Home » Bullet Angel: Xshot Mission M v1.5.10.02 Sınırsız Para Hileli İndir Mod Apk

Bullet Angel: Xshot Mission M v1.5.10.02 Sınırsız Para Hileli İndir Mod Apk

Bullet Angel: Xshot Mission M Para Hileli Mod Apk XSHOT tarafından geliştirilen taşınabilir FPS platformu temelinde bulunulan bir oyundur. Bu, üçüncü şahıs bakış açısı ile bir motosiklet hazırlama oyunu;

Mobil FPS oyunu birçok benzersiz özellikleri ile modern bir multi-medya türüdür. Bu erotik deneylere tabi seven bir kişi iseniz, bu oyun sizin için doğru seçim olacaktır; Bu oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek yararlı bilgileri inceleyin.

Giriş oyun

Bullet Angel: Xshot Mission M ilham ve klasik Xshot oyun için benzer içeriğe sahip, ancak daha zengin içerik ve önemli ölçüde geliştirilmiş özelliklere sahip tamamen yeni bir göz atarak oluşturulan gibi görünüyor.

Çok yönlü daha yüksek kaliteli içerik ile oyun gerekmez ve bilgisayarınızda veya telefonunuzda çalınabilir birçok öğe içerir. Bu nedenle, her ne kadar uzun bir süre boyunca mevcuttu, ama oyun hala Güneydoğu Asya’daki insanları korur.

bir kurşun göre, yaşlı X oyundan değiştirilmez ne kadar çok tanıdık oyuncaklar vardır. sınıfının en yüksek hedefe ulaşmak için, beceri ve uzmanlığı ile ilgili stratejiler dikkat etmeleri gerekmektedir.

Aksi takdirde, sabit tren gerekir. Buna ek olarak, oyun aynı zamanda heyecan verici deneyler teşvik diğer birçok benzersiz öğelerle birlikte Aden Ordu depo, antik Lian şehir gibi klasik haritalar vardır.

Bullet Angel: Xshot Mission M v1.5.10.02 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Bullet Angel: Xshot Mission M’unuzu nasıl yüklenir: Sitemizden Android telefonunuzda veya tabletinizde oyun?

Bullet Angel: Xshot Mission M oyunu APK dosyasını indirin ve ardından bunları takip edin

Adımlar:

Lütfen indirmelere gidin

  • Dosyalarıma veya dosyalarıma giderek cihazınızdaki indirmeleri açın
  • İndirdiğiniz APK dosyasını tıklayın.
  • İstendiğinde Yükle’ye tıklayın, indirdiğiniz APK dosyası cihazınıza yüklenecektir.
Okumak  Rise of Kingdoms v1.0.51.18 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Telefon ayarlarını güncelleyin:

  • Telefonunuzun Ayarlar sayfasına gidin
  • Güvenlik veya Uygulamalara dokunun
  • Bilinmeyen kaynaklar kutusunu kontrol edin
  • Tamam ile onaylayın

yolu cazip oynamak

Farklı içerik yanında Bullet Angel: Xshot Mission M Para Hileli Mod Apk de makul basit bir yoludur. Oyun iki ana bomba modları ve bir düello modu içerir. Oyunda tüm modlarını açmak için çok savaş kazanmak gerekir. Bunu yapmak için, bir katliam gerekir ve yenilgi rakipler esnek silah kullanımı yoluyla hızla en yüksek puanları almak ve kolların her tanımak ve savaş sırasında kurşun.

Ana durumun yanı sıra, klasik mumya modunu çalıştırabilirsiniz. Bu eski bir tapınakta mumyalar ile bir savaş katılmak zorunda olacağı anlamına gelir. Hayatını korumak ve bu mumyalar hurse azaltmak, ya da yakında Mumya dönüştürülecektir gerekir.

Bu nedenle, ayrıcalıkları mücadele ve bu tapınakta tüm zorlukları aşmak için stratejiler ve silah becerilerini birleştirerek sırasında kullanıldı.

Tanınmış nitelikler

Kurşun melek birçok üstün özellikleri ve teklifler maksimum ihtiyaçlarını ile iyileştirilmiştir. gelişmiş düzen sistemi adresinizi iddia oyuna yükseltin.

Buna ek olarak, oyun da böyle arkadaşlar edinmek ya da yeni arkadaşlar veya oynamak için bile yeteneği konuşurken veya mülakat gibi gerçek hayatta olduğu gibi tüm etkinliklere katılmak için izin veren, sosyal sistemi sahiptir. oyununda gerçek aşkı bulun.

Ayrıca, oyun sürecinde oyunda böyle mumya kahraman gibi birçok öğe ve yeni bir ayak da keşfedeceksiniz. Yoksa düşük olması, HP veya ciddi pozisyonlarda yakın ölüme, partiler dans rastgele dans adım atmayı gitmek ne Eğer her zamankinden daha büyük güce HP onarımını ve sürpriz düşmanlarınızı vurmak yardımcı olabilir, çünkü bu sizin için çok yararlıdır.

Fantastik diğer özellikleri

Oyun kolay parmaklarınızın ucunda kolayca ayarlanmasını sağlar kullanımı kolay kontrolleri ile, net bir arayüz ile oluşturulur.

Okumak  Legends of Libra: Shoot & Run v1.6.8 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Ayrıca, çok yüksek hassasiyet, tutukluk veya gecikmeli yumuşakça oynayan verme süreci, kapasiteyi en yükseğe çıkarmak için geliştirilmiştir. Buna ek olarak, bu oyunun ana cazibe koşulları ve haritaların geniş seçenektir; daha çok yönlü duygular oyuncuları yardım eden bir HP Regen özelliği de vardır.

Ne potansiyel oyuncular çeken yüksek kaliteli grafik tasarım ve modern bir tarzda oluşturulması, süreleri ve yaş için uygundur. gerçek üç boyutlu filmi görmek gibi ek olarak, onlar da, çok gerçekçi bir şekilde filme alınmaktadır.

Oyun aynı zamanda arazinin durumuna göre seçim yapabilecekleri birçok moda ve ekipman içerir ve size kişilik için istediğiniz kıyafeti her türlü özelleştirmek hakkına sahiptir.

Bullet Angel: Xshot Mission M Para Hileli Mod Apk tamamen bu nedenle kullanıcılar tarafından her zaman büyük için harika bir oyun oluşturmak üzere bir araya üstün özellikleri ve diğer birçok erotik öğelerle birlikte içerik ikna etti. Uzun süreli FPS deneyimi ile sert oyuncular için başlayanlar. bir kez bu oyunu deneyin; Sen hayal kırıklığına yapmak asla.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top