Home » Crash Bandicoot: On the Run! v1.130.36 Sınırsız Para Hileli İndir Mod Apk

Crash Bandicoot: On the Run! v1.130.36 Sınırsız Para Hileli İndir Mod Apk

Temple Run bize yabancı değil. Hız oyunlarına ve engelleri aşmaya tutkun olanlar, çoğu zaman aynı çizgide oyunlarla karşılaştılar. CrashBandicoot: Kaçakta! O da onlardan biridir.

Aslında herkes Temple Run’ı denedi; Bu oyun yaşlılara benzer özelliklere sahiptir. Bu oyun serisi şimdiye kadar her zaman popüler olmuştur, bu nedenle ilerleyen oyunlarda bu oyunlar kademeli olarak geliştirilecektir.

Crash Bandicoot: On the Run! MOD APK, macera odaklı bir mobil oyundur. İşte bu modda, tanrı modu ve bu oyunun birçok mod özelliğini elde edersiniz. Örneğin, yükseğe zıplayabilir ve ölümsüz olabilirsiniz.

Koş, zıpla, dön ve engelleri korkmadan ez. Bu mod ayrıca sınırsız para içerir, böylece bu oyundaki her karakterin görünümünü açabilirsiniz. Crash Bandicoot: On the Run’ı indirin! Mod APK’nın en son sürümü şimdi.

 

Crash Bandicoot: On the Run! v1.130.36 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

 

Crash Bandicoot: On the Run! Mod Apk Nasıl İndirilir, Kurulur ve Kullanılır?

 • Her şeyden önce, mevcut Crash Bandicoot: On the Run!’i akıllı telefonunuzdan kaldırmanız gerekiyor.
 • Ardından aşağıdaki indirme bağlantısından Crash Bandicoot: On the Run! Mod Apk’yi indirin.
 • Crash Bandicoot: On the Run! mod APK dosyasını indirdikten sonra Android Ayarları > Güvenlik bölümüne gidin.
 • Burada, üçüncü taraf uygulamaları yüklemek için izin isteyen Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini açın. onu etkinleştir.
 • Şimdi indirme klasörüne geri dönün ve kurulumu başlatmak için Crash Bandicoot: On the Run! Mod APK dosyasına tıklayın.
 • Eğlence!

Göndermek

Crash Bandicoot: On the Run! Aynı seride karşımıza çıkan bir dövüş ve macera oyunudur. Oyun, oyuncuların düşmanlarla savaşmak ve ganimet kazanmak için zorlukları deneyimlemelerine ve tehlikeli arazilerin üstesinden gelmelerine olanak tanır.

Okumak  Red Ball 4 v1.4.21 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Oyuncular için keyifli bir deneyim sağlamak için oyunun zorluğunu artırmak için turlar sırasında arazi sürekli değişiyor. Oyuna büyüklük getiren bu arazidir. Düşmanlar her zaman oyuncunun kazanmasını gerektiren iyi dövüş gücü ve becerilerine sahiptir.

Oyuncunun amacı, düşmanları kazanmak ve daha güçlü üsler inşa etmek için ganimet getirmektir. Oyun aslında dolu ama aynı derecede büyüleyici bir macerayı anlatıyor.

Düşman üsleri, oyuncuya girerken her zaman bir macera duygusu verir. Ama aynı zamanda bu kurallar oyunun çekiciliğini de artırıyor. Tehlikeli düşmanlar her zaman bizi kovalıyor ve bize her zaman vuruyor, bu yüzden oyuncular oyunu oynarken her zaman dikkatli olmalılar.

Bir sonraki modda, bazı özel özellikler elde edeceksiniz. Bu özellikler bu makalenin ilerleyen kısımlarında açıklanacaktır. Okuyabilir veya indirme düğmesine devam edebilirsiniz.

 • Sınırsız wumpa meyvesi
 • Tanrı Modu / Ebedi Bandicoots
 • Ultra yüksek atlama
 • Kilitlenmemiş konumlar/adalar
 • Reklamsız oyun
 • kök ücretsiz oyun
 • Android için ücretsiz

CrashBandicoot: Kaçakta!

Crash Bandicoot: Kaçakta! 2021’in “En İyi Mobil Oyunu”dur. Zıplamalar ve dönüşlerle dolu bir aksiyon oyunudur. Kral tarafından sunulur. Burada, Wumpa Adası’nda yüksek hızlı bir koşunun keyfine varacaksınız. Oyun, kilidi açılabilen benzersiz karakterler içerir. Muhteşem patron dövüşleri de olacak.

Güzel oyun ve grafikler

Oynanış ve grafikler hakkında konuşmak, harikalar. Bu oyun size diğer koşu oyunlarına kıyasla tamamen farklı bir his verecektir. Güzel ve yüksek grafiklere sahiptir. Güzel ve benzersiz yerler ve keşfedilecek çok şey var. Oyuncular burada gizli yolları takip edebilir ve gizli adaları keşfedebilir.

Patronlar ve silahlar

Bu oyunda çok fazla boss dövüşü var. Becerileri öğrenin ve en iyisi olun. Oyuncular Bandicoot’ta becerilerini geliştirebilir ve tüm patronları yenebilir. Vurduktan sonra ödüller kazanabilirler.

Okumak  Township v8.5.2 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Burada da birçok özelleştirme yapabilirsiniz. Ayrıca, silahlar hakkında konuşurken oyuncular farklı ve benzersiz araçlar ve silahlar üretebilirler. Ayrıca bir takım oluşturabilir ve yeni silahların kilidini açabilirler.

MOD Özellikleri

Bu bölümde “Crash Bandicoot: On the Run! Para Hileli Mod Apk” özelliklerinin ayrıntılarını inceleyin. Ayrıca, bu modun şu anda geliştirme aşamasında olduğunu unutmayın, bu nedenle tüm mod özellikleri burada çalışmayabilir.

Ancak bu özellikleri test ediyoruz ve çoğunlukla gayet iyi çalışıyorlar. Daha fazla ayrıntı için aşağıya bakın.

Sınırsız mor kristal

Crash Bandicoot’un En İyi Özelliği: On the Run! MOD APK Sınırsız Kristaldir. Her yerde sorunsuz kullanabilirsiniz. Mor kristaller, laboratuvarlarında silah eğitimi süresini sonlandırmak için kullanılabilir. Bu oyunun her yönünün kilidini açmak için kristalleri kullanabilirsiniz. Ayrıca, onunla özel ürünler satın alabilirsiniz.

Sınırsız wumpa meyvesi

Wumpa meyveleri bu oyunda en yaygın ve en önemli içeriktir. Laboratuarda silah üretmeye, skor tablolarına tırmanmaya (wumpa meyvelerini ödüllerle takas ederek) yardımcı olur ve aynı zamanda çok önemlidir. Crash Bandicoot: On the Run! MOD APK, sınırsız Wumpa Meyvesi alacaksınız.

Tanrı koydu, Khaled

Crash Bandicoot: On the Run’da ne zaman koşarsınız! Moderatör, engelleri kırma konusunda endişelenmenize gerek yok. Crash Bandicoot ve Coco Bandicoot ile oynarken endişelenmeden koşabilirsiniz.

Bildiğimiz gibi oyuncular oyunda biraz ilerleme kaydettiklerinde zorlaşıyor, engeller artıyor ve dolayısıyla zorluk da artıyor. Ancak bu modu açmak size çok yardımcı olacaktır.

Tüm görünümlerin kilidi açıldı

Şu anda Crash Bandicoot: On the Run’da 75’ten fazla görünüm var! MOD APK’sı. Hepsinin kilidi tamamen açılır ve Coco ve Crash Bandicoot ile oynarken kullanılabilir. Tüm bunlar ücretsiz. Gerçek parayla satın almanıza bile gerek yok.

Bandicoot Geçişi mevcut

Crash Bandicoot: On the Run’da, Bandicoot Pass yakında hazır olacak. Etkinlikler ve meydan okumalar yaparken zengin ödüller kazanabilir ve destansı görünümler talep edebilirsiniz. Gizli bir maliyet yok, keyfini çıkarın ve eğlenin.

Okumak  Ludo King v6.4.0.200 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

çözüm

Hepimize anlat, “Crash Bandicoot: On the Run! Para Hileli Mod Apk” ve onun modlanmış özellikleri hakkında ne düşünüyorsun. Bugün indirin ve sınırsız kaynaklarla oynamanın keyfini çıkarın.

Ayrıca resmi oyunu oynayarak King’i destekleyin. Crash Bandicoot: On the Run! harika bir oyun Doktor Neo Cortex ve ekibini yenerek görevleri yaparken çok eğleneceksiniz.

Bu bossların hareketleri komik olduğu için siz de güleceksiniz.Sahte bir boss aşık var çok komik. Pekala, oyunu oynayın ve yorum bölümünde bize deneyiminizi anlatın.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top