Home » Bulu Monster v8.0.2 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Bulu Monster v8.0.2 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Bulu Monster’ı tanıtın

Bulu Monster Para Hileli Mod Apk, yayıncı Sigma Game Limited’in en popüler oyunudur. 2013 yılının ortalarında Android için piyasaya sürüldü.

Şimdiye kadar oyun 7 yıldan daha eski, ancak geliştirici oyuncu deneyimini güncellemek için hala içerik güncellemeleri yayınlıyor. Google Play’de oyun yüz binlerce 5 yıldızlı incelemeye sahip ve 5 milyondan fazla kez yüklendi.

Oynamak

Temel olarak, Bulu Monster, popüler Pokemon oyununun kısaltılmış bir versiyonu gibidir. Canavarları toplamak ve savaşmak için haritadaki alanlarda dolaşan rol oynayan karakterler yaratabilirsiniz. Bu maceradaki amacınız en iyi canavar eğitmeni olmaktır.

Bulu Monster’daki savaşlar çok basit ve tanıdık. Daha önce Pokemon oyunları oynadıysanız, sistemden talimat almanıza bile gerek yok. Savaş başladığında, canavarlar savaş alanına gönderilecek. Canavar becerileri ekranın alt kısmında görüntülenir; Sıra size geldiğinde gerçekleştirmek için doğru becerileri seçebilirsiniz.

Bulu Canavar haritası yollar gibi kurulur. Yönünüzü seçebilirsiniz. Sonuç olarak, farklı zorluklar ve canavarlarla karşılaşacaksınız. Bir kavga olduğunda, ekran sizin fikriniz sorulmadan otomatik olarak savaş alanına geçecektir. Bu yüzden her zaman savaşmaya hazır olduğunuzdan emin olun!

Canavar yakalamayı ve antrenman oyunlarını seviyorsanız Neo Monsters’ı da deneyebilirsiniz.

Bulu Monster v8.0.2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Nasıl kurulur

  1.  “Bulu Monster Mod Apk” indirin.
  2.  İnternet/wifi olmadan apk indirmeyi kurun.
  3. Yükleyiciyi açın ve işlemi tamamlayın.
  4. Android cihazınıza tam olarak yüklenmesine izin verin
  5. Mod apk dosyasını açın ve sınırsız ücretsiz kaynakların keyfini çıkarın.
  6. Tebrikler! Artık Android cihazınıza Bulu Monster Mod’u yüklediniz.
  7. Onunla oynamanın keyfini çıkarın. Bu mod gerçekten harika özelliklerle birlikte gelir, bu nedenle yukarıdaki prosedürden sonra modu indirin ve keyfini çıkarın.

canavar sistemi

Bulu Monster Para Hileli Mod Apk, toplamanız ve eğitmeniz için 150’den fazla canavar türüne sahiptir. Oyun sırasında Capture Ball adlı bir top ile vahşi canavarları yakalayabilirsiniz. Ancak onları yakalamak için savaşta onları zayıflatmanız ve ardından her türün gücüne uyan topu seçmeniz gerekir.

Okumak  Magica.io v2.1.12 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Görünüş açısından canavarlar gerçekten harika. Güzel ve keskin görünmek için tasarlanmıştır. Animasyon efektleri de çok iyi işleniyor; Kavga ettiklerini gördüğünüzde kontrol edebilirsiniz. Bazı incelemeler, Bulu Monster’ın bu konuda Pokemon oyunlarından daha iyi tasarlandığını gösteriyor.

Her canavarın nispeten ayrıntılı bir istatistik ve beceri sistemi vardır. Oyun sırasında seviye atlamak için deneyim kazanacaklar. HP, hasar, hız daha yüksek seviyelere çıkacaktır. Bu arada, yeni dövüş becerilerinin kilidi açılacak. Beceriler ayrıca 10. seviyeye kadar maksimize edilebilir.

Ödül almak için görevleri tamamlayın

Görev sistemi her gün güncellenir; Yolculuğunuz yeni bir sayfaya döndüğünde yeni görevler de açılır. Bulmacayı tamamladıktan sonra, Bulu puanları, deneyim ve hatta bazı nadir canavarlar dahil olmak üzere eşleşen ödüller alacaksınız.

NPC’ler ayrıca sizin için sınavlar ve görevler sağlar. Onlarla etkileşime geçerek, hazineleri aramak için gereken ek talimatları ve bilgileri alabilirsiniz.

Mağazayı ziyaret edelim

Dükkan, canavarlar, iksirler ve alet takımı gibi özel eşyaların satıldığı bir yerdir. Kit Set’in farklı türleri vardır. Bulu Puanları karşılığında satılırlar ve Top Yakalama ve deneyim gibi öğeler içerirler.

Mağazadaki iksirler, canavarların güçlerini artırmalarına, sağlıklarını artırmalarına veya savaş sırasında yaraları iyileştirmelerine yardımcı olur. Ek olarak, ilaç düşman canavarları zayıflatmaya yardımcı olur ve onları yakalamanızı kolaylaştırır.

Nadir canavarlar sadece mağazalarda bulunabilir. Bir canavarın maliyeti 800 ila 1000 Bulu puanı arasında değişir. Varsayılan seviyeleri 5’tir ve derecelendirmeleri 1 ila 3 yıldız arasında değişir.

Polo Noktası nedir?

Polo Point, Polo Monster’daki ana para birimidir. Mağazadan eşya satın almak ve görevleri hızlı bir şekilde tamamlamak için kullanılırlar.

Bulu Monster’ın MOD APK sürümü

  • MOD Özellik
  • Sınırsız Polo Puanı

çözüm

Bulu Monster Para Hileli Mod Apk, oyuncuyu canavarlarla yüzleşmesi ve ardından en iyi patron olmak için onları yakalaması gereken bir fantezi dünyasında bir maceraya götürür. Oyuncular, hikaye modunun yanı sıra, tanıdık sıra tabanlı dövüş oyunuyla PvP modunda diğer eğitmenlerle de rekabet edebilir.

Okumak  Real Gangster Crime v5.7.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top