Home » Bubble Witch 3 Saga v7.12.41 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Bubble Witch 3 Saga v7.12.41 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

giriş

King, oyun geliştiricilerin en sevilen markalarından biridir. Tek başınıza veya tüm arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz, neşe ve eğlence dolu bir gruptur. King topluluğu tarafından geliştirilen oyunları oynamaya kimse karşı koyamaz.

Eğer hala bu ismi almadıysanız Candy Crush Series ismini duyduktan sonra almanız gerekecek. Evet, Candy Crush’ın tüm versiyonları King tarafından oluşturuldu, ayrıca henüz adını duymadığınız birçok ek oyun da yaptılar.

King’in geliştirdiği yeni ya da sıra dışı oyunun keyfini çıkarmak istiyorsanız Bubble Witch serisini deneyebilirsiniz. 3’lü Eşleştirme bulmacalarına dayalı Candy Crush ile aynı bulmaca oyunudur.

Ama burada şeker yerine baloncuklarla oynamanız gerekiyor. Şimdiye kadar Bubble Witch Saga’nın üç sezonunu yayınladılar ve Bubble Witch 3 Saga Para Hileli Mod Apk, başlamak için en şaşırtıcı versiyon.

Ayrıca Bubble Witch 3 Saga ile ekstra destek almak istiyorsanız veya zor seviyelerde kaldıysanız, Bubble Witch 3 Saga MOD APK indirebilirsiniz.

Benzer arayüz ve eklentiler ile aynı oyun ortamına sahip olan değiştirilmiş versiyonudur. Ancak buna ek olarak, kusursuz özelliklere hayran kalacaksınız!

Bubble Witch 3 Saga v7.12.41 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum Süreci İçin Basit Adımlar

  • Bubble Witch 3 Saga Mod APK’sını tüm yeni Android sürümlerine şu şekilde yükleyebilirsiniz:
  • Bubble Witch 3 Saga APK dosyasını indirin.
  • Dosya tarayıcı uygulamasını kullanarak indirme klasörünüze gidebilir veya mobil tarayıcınızda tamamlanmış indirmeyi tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz.
  • Android, uygulamayı yüklemek için dosya tarayıcınıza veya web tarayıcınıza izin vermenizi isteyecektir. İzni verin, sizi kurulum ekranına geri götürecektir. Değilse, tekrar denemek için izin verdikten sonra indirme klasörüne geri dönün.
  • Uygulama yüklenecek!

Animasyonlarla kral için eşsiz bir bulmaca oyunu oynayalım

Bubble Witch 3 Saga, King’in özel bulmaca oyunu serisinin üçüncü sezonudur. Android ve iOS dahil 100 milyondan fazla oyuncuyu kapsayan King’in en çok indirilen yapımlarından biridir.

Okumak  Special Forces Group 2 v4.21 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Uygun uygulama mağazasından indirebilir ve bir Android akıllı telefonunuz varsa oyunun Google Play Store’daki sıralamasını da izleyebilirsiniz. 4.4 yıldızla derecelendirilen, en çok hasılat yapan 9. bulmaca oyunu. O halde bu özel Android Puzzle oyununu indirin ve muhteşem yolculuğunuza başlayın!

Harika oyun modları ile Match-3 Puzzle oyunu

Bubble Witch 3 aynı zamanda basitleştirilmiş bir oyun arayüzü ile kaplı bir 3’lü Eşleştirme bulmaca oyunudur. Ama burada üç balonu eşleştirmeniz ve onları patlatmak ve kafesteki kuşları, baykuşları ve hayaletleri serbest bırakmanız gereken şekerleme oyunlarından tamamen farklıdır.

Üstelik Bubble Witch 3 Saga’nın size bir yıl boyunca akıcı bir şekilde oynadıktan sonra bile sıkılmayacağınız muhteşem oyun modları sunduğunu duyduktan sonra şaşırabilirsiniz.

Size Klasik Seviyeler, Kampanya, Etkinlik, Owl Release, Bubble Clearing, Ghost Release, Morgana ve Wilbur sunar. Bu yüzden yolculuğunuza bugün başlayın, çünkü bu kadar içeriği tamamlamak için fazla zamanınız olmayacak, çünkü bu sonsuzdur!

Peri kraliçesini Wilbur’dan kurtarma sırası sende

Oyun, en önemli görevlerden bazılarına dayanan basitleştirilmiş bir yaratımdır. Baykuşları ve hayaletleri vurmak, oyunun başlangıç ​​seviyesinde basitleştirilmiş görevlerdir, ancak gerçek oyun nefes kesicidir! Temel olarak, Wilbur adlı en zorlu patronu yenmeniz ve Peri Kraliçesini serbest bırakmanız gerekiyor.

Oyunun tamamlanması çok fazla saatinizi alacağından, mutlu olamayacağınız oyunun en büyük veya son seviyesidir. O halde düşünmeyi bırakın ve Bubble Witch 3 Saga Para Hileli Mod Apk’yı indirin! Resmi oyunun mod versiyonu size eklentiler, canlar ve çok daha fazlası gibi en ücretsiz özellikleri sunuyor! Oyunun tadını Çıkar!

Binlerce zorlu seviyeden oluşan 150’den fazla sezonu oynayın

Bu modlara ve çevrimiçi oyun etkinliklerine sahip olmanın yanı sıra, 150’den fazla sezondan oluşan bu oyunda zorlu kampanya modunu da deneyimleyeceksiniz. Tüm bu 150+ yıllık mevsimler farklı temalar, şefler ve şikayetler üzerine kuruludur.

Okumak  Grand Battle Royale v3.5.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Yani bu kadar çok görevi oynarken sıkılmayacaksınız. Üstelik bu 150+ sezon, sizi bulmacalara ve zeka oyunlarına inandıracak 4000’den fazla seviyeden oluşuyor. Tüm premium özelliklerin keyfini çıkarmak ve oyun boyunca daha fazlasını elde etmek için Bubble Witch 3 Saga MOD APK’yı indirebilirsiniz.

Oyunun akıcı bir şekilde tadını çıkarmak için değiştirilmiş sürümü indirin

Bubble Witch 3 Saga MOD APK’sını sunuyoruz! En etkili bulmaca oyun modları ile hayatınıza dahil olmanın ve böyle bir oyunda hayal bile edemeyeceğiniz en iyi yükseltmeleri ve fütüristik özellikleri sunmanın zamanı geldi. Temel olarak, bu mod, resmi sürümdeki zorlu seviyeler olan en önemli motifler nedeniyle geliştirilmiştir!

Bubble Witch 3 Saga MOD APK yükledikten sonra gelişmiş oyunlar arasında çok fazla zorluk yaşamayacaksınız. Eğlence, size ücretsiz olarak premium uygulama içi satın alımlar sunabilir ve sınırsız güçlendirmelerle birlikte oyun oynayabilir.

Bubble Witch 3 Saga’yı hemen indirin ve eğlenceli bir arayüze sahip ücretsiz Match-3 bulmaca oyununun tadını çıkarın!

Sonsuza kadar istediğiniz tüm görevleri oynamak için sınırsız yaşam

Bubble Witch 3 Saga’nın resmi oyunu can sıkıntısı, kaynak yetersizliği, reklamlar ve yükseltmeler gibi en zayıf zorluklardan oluşuyor. Ancak Bubble Witch 3 Saga MOD APK, tüm bu engellerden muaftır ve hatta ek oyun içi özellikler sunar.

İlk olarak, oyun size sınırsız can sunuyor, bundan sonra hayatı iyileştirmek için cihazınızın zamanını değiştirmenize gerek yok. Sonsuz yaşamı kullanabilir ve tüm zorlu görevleri sınırsız kez ücretsiz oynayabilirsiniz!

Ücretsiz satın alma ve yükseltme yapmak için sınırsız Stardust

Infinite Life içerisinde ayrıca Bubble Witch 3 Saga MOD APK içinde sonsuz yıldız tozunun keyfine varacaksınız. Bu Stardust’ları devasa ev yükseltmeleri, ek satın almalar ve daha birçok premium şey yapmak için kullanabilirsiniz.

Okumak  Manor Cafe v1.119.15 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Resmi sürüm istiyorsanız, birkaç yıldız kazanmak için çok çalışmanız ve yüzlerce görevi tamamlamanız gerekiyor, Bubble Witch 3 Saga MOD APK size bu tür sonsuz sayıda görevi ücretsiz olarak sunuyor. Beklemeyi bırakın, en kısa sürede indirin!

Tüy seviyelerini kazanmak ve neon küreleri doldurmak için en kolay arayüz

Bubble Witch 3 Saga MOD APK, resmi sürüme benzer bir oyun arayüzünden oluşsa da aynı oyunda birçok eklenti de sunuyor. Size en karmaşık tüy seviyelerini birkaç basit adımda tamamlama izni verdiği için en kolay oyun olması gerekiyordu.

Ayrıca, bu mod versiyonunda tüm Neon Küreleri doldurabilir ve yaratmanızı herhangi bir zorluk veya zorluk yaşamadan tamamlayabilirsiniz. tadını çıkar!

son dokunuş

Bubble Witch 3 Saga Para Hileli Mod Apk, geliştirilen resmi King oyununun zengin özelliklere sahip versiyonudur. Peki kral mod içinde yaptığımız bu oyun arasında büyük fikirler bıraktı.

Aşağıdaki indirme bağlantısından hemen indirebilir ve reklamsız arayüzü ile yukarıdaki tüm özelliklerin keyfini ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz. Sonsuz eğlencenin tadını çıkarma zamanı!

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top