Home » Critical Ops v1.27.0.f1584 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Critical Ops v1.27.0.f1584 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Mevcut aksiyon oyunları dışında herhangi bir oyun istiyorsanız Critical Ops Para Hileli Mod Apk (Sınırsız Kredi), hayatınızın heyecanını kaçırdığınız tek oyun olabilir! Bu oyunu oynayın ve düşmanlarınızı yenmek için ihtiyacınız olan tek şeyin hızlı refleksler ve taktik strateji olduğu heyecanı yaşayın! Sınırsız kredi, sınırsız mermi ve sınırsız jeton alın. Ayrıca, tüm silahların kilidini açın ve tüm dişlilerin kilidini açın.

Sınırsız Kredi

Krediler, Critical Ops Para Hileli Mod Apk Android’de para birimi olan oyundaki ilk büyük kaynaklardır. Onlarla ana menüden skin kasaları satın alabilir ve kilidini açabilirsiniz.

Oyuna ilk başladığınızda, para dışında, yeni başlayanlar için yardım olarak herhangi bir kredi almayacaksınız. Ayrıca kredi ile silah da alabilirsiniz.

Görevler yoluyla, reklam izleyerek, teklifleri tamamlayarak veya gerçek parayla satın alarak kazanılabilir. Tutar, bir reklamı izlemekten 6 krediden görevleri tamamlayarak 30, 25 veya 20 krediye kadar değişir.

Critical Ops Para Hileli Mod Apk ile daha fazla kazanabilirsiniz. Sadece kritik işlemler mod APK’sini yüklemeniz gerekiyor ve oyun hesabınıza otomatik olarak sınırsız kredi eklenecek.

Sınırsız Kod

Jetonlar, oyunda kullanılan ikinci ana para birimidir. Kredilerle olduğu gibi jetonlarla skin satın alma yönteminizde kredilerle benzerlik vardır, ancak jetonlarla hangi skinleri satın alacağınızı seçebilirsiniz.

100 ila 20.000 kaynaktan oyun içi stillerden yararlanabilir ve bir replika bıçak görünümü elde etmek için 1. seviye bir replika dış görünümü elde edebilirsiniz. Critical Ops MOD APK ile sınırsız jeton alabilirseniz ne olur?

Yalnızca 100, 1000 ve hatta 20.000 değil, 99.999 jeton alırsınız, sınır yoktur. Critical Ops MOD Apk’ı bugün ücretsiz indirin ve sınırsız kodlarla oynamaya başlayın.

 

Critical Ops v1.27.0.f1584 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Critical Ops Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Critical Ops Para Hileli Mod Apk.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.

Kritik Süreç Modifikasyonu Özellikleri:

Sınırsız Kredi
Sınırsız Kod
sınırsız para
Sınırsız mermi
Tüm silahların kilidini aç
Tüm viteslerin kilidini aç
Kurulumu ve kullanımı kolay
İndirmesi ücretsiz
Critical Ops Mod APK, tüm Android sürümlerinde çalışır
Yasaklama önleme sistemi
Cihazınızı rootlamanıza gerek yok

Oyun hakkında

Aksiyon ve dövüş oyunlarının büyük bir hayranı mısınız ve her gün oynadığınız oyunlardan sıkılıyor musunuz? Yerine birini bulmak zor bir iş gibi görünebilir ama ya size öyle olmadığını söylesek! Bize nasıl inanacaksınız? Makaleyi araştırın ve daha fazla karar vermenize izin verelim!

Critical Ops Para Hileli Mod Apk, 2015 yılında Critical Force Entertainment Ltd tarafından geliştirilen çok oyunculu, hızlı tempolu bir nişancı oyunudur. Sizi oyunla temasa geçiren tüm özellikleriyle, en iyi aksiyon oyunlarından biridir! Mobilde oynanabilecek en iyi atış oyunlarından biri olan oyun, aksiyon ve aksiyon dolu ve birinci şahıs bakış açısıyla oynanan bir oyundur.

Oyunun sonucu, becerilerinize ve stratejilerinize bağlıdır! Daha önce de belirtildiği gibi, bu oyunu oynamak için tek ihtiyacınız olan iyi bir taktik plan ve hızlı tepkiler. Birinci şahıs nişancı oyunlarındaki 3D efekti, oyunculara başka oyunlar oynarken bulamayacağınız bir heyecan ve heyecan duygusu verme eğilimindedir! Bu oyun mobilde bulunan diğer aksiyon ve atış oyunlarına benzese de yanılıyorsunuz! Bunu elinize alın ve farkı kendiniz görün!

Oynamak

Critical Ops Para Hileli Mod Apk tarafından sunulan oynanış türünün tek örneği! Çoğu oyuna benzediğini düşünseniz bile, öyle değil! Söylendiği gibi, güzel tasarlanmış bazı haritalar ve arka planlar ile rekabetçi savaşa odaklanan birinci şahıs nişancı oyunudur.

Okumak  Suspects: Mystery Mansion v1.11.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Oyun, odaklanmanızı ve dikkatli olmanızı sağlayacak çeşitli zorlu ve savaş modları sunar. Oyun, oyunculara rekabet avantajı sağlayan ve adil oyun sağlayan herhangi bir uygulama içi satın alma sunmuyor!

Oyunun görselleri ve grafik tasarımı, çekim ses efektleriyle birlikte harika. Birinci şahıs nişancı olduğu için, mermilerin ve dövüşün ses efektleri övgüye değerdir ve bu yüzden Critical Ops’a en iyi oyun oynanışı verilmiştir!

Oyun özellikleri

Kulağa yeterince ilginç geliyor, oyun dolu ve kesinlikle sizi oyuna saatlerce bağlı tutacak özelliklerle dolu! Oynanışını denemek için paylaşsanız bile, o zaman bu oyun döngüsünden çıkmanın bir yolu olmadığı için yaklaşan maçları kazanmada iyi şanslar!

Oyuna olan ilginizi artırmak için, Critical Ops’un bazı harika özelliklerini görmek için aşağıya bakın:

Multiplayer arkadaşlarınızla oynayabilir ve bir takım oluşturabilirsiniz veya rastgele insanlarla oynamaya devam edip yenilerini oluşturabilirsiniz! Bu oyun, oyuncuya takımlar oluşturarak çevrimiçi oynama fırsatı verir. Yeterince okul arkadaşı ve kolej arkadaşı, şimdi biraz “oyun arkadaşı” edinme zamanı!

Sosyalleşin En sevdiğiniz üyelerle güçlü takımınızı kurun ve rakiplerinize hükmedin. Oyun, özel maçlara ev sahipliği yapmanızı ve ödüller kazanmak için turnuvalar düzenlemenizi bile teklif ediyor. Canlı espor takımına katılın ve tüm oyuncular arasında popülerlik kazanın!

farklı oyun modes- Kendi isteğinize göre kendi oyun modunuzu seçebilirsiniz. Her oyun modunun, oyununuzu daha ilginç hale getiren farklı özellikleri vardır! Ölümcül maçlar, dağıtma ve dereceli etkisizleştirmenin yanı sıra, zamanınız kısıtlıysa hızlı maçlar oynayabilir veya kendi oyun alanınızı istiyorsanız özel oyunlar oynayabilirsiniz!

Bu makaleye girdiyseniz, Critical Ops Para Hileli Mod Apk’u pencerenizin başka bir sekmesinde zaten indirmek istediğinizden eminiz! Oyunun bundan daha fazlasını ortaya çıkaracak çok şeyi var ve kesinlikle oyun deneyiminizi zaten sahip olduğunuzdan daha gelişmiş ve daha iyi hale getirecek! Oyuna atla ve mağazada seni nelerin beklediğini öğren!

Okumak  Omega Legends v1.0.77 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top