Home » City Construction Simulator v3.46 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

City Construction Simulator v3.46 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Android cihazlar için ücretsiz City Construction Simulator Para Hileli Mod Apk indirin. Bir forklift sürücüsünün yaşamının gerçekçi bir görünümü. işe başlama zamanı.

Betimlemek

Aşağı inme ve sıçma zamanı. Hiç bir forklift sürücüsünün hayatını yaşamak istediniz mi? Artık bir kamyon şoförünün günlük yaşamının her yönünün gerçekçi hissini elde edebilirsiniz. Tek istediğin bu mu? Ya da belki sadece yaşam tarzını merak ediyorsunuz.

Ne olursa olsun, bu en azından denemeniz ve oynamanız gereken bir oyun. Bu yüzden deneyimli bir forklift sürücüsünün sularını test edin ve Android için City Construction’ı indirin.

kariyerine başla

Başlamak için standart bir kamyonla başlayacaksınız. Burada forkliftinizi almak için şehre yönlendirileceksiniz. Asansörü bulduktan sonra, onu arabanın bagajına monte etmeniz gerekecek.

Bir sonraki adım hedefinizi belirlemektir. Hedefinizi bulduğunuzda, forklifti açıp boşaltabilirsiniz. Bu noktada hedefinizi taşımak ve doğru yere taşımak için forklifti kullanın.

Sonunda, çabalarınızın karşılığını alacaksınız.

Bazı harika özellikler

City Construction Simulator Para Hileli Mod Apk oynarken, sizi meşgul edecek bazı harika özellikler fark edeceksiniz. Bu eklentiler, oyun deneyiminiz boyunca sizi meşgul edecek. Bunları okuduktan sonra, en azından neye bulaştığınızı bileceksiniz.

 

City Construction Simulator v3.46 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

City Construction Simulator Mod Apk Nasıl İndirilir, Kurulur ve Kullanılır?

  • Her şeyden önce, mevcut City Construction Simulator ‘i akıllı telefonunuzdan kaldırmanız gerekiyor.
  • Ardından aşağıdaki indirme bağlantısından City Construction Simulator Mod Apk’yi indirin.
  • City Construction Simulator mod APK dosyasını indirdikten sonra Android Ayarları > Güvenlik bölümüne gidin.
  • Burada, üçüncü taraf uygulamaları yüklemek için izin isteyen Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini açın. onu etkinleştir.
  • Şimdi indirme klasörüne geri dönün ve kurulumu başlatmak için City Construction Simulator Mod APK dosyasına tıklayın.
  • Eğlence!

Oyunu eğlenceli ve ilginç kılan özelliklerin bir listesi:

Kamyonunuzu ve forkliftinizi kontrol ederken gerçekçi fizik. Zorlu ve stresli bir kariyerin her yönünü deneyimleyin. Kontrollerin kullanımı kolaydır ve işinizi yapmak için tüm şehirde yelken açmaya devam ederken her şey hayat gibi gelir.

Okumak  Dangerous Fellows v1.20.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Birçok farklı araç da var. Tekerleğin arkasında sürmek için farklı tipte offroad kamyonları ve forkliftler mevcuttur.

Oyun 3D olarak görüntülenir. Genel oyuna daha fazla gerçekçilik katmak için sadece ekstra bir dokunuş. Sadece bu değil, görüntüler de yüksek çözünürlüklü. Genel olarak, her şey iyi görünüyor.

Emülatör %100 ücretsizdir. Dahil hiçbir ek maliyet yoktur. İhtiyacınız olan tek şey, zihninizi olacaklara hazırlamak.

Ayrıca forklift simülatörünü her yerden oynayabilirsiniz. Konum ne olursa olsun, Android’e geçmek ve oyunun tadını çıkarmak için her zaman iyi bir zamandır. Aslında tamamen çevrimdışı bir oyun olduğu için oynamak için internet bağlantısına bile ihtiyacınız yok.

Tek yapmanız gereken telefonunuzun hazır olduğundan ve oynamak için güvenli bir yer olduğundan emin olmaktır. Kalabalık yerlerde araba kullanırken veya yürürken kimsenin telefonuyla oynamasını istemiyoruz.

Şehir İnşaat Simülatörü Mod APK Ücretsiz İndir

Oyun, size modern forklift sürüşü mesleği hakkında gerçekçi bir his vermek için öne çıkarılmış olsa da, iyi bir nedenden dolayı bu hoşgörü ile biraz kendinizi kaptırabilirsiniz. Oyunun değiştirilmiş versiyonu size orijinalinde olmayan ekstralar verecek. Ancak, sonuçta oyunda ilerlemek için bazı kısayollar gerekiyor.

Bununla, işinizden para kazanma konusunda asla endişelenmenize gerek kalmayacak. Bu büyük bir sorun ya da başka bir şey olduğundan değil. Gerçek şu ki, gereksiz öğütme olmadan bu mesleğin her yönünün tadını çıkarabilirsiniz. Sadece eğlenmek için oynayın.

Öyleyse, tüm Android cihazlar için mevcut olan bu eğlenceli ve bağımlılık yapan City Construction Simulator Para Hileli Mod Apk oyununu indirin.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top