Home » CarX Rally v15502 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

CarX Rally v15502 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

CARX RALLİ hakkında bilgi edinin

Hiç kimse off-road yarış oyunlarına yabancı hissetmeyecek, keskin gözlerle ellerini bükecek ve en sevdiğin arabayı düzinelerce farklı tehlikeli arazide kontrol edecek. Ralli Şampiyonası bundan sonra ilk kez CARX RALLY Para Hileli Mod Apk’de resmen başladı.

Oyun için 73MB kapasiteli gerçekçi grafik arka planı, oyunculara yol boyunca ağaçlar, ormanlar, çamurlu yollar, güzel çayırlar gibi tipik sahnelerden canlı yeşil nehirlere ve göllere kadar oldukça gerçekçi görseller, en canlı renkler sunuyor.

Araba kükreme sesi çok iyi, hızlanma efektleri veya diğer sesler çeşitli ayrıntılara ve parkurlara eklenerek oyuncunun yarışa ve oyuna olan ilgisini uyandırıyor.

Çekici grafikler bu oyunu sevmemizi sağlıyor

Gerçekçi fizik, daha spesifik olarak, tuş vuruşlarını kişisel alışkanlıklara göre tamamen özelleştirebilir, yarış sırasında çalıştırmayı kolaylaştırabilir, utançtan kaçınabilirsiniz. Heyecan verici bir yarışta olmak, hata olmamalıdır.

Kontrol düğmeleri, yeterli büyüklükteki engellerden kaçınmak için sola ve sağa, hız düğmesi veya fren düğmesi, yarış sırasında daha fazla koşmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Becerikli olun, çok hızlı basmak için acele etmeyin, ne yazık ki, arabanız ağaca çarpar, diğer rakiplerin onu geçmesi, ekrana hızlıca bakması, kaputu hızlı bir şekilde kontrol etmesi için en iyi şans olacaktır. Yarışın yolu ve hatırlanması zafer için çok önemlidir.

Garajınız çok geniştir ve yarış arabalarından büyük arazi araçlarına kadar çok çeşitli arabaları barındırabilir. Endişelenmenize gerek yok çünkü garaj, oyundaki en sevdiğiniz arabaların sayısını barındırmak için yeterli değil.

Hızlı antrenman yapın, yarışlara katılmak için kaydolun, çok para kazanmak için kazanın. Yükseltmek için doğru miktarda parayı kullanın veya beğendiğiniz bir arabayı satın almayı seçin, birçok yarış boyunca zengin olacaksınız, en havalı atları toplamaktan daha fazla araba satın alın.

Okumak  Knighthood: The Knight v1.10.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

İstenmeyen yarış sürücüsü ile uzun süre oyun oynadığınızı göstererek onları mümkün olduğunca sık garaja koyun. Çabalarınızı göstermekten gurur duyuyor, garaj arkadaşlarınızla coşku dolu, değil mi?

 

CarX Rally v15502 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • CarX Rally Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın CarX Rally.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.

En güçlü motor

Bunun gibi yarış oyunları, kullanıcıların arabayı lastiklerden motorlara, boya renklerinden, ön camlara veya güçlü arabada ne istersen onu yükseltmesine izin veren özellikler için vazgeçilmezdir.

Bu CARX RALLY Para Hileli Mod Apk yarış oyununda olmazsa olmaz bir şey, kazanmak istiyorsanız oyuna beyin gücünüzü, zamanınızı ve emeğinizi yatırmanız gerekiyor. Görev, tüm koleksiyonun ilk bölümünü yükseltmeye öncelik vermelidir, yeterli jetonunuz varsa, savaşçınızı en havalı ve en güçlü savaşçı yapmak için yükseltin.

Bu yükseltme özelliği, aracınızı yeni bir seviyeye yükseltmek için çözümler keşfetmek ve sağlamak için oyunda sürekli olarak araştırmayı ve sıkı çalışmayı teşvik eder.

Örneğin, şimdi oyun arabanızı yükseltmenize izin vermiyorsa, o zaman elbette bu tür oyunlardan çabuk sıkılırsınız, arabalar birlikte yarışır ama her araba eşit derecede güçlüdür, tasarım aynı renktedir.

Sıkıcı, doğru. Daha hızlı bitirmek için zamanı bitirmek için en güçlü olmak ve rakipler arasında en yüksek puanı almak için arabanızı yükseltin.

Olabildiğince hızlı sür

Her yarıştan önce size koşucuların isimleri, geldikleri ülke, o günkü yarışın hava koşulları, güneşli veya yağmurlu, fırtınalı bataklıklar, hatta uzun mil yarışının parametreleri verilecektir.

Okumak  Dan the Man: Action Platformer V1.10.06 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Ayrıca, bacağın bitiminden sonra rakibin yarışını bitirme zamanını da açıkça gösterir. Yukarıdaki bilgilerin farkına varacaksınız, gereksiz olmayacak, tüm bilgiler buna değer.

Görevinizi yerine getirmek için birçok farklı gün olacak, her gün birçok farklı yarış olacak. Oyun, arazi ve yarış kurallarına kadar birçok yarış sunuyor, mümkün olduğunca katılmanız gerekiyor.

Harika bir garaj inşa etmek için iyi, herkesin korkacağı bir yarış becerisi. Programcılar başlangıç, amatör, usta, profesyonel ve dünya seviyesinden her zorluk seviyesinde eşdeğer birçok yarış yazmışlardır.

Yani oyunun hızına adapte olmamaktan korkmuyorsunuz, yeni başlıyorsanız oyuna kolayca alışmak için başlangıç ​​seviyesini seçmelisiniz ve bildiğiniz oyunu yavaş yavaş oynayarak başka bir seviyeye yükseleceksiniz.

Oyuncular için CarX Rally Para Hileli Mod Apk, her türlü farklı spor otomobil için 35 şampiyonluk ile en çeşitli ve heyecan verici yarış sezonunu yarattı ve size en iyi maçı seçme esnekliği verdi. Tüm zorlu ve zorlu görevler seni bekliyor, sonuna kadar gitmeye mi yoksa pes etmeye mi karar vereceksin?

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top