Home » Boom Karts Multiplayer Racing v1.8.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Boom Karts Multiplayer Racing v1.8.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Boom Kart’ları Tanıtın

Boom Karts Para Hileli Mod Apk, şimdiye kadarki en heyecan verici gerçek zamanlı atış yarış oyunudur!

Kim birçok yarış oyunu oynadı? Onların hakkında ne düşündüğünü söyle! Benim için bu tür iki ayrı okula ayrılabilir. Birincisi saf yarış, belki 2D veya 3D tasarımla ama her şey standartlara, netliğe ve ilkelere göre yapılır.

İkincisi ise futbol, ​​atıcılık, badminton gibi diğer aksiyonlarla da kombinlenebilen eğlenceli bir yarış oyunu… Bu tür oyunların ortak noktası, komik çizgi film grafikleri ile sevimli olan ve oynaması bizi mutlu eden komedidir. .

Bugün sizi ünlü yayıncı Fingersoft’tan sıradan değil ama çok ilginç bir atış yarış oyunu Boom Karts ile tanıştırmak istiyorum.

Boom Karts Multiplayer Racing v1.8.0 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Boom Karts Multiplayer Racing Mod Apk Nasıl İndirilir, Kurulur ve Kullanılır?

  • Her şeyden önce, mevcut Boom Karts Multiplayer Racing’i akıllı telefonunuzdan kaldırmanız gerekiyor.
  • Ardından aşağıdaki indirme bağlantısından Boom Karts Multiplayer Racing Mod Apk’yi indirin.
  • Boom Karts Multiplayer Racing mod APK dosyasını indirdikten sonra Android Ayarları > Güvenlik bölümüne gidin.
  • Burada, üçüncü taraf uygulamaları yüklemek için izin isteyen Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini açın. onu etkinleştir.
  • Şimdi indirme klasörüne geri dönün ve kurulumu başlatmak için Boom Karts Multiplayer Racing Mod APK dosyasına tıklayın.
  • Eğlence!

Bu bir yarış oyunu, ama sadece yarış değil

Bir yarış oyunu olarak, elbette, yarışın özü olmaya devam ediyor. Boom Karts’taki yarışlar gerçek zamanlı moddadır, bu nedenle aklınıza gelebilecek her çılgın hareket, mobil ekranda ritmik usta hareketlerle yapılabilir.

Sadece ekrana dokunun, sola ve sağa, yukarı ve aşağı kaydırın ve ardından arabanızın tam kontrolü sizde. Keskin dönüşlerde esneklik, otomobilin ne ölçüde hızlanması her kişinin ustalık deneyimine bağlıdır.

Okumak  Hill Climb Racing v1.50.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Ancak Boom Karts’ta iyi sürüş ve yarış sadece yarısıdır. Oyun ayrıca bir golcü olmanıza da ihtiyaç duyuyor. Rakipleri vurmak ve diğer oyuncuların arabalarının çatısını patlatmak, ulaşmanız gereken nihai hedeftir.

Boom Karts Para Hileli Mod Apk’ın cephaneliği de ilk kategoride: bombalar, sabun, acı biber, biber …

Dünyadaki her şey rakibin çok acı çekmesine neden olabilir. Ancak, düşmanın hareketsiz durmadığını, AI’ya karşı çok oyunculu veya solo modda bile ne yaparsanız yapın yapabileceğini unutmayın.

Diğer arabalara çarpmak ve rakiplerinizi hareketsiz kılmak için her türlü beceriyi kullanmanız, güvenli sürüş yeteneğinizi şaşırtıcı saptırma vuruşlarıyla birleştirmeniz gerekecek.

Boom Karts’taki benzersiz güçlendirmeler, rakibi çökertecek

Çevrimiçi diğer oyuncularla rekabet etmek için PvP modu ile oynuyorsanız, Boom Karts’ta çok “çılgın” bir işiniz var: lobiden, kurstan, tur sayısından, oyuncu sayısından, her birinde alacağınız güç direklerinden kendi arenanızı yaratın. yuvarlak.

Oyun artık sizin elinizde, bakalım rakip nasıl mücadele edecek. Ancak, zor bir stadyum yaratmanın yapabileceğiniz bir şey olduğunu unutmayın, ancak raundu geçip geçmemek veya rakiple savaşmak size kalmış.

Ve ister AI ile tekli modda ister rekabetçi PvP modunda oynuyor olun, yine de kıyafetler, aksesuarlar, silahlar (temel öğeler), kasklar, yarış araçları açısından karakterinizi bir yarışçı olarak seçebilirsiniz…

Oyunun çok fazla seçeneği olmadığını varsaymayın. Gelecekte sizi bekleyen çok eğlenceli şeyler var. Ne kadar iyi yarışırsan o kadar çok kazanırsın.

İyileştirilmiş görünümlerden aksesuarlara, şapkalardan yarış arabalarına ve hatta karakter görünümlerine kadar istediğin her şeyi alabilirsin, iyi yarıştığın ve iyi ödediğin sürece.

Yol boyunca sayısız enerji unsuru olduğunu unutmayın. Onları bütün olarak yutun, böylece yolda bir ok gibi uçabilir, herhangi bir rakibe çılgınca ateş edebilirsiniz.

Bu değerli eşyaların birçoğunu aldığınızda, silahları sürekli olarak yükseltme ve her oyun sahnesinde rakibinizi özgürce yenme şansınız da var.

Okumak  Forza Street v39.1.1 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Grafikler

Boom Karts’taki her şey beklenmedik bir mizah anlayışıyla gerçekleşir. Tüm karmaşık 3D yarış oyunlarını unutun. Bu oyunda bazı sevimli çizgi film karakterleriyle maceraya atılmaktan çekinmeyin.

Sadece yarış ve rahatça ateş et. Boom Kart’larda neredeyse hiç psikolojik engel yoktur. Bildiğiniz gibi aristokrat edebiyat bizi her zaman mükemmel olmaya zorlar ama bazen sadece kendinizi özgür bırakın. Boom Karts son okuldur.

Ancak “ciddiyet eksikliği”, “disiplin eksikliği” anlamına gelmez. Boom Karts Para Hileli Mod Apk’taki her bağlam, renk şeması, ayrıntı, öğe ve silah akıllıca tasarlanmış, işlevsel ve akıllıdır. Her şey coşku ve enerji yayar.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top