Home » Cluedo v2.8.7 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Cluedo v2.8.7 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Her gizem aşığının indirmesi gereken en çok beklenen Android mobil oyunlarından biri Cluedo Para Hileli Mod Apk. Oyun kendi içinde o kadar ilginç ki bu oyuncular hiç bir can sıkıntısı belirtisi göstermeden saatlerce oynamaya devam ediyor.

Gizem, öldürme, bulmacalar ve daha fazlası, oyuncuların dikkatini çekmeye ve zamanı kolaylıkla geçirmelerine yardımcı olur. En popüler Android oyunu olan Cluedo Para Hileli Mod Apk’a göz atın. Tamamen crackli olarak sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bu oyunu Android cihazlarına indirip yüklemek için Google PlayStore’u ziyaret etmeniz yeterlidir. Ancak, oynamaya başlamadan önce, bu oyunun neyle ilgili olduğunu anlamak için bu makaleyi gözden geçirmelisiniz!

Bu oyunun hikayesi

Bay Boddy adında bir beyefendi Tudor Sarayı denen bir yerde öldürüldü. Bir dedektif olarak oyuncunun görevi, o konaktaki katile ulaşmak için kurşuna yerleştirilen her bulmacayı çözmektir. Basit bir görev gibi görünse de öyle değil çünkü Cluedo’nun sonuna ulaşmak için çok sayıda görevin tamamlanması gerekiyor.

Ayrıca, biri katil olmak üzere altı şüpheli var. Ancak, kimse suçu itiraf etmedi ve herkes gerçek katilin kim olduğunu öğrenmek için sabırsızlanıyor. Ayrıca kişinin, katilin Bay Bodhi’yi nasıl öldürdüğünü ve onu öldürmek için hangi silahı kullandığını bilmesi gerekir. Sitemizden indirebileceğiniz bir diğer ilginç masa oyunu Monopoly’dir.

Altı şüpheli arasında Profesör Bloom, Dr. Orchid, Queen Scarlett, Bayan Peacock, Albay Hardal ve Bay Green var. Suçu biri işledi, kimin yaptığını biliyor musunuz?

Ayrıca, konaktaki farklı odalara geçmek için, araştırmak için nereye gidilebileceğini kontrol etmek için zar atılması gerekiyordu.

Cluedo v2.8.7 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Cluedo Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Cluedo Para Hileli Mod Apk.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.
Okumak  Blades of Brim v2.18.2 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Bu oyunun çeşitli özellikleri

Cluedo özellikleri şunları içerir:

  • Özel çok oyunculu mod
  • farklı karakterler
  • Soruşturmanın birkaç yönü
  • Not yaz ve indirim Cluedo
  • Bunu ayrıntılı olarak görün!

Bu oyunun en benzersiz yönlerinden biri, özel çok oyunculu modudur. Bu modda, kişi çevrimiçi olarak ancak yalnızca aile üyeleri ve arkadaşlarıyla oynayabilir. Bu modda, odaya katılmasına izin verilen kişilerden başka kimse katılamaz.

Bunun dışında, bir kişinin farklı oyuncularla etkileşime girmesine izin veren çok oyunculu bir seçenek de var. Bununla birlikte, çoğu insan, Cluedo Para Hileli Mod Apk’ı daha ilginç hale getirdiği için özel bir çok oyunculu seçeneği tercih ediyor.

farklı karakterler

Altı farklı karakter arasından seçim yapabilir ve suçu kimin işlemiş olabileceğine dair önerilerde bulunabilirsiniz. Ayrıca, IAP temaları, oyunu oynandıklarında güncel tutan karakterlerin özelleştirilmesine yardımcı olur.

Soruşturmanın birkaç yönü

Bu oyunun bir diğer önemli özelliği, soruşturmanın birçok yönünü tanıtmasıdır. Adli muayene yapmaktan Cluedos’u çıkarmaya ve bulmaca çözmeye; Bu oyun, bir kişinin sıkılmadan bu oyunu oynamaya devam etmesine yardımcı olan çok sayıda görev sunar.

Not yaz ve indirim Cluedo

Soruşturma üzerine, Cluedo Para Hileli Mod Apk’ta hiçbir şeye yol açmayacak birçok şeyle karşılaşacaksınız. Oyunda bu görevleri tekrarlamamak için Cluedos Para Hileli Mod Apk’u yazmak ve onlardan kesintiler yapmaya başlamak gerekir. Başarılı olan şeyler insanı ileriye götürür, istemediği şeyler de.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top