Home » Criminal Case v2.36.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Criminal Case v2.36.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Criminal Case Para Hileli Mod Apk (Sınırsız Para) ile bu bulmaca çözme oyununda iyi eğlenceler. Bu mod ile oyun hesabınızda sınırsız altın, sınırsız enerji, sınırsız ipuçları ve sınırsız yıldız kaynakları elde edin. Ayrıca, tüm seviyelerin kilidini açın.

Oyun hakkında

Bu, sosyal ağdaki etkileşimli bir video oyunudur. Basit bir ifadeyle, Criminal Case, gizli nesne oyunlarında bulunanlara oldukça benzer bazı kuralları izleyen bir bulmaca çözen video oyunudur. Oyuncular çeşitli bulmacaları çözerek ve onlardan ipuçları toplayarak suç mahallini çözmek zorundadır. Sadece bu da değil, daha fazla ipucu elde etmek için suçluların evlerini aramak zorundalar.

Criminal Case Para Hileli Mod Apk, dedektif temasına dayanan ilginç bir gizli nesne video oyunudur. Oyun 15 Kasım 2012’de Facebook’ta yayınlandı. İki yıl sonra, Criminal Case’in iOS sürümü 2014 yılında tüm dünyada yayınlandı. Ardından, ertesi yıl Android sürümü yayınlandı. Oyuna sonraki gelişmeler meydana geldi.

Örneğin, Facebook’un Adobe Flash sürümü HTML5’e yükseltildi. Criminal Case, Fransız stüdyo Pretty Simple tarafından geliştirilen çok popüler bir dedektif video oyunudur. Oyunun şu anda ortalama 10 milyonun üzerinde aylık kullanıcısı var.

Criminal Case v2.36.4 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Android’de Criminal Case MOD APK nasıl indirilir ve yüklenir

apk dosyasının kurulumu kolaydır:

 • Sadece aşağıdaki indir düğmesine tıklayın
 • Dosyanın indirilmesini bekleyin ve ardından açın
 • Android cihazınıza Criminal Case Para Hileli Mod Apk dosyasını yükleyin
 • İçindeki talimatları izleyin
 • Başlayın ve Modun tadını çıkarın

Criminal Case Mod Özellikleri:

 • Sınırsız Altın Para
 • SINIRSIZ ENERJİ
 • Sınırsız ipucu
 •  SINIRSIZ YILDIZ
 •  Tüm seviyelerin kilidini aç
 •  Ücretsiz indirin
 • Tamamen güvenli
 •  Android’in tüm sürümleriyle uyumlu
 • Criminal Case Mod APK dosyasının kurulumu çok kolaydır
 • otomatik güncelleme
 • Oyunla otomatik senkronizasyon
 • Android cihazınızı rootlamanıza gerek yok!Sınırsız para
Okumak  Top Eleven Hack APK İndir - Sınırsız jeton Mod V11.17.1

Criminal Case Para Hileli Mod Apk’deki oyun içi para birimi altındır. Farklı şekillerde kazanabilirsiniz. Suç mahallerini araştırarak veya davanın belirli kısımlarını tamamen çözerek. Oyuncular bazen günlük ödüller şeklinde jeton alırlar. Ayrıca bir arkadaşınızın zaman tünelinden de para toplayabilirsiniz. Avatar Mağazasından eşya satın almak için kullanabilirsiniz.

Performanslarını artırmak veya avatar mağazasından faydalı öğeler satın almak için jetonları kullanabilirsiniz. Ayrıca ödüller de toplayabilirsiniz. Criminal Case Para Hileli Mod Apk’mızı indirin ve jetonlarınız asla bitmeyecek.

Oynamak

Oyuncular bu oyunda bir dedektif rolünü üstlenirler. Şehirde sadık bir köpekle dolaşırlar ve yollarına çıkan ipuçlarını analiz ederler. Oyunda ana görevlerin yanı sıra herkesi eğlendirecek mini oyunlar da bulunuyor.

İpucu arayışı aşamasında, oyuncular bir sonraki ipucuna yol açabilecek ipuçlarını aramalıdır. Amaç katili yakalamak.

Oyun özellikleri

Oyun daha çok özellikleri nedeniyle ilgi çekiyor. Bunlardan bazıları:

sıralama sistemi

Rütbeler karakterlerin gelişimini gösterir. Ancak, her çözdüğünüzde, hikaye değişmeden kalacaktır. Seviye atladıkça, bulmacalar daha zor olacaktır.

çok oyunculu mod

Arkadaşlarınızı sizinle görevler oynamaya davet edebilirsiniz. Maksimum yardım alın ve bulmacaları olabildiğince hızlı çözün. Ödülleri toplayın, köpeğinizi besleyin ve oyundaki en iyi dedektif olun!

Zevk için birden fazla seviye

Oyunun oyuncular için 850 heyecan verici seviye sunduğunu bilmek sizi şaşırtacak! Sorunları ne kadar hızlı çözerseniz, o kadar hızlı sıralanır ve ilerlersiniz.
Gördüğünüz gibi, Criminal Case ilginç ve ilgi çekici bir video oyunudur. Oyunda içerik sıkıntısı yok. Geliştiriciler, oyuncuların oyundan mümkün olan her şekilde zevk alabilmelerini sağlamıştır. Oyun haklı olarak 2013 Yılının Facebook Oyunu ödülünü kazandı. Criminal Case’i al ve hafta sonları bu harika bulmaca çözme oyununun tadını çıkar!

Talimatlar:

1. Criminal Case’de nasıl para kazanabilirim?

Okumak  Hunter Assassin v1.46.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

İster Avatar Shop’tan satın alabilir, ister ödüllerden toplayabilir, isterseniz de size sınırsız jeton kazandıracak olan Criminal Case mod apk’yı oyun hesabınıza indirebilirsiniz.

2. Criminal Case’de nasıl destek alırsınız?

Pekala, araştırmak için bir suç mahalli seçmeniz ve ardından “+” sembolüne tıklayarak güçlendiricileri eklemeniz gerekiyor. Oyundaki tüm güçlendiricilerin kilidini açmak istiyorsanız, bu Criminal Case hileli apk’yı ücretsiz indirin.

3.Criminal Case’de nasıl bedava enerji elde edebilirim?

Takım arkadaşlarınızdan hediye olarak bir miktar enerji kaynağı alabilirsiniz. Her ne kadar Criminal Case MOD APK’mızı kullanarak sınırsız güce sahip olacaksınız.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top