Home » Cyber Fighters: Stickman v1.11.63 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Cyber Fighters: Stickman v1.11.63 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Hakkında Cyber Fighters: Stickman

ZITGA, “herkesi mutlu et” bakış açısına sahip bir yayıncıdır. İyi bir iş çıkarıyorlar çünkü Stickman serisi, yüz milyonlarca indirme ile oyuncular tarafından seviliyor.

ZITGA’nın yeni yayını Cyber ​​Fighters Para Hileli Mod Apk, hızlı tempolu bir hack-n-slash oyunu da aynı başarıyı elde ediyor. Kısa sürede 1 milyon indirme ile Google Play’deki oyunculardan 4.4 reyting puanı aldı.

Komplo

Cyber ​​​​Fighters, ilk olarak Üçüncü Dünya Savaşı’nın sona ermesinden sonra Kuzey Amerika’da geçiyor. Bölge, Detroit şehrinde kesişen beş bölüme ayrılmıştır.

Detroit’te, eyaletler arasındaki anlaşmalar başarısız olduğunda, şehir kaotik hale gelir. Ayaklanmalar her yerde, en kötüsü de tüm suçluların buraya sürgün edilmesi. Detroit’in dünyanın en büyük tenha hapishanesi olduğuna inanılıyor, birçok karanlık güç barındırıyor ve mekana ulaşmak kolay ama çıkmak imkansız.

Siber savaşçı olan sen de bu yerde kurtarıldın. İki seçeneğiniz var, ya patron sizsiniz ya da Detroit’in avısınız.

 

Cyber Fighters: Stickman v1.11.63 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Cyber Fighters: Stickman Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Cyber Fighters: Stickman.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.

Oynamak

Siber Savaşçılar sofistike sahnelerle başlar. Siz, karakterinizle birlikte, şeytanların efendisini yenmek için son raund’a gitme hedefi ile her rauntta yüzlerce düşmana karşı savaşıyorsunuz. O zaman savaş ve mevcut sıkıntılar sona erecek.

Kontrol mekanizması açısından Cyber ​​​​Fighters Para Hileli Mod Apk, Stickman Legends veya Shadow of Death gibi Hack n Slash oyunlarına çok benzer.

Okumak  Magica.io v2.1.12 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Cep telefonunuzda 2 boyutlu yatay bir ekranda savaşıyor, sola/sağa hareket ediyor, Siber beceri ve hareketlerinizle tüm düşmanları alt ediyorsunuz. Ekranın alt köşesinde zıplayabilir, hızlı hareket edebilir, yükseğe zıplayabilir ve saldırabilirsiniz.

Titizlikle Tasarlanmış Oyun

Evet, Cyber ​​​​Fighters, RPG’ler veya MMORPG’ler gibi titizlikle tasarlanmıştır. Oyunda bir görev sistemi, bir karakter sistemi ve oldukça ayrıntılı bir beceri sistemi var. Ayrıdırlar ve karakterinizi güçlendirmek için yükseltilebilirler.

Bunun yanında geniş ve zengin bir içerik deposu var. Hikaye modunda yüzlerce seviye var. Onları sırayla geçecek, daha fazla zorlukla bir sonraki seviyeye geçmek için köleleri ve patronları yeneceksiniz.

Bunun yanında iki çeşit yüzük ve hayatta kalma vardır. Oyun yeni değil, ancak içerik değişiyor, bu da sizi kazanmak için doğru becerilere ve becerilere sahip olmaya zorluyor.

Ayrıca oyunda günlük aktiviteler ve bazı etkinlik görevleri de yer alıyor. Bununla birlikte, daha fazla fayda elde edebilirsiniz. Bazıları size ücretsiz hediyeler verir, bazıları ise başarılarla değiştirilir.

karakter sistemi

Oyundaki karakter sistemi, yalnızca beş karakter dahil olmak üzere gerçekten çeşitli değildir. Bir varsayılan ve diğer dördü kilidin açılmasını bekliyor.

Hachi, kral arı olarak sunulan bir adam. Uzaktan yanlış bir saldırı ile ölümcül sokmaları var.

Cherno 21, en yeni silahlarla donatılmış bir savaş makinesi. Cehennem – günahkarlar arasında ortaya çıkan bir hapishanede Tanrı adına doğmuş olan. Dev bir demir çekiçle kaslı bir vücuda sahip olduğu zaman Öfke Habercisi olarak bilinir.

Sonunda katil gölge Nala var. Zigarium mızrağı ve rüzgar gibi hareket etme yeteneği olan siyah bir kadındı.

Bir bütün olarak, herkesin kendine özgü bir özelliği ve dövüş becerileri vardır. Daha yüksek bir zafer oranı elde etmek için kilidini açabilir ve her savaş için doğru kişiyi seçebilirsiniz.

Okumak  Beach Buggy racing 2 v2021.09.02 Para Hileli Mod Apk İndir

Beceriler

Beceri, genel olarak herhangi bir aksiyon oyununun veya özel olarak Hack n Slash’in önemli bir bileşenidir. Cyber ​​​​Fighters, her karakter için onlarca beceri içeren ayrıntılı bir beceri sistemine sahiptir.

Bazı pasif beceriler, karakterin gücünü ve dayanıklılığını artırmaya yardımcı olur. Aktif becerilerle, onları nasıl doğru kullanacağınızı öğrenmeniz ve aynı zamanda mükemmel kombinasyonlar oluşturmak için becerilerinizi birleştirmeniz gerekir.

Çoğu beceri mevcut değildir. Bunların kilidini açmak için seviye atlamanız, ardından savaşta yeterliliği artırmak için yükseltme yapmanız gerekir.

Özellikle Cyber ​​​​Fighters gibi sarp oyunlarda, güçlü destek ve savunmaya sahip bir dizi düşman ortaya çıktığında, kilit açma ve yükseltme becerileri çok önemlidir.

Siber Savaşçıların MOD APK versiyonu

  • MOD Özellikler
  • sınırsız altın
  • Sınırsız Ruh
  • Sınırsız dayanıklılık

çözüm

Cyber ​​​​Fighters Para Hileli Mod Apk, dinlenmek için oynamanız gereken ilginç içeriklere sahip oldukça eğlenceli Hack n Slash oyunlarından biridir.

Detroit, karanlık güçleriyle birlikte hala orada. Ve sen, Detroit’in başkanı olup burada gücü yeniden mi kazanacaksın, yoksa yutulmak üzere olan şişko bir yem misin?

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top