Home » City Fighter vs Street Gang v2.1.6 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

City Fighter vs Street Gang v2.1.6 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

City Fighter vs Street Gang Para Hileli Mod Apk, heyecan verici bir 3D dövüş oyunudur. Sırayla haydutları yenen ve şehrin barışını koruyan bir sokak kahramanı olarak oynuyorsunuz.

City Fighter vs Street Gang: Havalı bir sokak kahramanı olun

Süper sevimli karakter yaratma ile kolay ve esnek oyun

City Fighter vs Street Gang Para Hileli Mod Apk oyununun çok basit ve sezgisel olduğu söylenmelidir. Öykünücü düğmeleri ekranda görünecek, bu yüzden istediğinize tıklamanız yeterli.

Sol alt köşe, sola, sağa, yukarı ve aşağı hareket etmenizi sağlayan daire düğmesidir; Sağ alt köşe, karakterin dört eylem düğmesidir: Kick, Punch, Grab ve Jump. Bu düğmelerle duruma göre özgürce birleştirebilirsiniz: zıpla ve tekme, yakala ve yumrukla, hatta sürekli tekmeler / yumruklar gibi sabit bir frekansta bir hareket gerçekleştir.

Oyunda bir sokak kahramanısın. Ve elbette birçok kahraman türü var, kendinize uygun stili seçmek istiyorsunuz. Her karakterin güçlü yanları var, bazıları karate, muay thai’de iyi, bazıları tekmelemede iyi, bazıları ise sokaktaki herhangi bir haydutu sıkıştırabilecek çok güçlü ellere sahip.

Kim olduklarına bakılmaksızın, hepsinin o kadar harika ve gelişmiş becerileri var ki, onları izlemekle çok meşgul olduğunuz için gözünüzü ekrandan alamayacaksınız.

Buradaki sokak haydutları da çeşitlidir çocuklar. Erkekler sadece kötü giyimli ve sivillere zorbalık yapmak için garip davranışlarda bulunmazlar, bazen de Jang, Ninja ve Balaclava gibi çok tuhaf kötüler olurlar…

City Fighter vs Street Gang v2.1.6 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • City Fighter vs Street Gang Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın City Fighter vs Street Gang Para Hileli Mod Apk.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.
Okumak  Banana Kong v1.9.7.3 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Oyun içi yükseltme mekanizması

Oh, herkese bu oyunda biriken puanların çok komik olduğunu söylemeyi unuttum, bu turuncu. Hikayenin açılış bölümünden geliyor: Sokak kahramanı, hırsızın gizlice içeri girip köydeki bütün portakalları çaldığını öğrendiğinde portakal içiyordu. Bu nedenle, adalet aramaya karar verdi.

Oyunda iki sanal karakterden biri olarak oynayacaksınız. Ya güzel Chunlai ya da yakışıklı Arya. Tabii ilk sahnelerde bölüm çok kolay, karakterimizin dövüş yeteneği de oldukça düşük. Bir haydutu her yendiğinizde puan kazanırsınız (portakal sayısını artırır).

Yeterli sayıya sahip olduğunuzda, daha fazla yeni karakterin kilidini açabilirsiniz. Bu iki kahraman ilk ikisinden daha güçlü olacak, ancak her birinin farklı istatistikleri var: birinin saldırısı yüksek ama savunması düşük. Yeni bir karaktere geçiş yaparken, karakterinizin zayıf işlemlerini geliştirmek için sürekli savaşabilir ve portakal toplayabilirsiniz.

Bir başka ilginç olan şey ise her sahnede bazen silahlı saldırgan adamlarla karşılaşacaksınız. Onları yendiğinizde, kullanmak için silahları alabilirsiniz. Yol boyunca turuncu kareleri almayı unutmayın, yükseltmenin anahtarı bu.

oyun kalıpları

City Fighter vs Street Gang Para Hileli Mod Apk’da iki oyun modumuz olacak. Kahraman modu, yapay zekaya karşı tek başına savaşır. Bu 4 küçük zorluk seviyesi içerecektir: kolay / normal / zor ve çılgın.

Kampanya modu, her hikaye bağlamı için bir değişikliğe sahip olacaktır. Ve kahraman modunda olduğu gibi küçük haydutlarla değil, tüm grubun gangsterleriyle savaşmalısınız.

Her ekran, herhangi bir modda, oldukça kısa bir sürede gerçekleşir (böylece oyun sıkıcı değildir). Ve tek göreviniz tüm düşmanları öldürmek ve ortada ölmezseniz 3 yıldız alacaksınız.

Grafikler ve ses

City Fighter vs Street Gang Para Hileli Mod Apk oynadığınızda, ilk hissiniz çok ilginç ve eğlenceli olacak ve her zamanki dövüş oyunları kadar yoğun olmanıza veya baskıya ihtiyacınız olmayacak. Bunun ana sebeplerinden biri, yukarıda bahsettiğim gibi oyun ve oyundaki her şeyin düzenlenmesi. Bir diğer önemli katkı ise oyunun eğlenceli ve gürültülü 3D grafikleri.

Okumak  Raid Shadow Legends v4.70.1 Para Hileli Mod Apk İndir

City Fighter vs Street Gangs Para Hileli Mod Apk’in ana karakteri, tüm mesleklerden, vücut ve ten renklerinden basit ama sevimlidir (kahraman, bir çiftçiden bir hip-hop sanatçısına kadar herkes olabilir…).

Haydutlardan oluşan ekip, size meydan okumak için tüm farklı renklerde, türlerde ve becerilerde eşit derecede destansı ve hayat doludur. Sokak sahnesi net bir şekilde tasvir edilmiştir ve animasyon stili basit ve enerji doludur, bu da eğlenceyi giderek daha ilginç hale getirir.

Zengin fon müziğinin canlı melodisi, saldırı sırasındaki ses efektleri ve aksiyonu serbest bırakmaya hazırlanırken çığlıklar eğlence atmosferine karışıyor. Ses kısmı, kahramanın saldırılarının gerçekçiliğini ve ağırlığını yaratmıştır.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top