Home » Cover Fire v1.21.22 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Cover Fire v1.21.22 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

giriş

Video oyunları, zihinsel gelişim, stres atma ve daha entelektüel gelişmeler gibi insan sağlığına birçok fayda sağlamıştır. Ve bugünlerde bunun hakkında konuşursak, çok kullanışlı ve birçok entelektüel faydası olan atış oyunları ve çok oyunculu oyunlar tüm Google Play Store’da trend oluyor.

Ancak yine de birçok oyuncu, yüksek oranları nedeniyle bu yüksek teknolojili oyunları oynamak için üst düzey akıllı telefonlar satın alamıyor.

Ancak, teknoloji çok geliştiği ve düşük yapılandırmalı akıllı telefonlarda atış oyunları oynamayı mümkün kıldığı için bunun için endişelenmenize gerek yok. Cover Fire’a teşekkürler. Atıcılık oyununuzda ihtiyacınız olan tüm varlıkları içeren bir Android atış oyunudur.

Sizi asla sıkmayacak, ilgi çekici görevlerden oluşan geniş bir koleksiyonla birlikte gelen harika bir Android oyunudur. Üstelik bu oyunu çevrimdışı da oynayabilir ve veri tüketimini ayarlayabilirsiniz.

Daha keyifli bir deneyim mi istiyorsunuz? Cover Fire Para Hileli Mod Apk’mızı deneyin. Başka hiçbir atış oyununda bulamayacağınız sayısız ek özellik içeren değiştirilmiş bir Cover Fire çeşididir. Bu istisnai sürüm hakkında daha fazla bilgi edinmek için makalenin tamamına göz atın ve daha uzun süreli kullanım için indirmeniz gerekir.

Cover Fire v1.21.22 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Cover Fire Mod APK’sını tüm yeni Android sürümlerine şu şekilde yükleyebilirsiniz:

  • Cover Fire  APK dosyasını indirin.
  • Dosya tarayıcı uygulamasını kullanarak indirme klasörünüze gidebilir veya mobil tarayıcınızda tamamlanmış indirmeyi tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz.
  • Android, uygulamayı yüklemek için dosya tarayıcınıza veya web tarayıcınıza izin vermenizi isteyecektir. İzni verin, sizi kurulum ekranına geri götürecektir. Değilse, tekrar denemek için izin verdikten sonra indirme klasörüne geri dönün.
  • Uygulama yüklenecek!

Yüksek Özellikli Düşük Hacimli Atış Oyunu

Atış oyunlarına takıntılıysanız ancak düşük yapılandırmalı, düşük ramli ve işlemcili bir telefonunuz varsa, Cover Fire Para Hileli Mod Apk tam size göre. Çok çeşitli silahlara ve şimdiye kadarki en iyi haritalara sahip bir Android + iOS oyunudur.

Okumak  Island War v2.6.6 Sınırsız Para Hileli İndir-Mod Apk

Bu oyunu henüz oynamadıysanız, denemeli ve tüm yeni kaynakları ve gelişmekte olan şehir haritalarına hayran kalmalısınız. Bu oyunun en iyi özelliği, sadece 200-300MB depolama alanı kapladığı ve tüm bu özellikleri sağladığı için küçük boyutudur.

Gelelim oyunun hikayesine. So Cover Fire, nadir bir oyun planından oluşan gelişmiş bir atış oyunudur. Eh, oyunun Cover Fire adını fark ettikten sonra tüm oyunu kolayca anlayabilirsiniz.

İşte bu oyunda, yüzlerce görevden geçmeniz gerekecek ve her görevde sahadaki tüm düşmanları öldürmek için siper alacaksınız. Ayrıca, daha fazla eğlenmek ve zorlu görevleri tamamlamayı kolaylaştırmak için birçok güçlendirmesini de kullanabilirsiniz. Nadir görünüyor, değil mi?

Çeşitli silahlar ve haritalar

Oyunun kendisi, geniş bir cephanelik koleksiyonundan oluştuğu için eğlencedir. Burada, saldırı tüfekleri, keskin nişancı tüfekleri, atıcılar, pompalı tüfekler, hafif makineli tüfekler ve ayrıca atış sırasında hızlı koşmak için tabancalar dahil her türlü silahı bulacaksınız. Gelişmiş 3D grafiklere ve ortaya çıkan ses efektlerine sahip aksiyon dolu bir oyundur.

Tüm bunların dışında, düşmanları vurup yenerken en iyi siperleri almanıza yardımcı olmak için nefes kesici ve farklı kapsama alanlarıyla birlikte gelen çok çeşitli haritalar da sunar. Ayrıca, bu olağanüstü Android oyunu, beşten fazla ülkeden ve 30’dan fazla savaş konumundan haritalar içerir. Yani burada sadece farklı alanları keşfetmeniz ve siper alırken tüm düşmanları öldürmeniz gerekiyor. Şimdi indir!!

Büyük özelleştirilebilir koleksiyon

Bu oyunun haritaları, cephaneliği ve özellikleri dışında, size dış görünümler, giysiler ve her türlü giyilebilir cihaz gibi geniş bir özelleştirilebilir varlık koleksiyonu da sağlayacaktır. Ayrıca, saldırı, atış menzili, atış hızı ve isabetlilik dahil olmak üzere tüm silahlarınızı yükseltmenize olanak tanır. Size tek seferde tam mutluluk getirmek için tasarlanmış hepsi bir arada bir Android oyunudur.

Okumak  Fruit Ninja® v3.3.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Ama yine de herkesin bu oyunda nefret ettiği bir kusur var, Mücadele. En zorlu seviyeleri tamamlamak için birkaç saatinizi ayırmanız ve özelleştirilebilir ve yükseltilebilir tüm bu olağanüstü şeyleri satın almak için altın kazanmanız gerekir.

Pekala, bu tür sorunlar hakkında endişelenmenize gerek yok çünkü aşağıda gösterildiği gibi size yeniden oluşturulmuş bir uygulama sunmak için buradayız. Tüm sorunlarınız için tek durak çözümdür. Bu yüzden onu indirmeli ve hakkında daha fazla bilgi edinmek için makaleye göz atmalısınız.

Kilitsiz VIP Modunu Deneyin

Daha önce Cover Fire oynadıysanız, bu oyunda mevcut olan VIP modunu bilmelisiniz. Henüz tanışmadıysanız, tarif edeyim. Temel olarak, VIP modu, Battle Passes gibi Cover Fire’ın ücretli aboneliğidir. Yani Cover Fire Mod Apk’yi indirdikten sonra VIP modunu ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Reklamsız oyun deneyimi

Cover Fire Mod Apk, tek bir yazıda anlatılamayacak kadar harika bir Android oyunudur. Kesinlikle bazı harika özelliklerle doludur. Ayrıca, oyunda bulunan tüm modların ve konumların keyfini tek bir kesinti olmadan çıkarabileceğiniz %100 reklamsız bir oyun deneyimi sunar. Öyleyse indirin ve engelsiz mutluluğun tadını çıkarın !!!

Nihai karar

Cover Fire Para Hileli Mod Apk’ı indirmek ücretsizdir ve aşağıda verilen indirme bağlantısına tıklayarak hemen indirebilirsiniz. Tüm ücretli ve yükseltilebilir kaynakları ücretsiz olarak sunar. Ayrıca, herhangi bir kesinti olmadan oynamak kolaydır ve herhangi bir Android akıllı telefonunuzda da oynayabilirsiniz. Öyleyse git, şimdi indir ve tadını çıkar.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top