Home » Chicken Gun v2.5.05 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Chicken Gun v2.5.05 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Chicken Gun Para Hileli Mod Apk , yayıncı ChaloApps’ten eğlenceli bir aksiyon oyunudur. Oyunda, bölgenizi istila etmek isteyen agresif horozları yok etmek için her yerde savaşmak için silahlı beyaz bir tavuk olarak oynuyorsunuz.

Chicken Gun: Silahlı tavuk dövüşleri

Sürekli atış oyunları oynamaktan sıkıldınız mı? Evet Ben. Güzel bir günde, ya bir hayvan olsaydım ve silahla savaşa girseydim diye düşündüm. Bulmaya çalıştım ve ilginç bir şekilde, bu Chicken Gun Para Hileli Mod Apk oyununun güzel, rakipsiz sloganı gözüme çarptı.

Yeni ve farklı bir horoz dövüşü oyunu

Horoz dövüşü birçok ülkede geleneksel bir uzmanlık alanıdır. Biliyorum bir çoğunuz da merak ediyorsunuz ama deneme şansınız yok. Benim gibi kumar oynamadan çok eğlenceli bir tavuk vurma oyunu yaşamak istiyorsanız hemen Chicken Gun oynamanızı tavsiye ederim.

Oyunun başında “dövüşen horoz” karakterini seçebilirsiniz. Tüylerinden heybetli armasına ve kibirli yüz tasarımına kadar renkler, seçim yapabilmeniz için detaylı olarak anlatılıyor. İyice baktıktan sonra penisinize isim vermeyi unutmayın.

O zaman dövüşen horozların hemen savaşa girmesine izin verin. Savaş arkadaşlarımız görkemli bir şekilde bir silah alacak, bölgenizi yasadışı olarak işgal etmekle tehdit eden inatçı horozları yok etmek için avlanmaya ve ateş etmeye başlayacak.

Chicken Gun v2.5.05 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Chicken Gun Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Chicken Gun Para Hileli Mod Apk.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.

Operasyon ve sıra oynamak kolaydır

Sadece silahı seçmeniz ve ateş etmek için nesneye dokunmanız gerekiyor. Bitti! Her şey organize, organize ve odaklanmış durumda.

Okumak  Delivery From the Pain: Survival Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Bir düşmanı her öldürdüğünüzde puan kazanırsınız. Yeterli puan aldığınızda, sistem evcil hayvanınızın “seviyesini yükseltmek” için bir veya birkaç eşya getirecektir. Kağıt, kemer, şapka, mont gibi harici ekipmanları seçebilirsiniz… ve daha fazla puanınız olduğunda farklı hasar, hız ve yayılmaya sahip yeni bir silah seçebilirsiniz. Birkaç özel silahla, bir grup saldırgan horozu bile yok edebilirsiniz.

Hatta belli bir seviyeye kadar yeterli puana sahip olduğunuzda heybetli horoz karakterini kendiniz seçebilirsiniz. Çok fazla puan gerektireceğini önceden açıklamam gerekebilir.

Ama elbette zafere giden yolda sadece güller yoktur. Gittikçe daha fazla düşman ortaya çıkıyor, engeller giderek düzensizleşiyor, ancak hızınız ve yeteneğiniz sadece sistemin kararlarını bekleyebilir. Neyse ki oyundaki bonus modu çok sık ve cömert olduğu için tavuk modumuz rakipten daha kötü olmayacak.

Bu horoz dövüşü oyununda ters gitmemesi gereken şeyler

Gerçek bir silah gibi dövüşmek için bir silah taşıyor olsan da, sen sadece koca, şişko bir yaraksın. Bu nedenle Chicken Gun Para Hileli Mod Apk oynarken her zamanki kahramanlar gibi denge ve kahramanca hız konusunda herhangi bir hayal gücünüz yok. Çok yavaş hareket edecek, bazen çok yavaş, çok nazik ve sevimli bir şekilde, bazen de neşeyle dans edecek.

Ve unutmayın ki düşmanlarınız da sizin kadar gaddardır, size kolay kolay saldırmak için boş durmazlar. Sürekli hareket edecekler ve etrafta zıplayacaklar, bu yüzden onları bulmak ve onları görünür kılmak için çok çalışmanız gerekiyor. Ayrıca aniden zıplayıp ölmediğiniz sürece hedefe çok yaklaşmamaya dikkat edin.

Çok eğlenceli bir atış oyunudur

Birincisi oyundaki karakter tasarımcıları ve 1001 renkle ilgili. Chicken Gun Para Hileli Mod Apk’da evcil hayvanların yüzleri ve ifadeleri çok komik. Elinde bir silah tuttuğunda heybetli, sert, çatık kaşlı ve öfkelidir. Buna karşılık, dövüşü kaybettiğinde yüzü çıldırıyor ve çok gülünç bir şekilde korkaklaşıyor. Ona bak ve acı veren bir kahkaha alacaksın.

Okumak  Dragon City v12.4.0 Para Hileli Mod Apk İndir

Geçiş sahnelerinde vücut yağının ve karının ileri geri sıçramasından bahsetmiyorum bile, oldukça komik görünüyor. Düşman horozları da aynı mizahi görünümü paylaşıyor. Onları bir 3D sahnede bir araya getirmek, oyunu hiçbir şey yapmadan bile çok eğlenceli hale getiriyor.

Chicken Gun’da görüntü ve ses

Chicken Gun Para Hileli Mod Apk’daki görsel efektler, gerçek bir simülasyon oyunu gibi iyi tasarlanmış. Oyunun ana tasarımı ilk görüşten çekim olmasına rağmen, çevredeki manzara ve geçişlerdeki 3D efektler çok iyi bir iş çıkardı, gerçek gibi görünüyordu.

Ses de neredeyse hiç şikayet olmadan çok basit. Çekimi, ayak seslerini ve çeşitli diyalogları öne çıkaran rahatlatıcı fon müziği ile Chicken Gun, sizi keyifli eğlence dünyasına çekmeyi vaat ediyor.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top