada hareketler yavaşlar. Sabırlı biriyseniz, deneyebilirsiniz!

BombSquad ayrıca oyuncuların modu seçmesine izin veriyor. Bu, tüm seviyenizi yalnızca King of the Hill veya Bomber Hockey’i içerecek şekilde seçebileceğiniz anlamına gelir.

Elementler

BombSquad Para Hileli Mod Apk karakterleri ayrıntılı olarak tasarlanmamıştır. Bu nedenle, sadece semboliktir. Özel yetenekler destek öğelerinden gelir. Harita üzerinde sürekli görünürler ve belirli bir süre sonra kaybolurlar. Bundan yararlanmak için hızlı bir şekilde yakalayabilirsiniz.

Zırh plakası, özel bombalar, el bombaları, boks eldivenleri, üçlü atışlar, sağlık kurtarma gibi destek öğeleri çok çeşitlidir … Sunduğu olanakları bilmek için simgeyi not edebilirsiniz.

Okumak  Dude Theft Wars v0.9.0.3 Sınırsız Para Hileli İndir - Mod Apk

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top