Home » Bus Simulator: Ultimate v1.5.2 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Bus Simulator: Ultimate v1.5.2 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Oyun hakkında

Zuuks Games tarafından geliştirilen Bus Simulator: Ultimate Para Hileli Mod Apk, otobüs servisi ile ilgili tüm büyük işleri yönetmenize izin veren ilginç bir oyundur. Patron olacağınızı düşünmeyin ve çalışanlarınıza liderlik edin. Oyun bundan çok daha fazlası.

Oyuncular, yolcular için farklı rotalar oluşturmalı, bunları bağlantılı bir sisteme genişletmeli, otobüs duraklarına gitmeli ve gerektiğinde insanları bırakmalıdır. Bu oyunla, sadece bir sürücüden bölgedeki en büyük ulaşım ağına sahip olmaya dönüşebilirsiniz.

Hızlı bir şekilde öğrenmeniz gereken şey, iyi sürüş teknikleridir. Sürüş sırasında trafik yasalarını da hatırlamanız ve uygulamanız gerekir. Bus Simulator: Ultimate hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki ayrıntıları inceleyelim.

Daha önce de söylediğimiz gibi Bus Simulator: Ultimate Para Hileli Mod Apk, tüm dünyadaki otobüs güzergahlarını keşfetmenize olanak tanır. Bu oyun ile herhangi bir ülkeye seyahat edebilir ve istediğinizi keşfedebilirsiniz. Tüm harita iyi bağlanmış. Kırsal veya kentsel bir bölgeyi keşfediyor olsanız da, hedefiniz mümkün olduğunca çok insanla otobüs güzergahını kullanmak olmalıdır. Bu, işinizi büyütmenize yardımcı olacak daha fazla kâra yol açacaktır.

Oyun, istediğiniz arabaları satın almanızı sağlar. Bunun için bonusları toplamanız gerekiyor. Ödüller ve daha fazla jeton kazanmak için zorlukları ve görevleri zamanında tamamlamanız gerekir.

Bus Simulator: Ultimate v1.5.2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Android’de Bus Simulator: Ultimate MOD APK nasıl indirilir ve yüklenir

apk dosyasının kurulumu kolaydır:

  • Sadece aşağıdaki indir düğmesine tıklayın
  • Dosyanın indirilmesini bekleyin ve ardından açın
  • Android cihazınıza Bus Simulator: Ultimate Para Hileli Mod Apk dosyasını yükleyin
  • İçindeki talimatları izleyin
  • Başlayın ve Modun tadını çıkarın

Oyun özellikleri

Oyun, park sistemi, çok oyunculu mod, gerçek araba park etme 2, vb. Gibi özel özellikleri tanıttı. Diğer önemli özellikleri aşağıda detaylı olarak derledik. Bunları tek tek gözden geçirelim.

Okumak  Shadow Fight 4 Arena PvP Para Hileli Mod Apk İndir

Yolunuzu oluşturun

Şirketinizdeki araçların daha fazla yolcu alabilmesi için belirli bir rota belirlemeniz gerekiyor. İstediğiniz herhangi bir yeri seçebilirsiniz. Rotanızı oluşturmak için gerçekçi haritalar kullanın ve arabaların daha fazla yolcu taşıyarak daha fazla kazanmasına yardımcı olun.

Yeni binek otomobillerin yönetimi ve satın alınması

Kullanmadığınız arabalara garajdan erişilebilir. Daha fazla araba satın almak istiyorsanız galeriye tıklayın. Orada Tempa, Setro gibi en iyi markaların arabalarını bulacaksınız. Kendinize ait herhangi bir araba seçin ve eğlenin!

Ayrılmanın yolunu seçin

İstasyonda seçtiğiniz konumlar ekranda görünecektir. Haritayı takip etmeli ve lokasyonda uygun bir rota bulmalısınız.

Tercihinize göre sürücüleri işe alın

İş teklifleri, ekranınızın sağ tarafında bulunur. Kendisi için uygun tutarı ödeyecek sürücüyü seçin. Liste ne kadar düşükse, ödenecek miktar o kadar yüksek olur. Şirketinizin gelişimini etkileyebileceği için bütçeniz bitmesin.

Oynamak

Bus Simulator: Ultimate Para Hileli Mod Apk’da oyuncuların yapması gereken ilk şey, işinizi yürütmeyi düşündüğünüz ofisleri kurmaktır. İstediğiniz ülkeyi bulabilir, en iyi rotaları seçebilir ve bilet satabilirsiniz. Bu yapıldıktan sonra araçların geliş ve gidiş saatlerini ayarlamalısınız.

Oyun çok basit ama eğlenceli. Ekranda, oyuncuların çok sayıda eylemi gerçekleştirmesine izin veren birkaç düğme vardır. Araçların sağa dönüp dönmediğini kontrol ettiğinizden emin olun ve GPS’inizi kullanarak rotayı takip edin. Aksi takdirde çok fazla şikayetle karşılaşmanız gerekecektir.

Peki, bir otobüs işletmesi kurmaya ve sonunda genişletmeye hazır mısınız? Bus Simulator: Ultimate, mükemmel ortamı yaratan ve günümüzde oyuncularla bağlantı kuran ilgi çekici bir video oyunudur. Oyun çok gerçekçi görünüyor ve denemeye değer. Şimdi Bus Simulator: Ultimate’ı indirin ve eğlenin!

Otobüs Simülatörü: MOD Nihai Özellikler:

• Sınırsız para
• Sınırsız Altın
• Ücretsiz indirin
• Tamamen güvenli
• Android’in tüm sürümleriyle uyumlu
• Bus Simulator: Ultimate Para Hileli Mod Apk dosyasının kurulumu çok kolaydır
• otomatik güncelleme
• Oyunla otomatik senkronizasyon
• Android cihazınızı rootlamanıza gerek yok!

Okumak  Injustice 2 v5.0.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top