Home » Dangerous Fellows v1.20.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Dangerous Fellows v1.20.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

hakkında göster Dangerous Fellows

Romantik aşk hikayelerinin cazibesi genellikle sadece iki ana karakter veya bir aşk üçgeni arasındaki kimyasal reaksiyonda değil, aynı zamanda korku, zombiler, fantezi ve dedektif gibi unsurlarda da yatmaktadır.

Geçenlerde hem aşk hem de korku içeren interaktif bir roman oyunu keşfettim. Şaşırtıcı bir şekilde, çok fazla övgü aldı. Nadiren sadece kadınlara özel türde bir oyuna bu kadar çok ilgi gösterildi. Bu oyuna Dangerous Fellows Para Hileli Mod Apk denir. Muhteşem hikayeniz için yeni sonlar keşfedin!

Etkileşimli roman oyunlarının hayranı mısınız? Neden Dangerous Fellows gibi bir aşk ve korku oyunu denemiyorsunuz?

arka fon

Tıpkı diğer tipik otome oyunlarında olduğu gibi, Dangerous Fellows Para Hileli Mod Apk’da ana tema olarak her zaman bir aşk hikayesi vardır ve oyuncular farklı sonlara yol açan kendi seçimlerini yapabilirler. Düşüncelerinize ve kararlarınıza bağlı olarak bitirmenin birçok yolu vardır ve her şey ters yönde ilerleyecektir.

Ama bu sefer, sadece bir aşk hikayesi değil. Ama aşkın korkutucu zombiler bağlamında yüceltilmesi gerekiyor. Dünya artık mükemmel bir yeşil gezegen değil. Tehlikeli bir viral salgın ortaya çıktı ve dünyanın her köşesine yayıldı.

Çoğu insan enfekte oldu ve hayatta kaldı. Hayatta kaldığı için şanslı birkaç kişi var ve sen o nadir kızlardan birisin. Ancak bu korkunç dünyada hayatta kalmak çok talihsiz olabilir. Sürekli olarak kana susamış zombilerle savaşmanın ve onlardan kaçmanın yollarını bulmalısınız.

Ne kadar dikkatli olursanız olun, dikkatsiz olduğunuz zamanlar olacaktır. Bir zamanlar açlığını kontrol edemediği için yemeğe çıkmak zorunda kaldın ve zombiler çıktı. İkilem durumunda, garip çocuklar tarafından hemen yardım aldınız ve barınağa geri getirildiniz. Burası hala hayatta olan birkaç kişinin ikametgahı. Artık oyuna girdiniz ve siz ve herkes korkunç salgından sağ çıkacaksınız. Burada bazı ilişkiler kurulur. Dostluk, sevgi ve dostluk vardır. Cevabı kendi başınıza bulan siz olacaksınız.

Okumak  Arrow Fest v2.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Dangerous Fellows v1.20.4 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Nasıl kurulur

1. “Dangerous Fellows Para Hileli Mod Apk” İndir
2. İndirme Apk’sını internet / wifi kullanmadan yükleyin.
3. Yükleyiciyi açın ve işlemi tamamlayın.
4. Android cihazınıza tamamen yüklenmesine izin verin
5. MOD APK’yı açın ve sınırsız ücretsiz kaynakların keyfini çıkarın.
6. Tebrikler, bugün Android cihazınıza Dangerous Fellows yüklendi, bu oyunu hackleyebilir ve keyifle oynayabilirsiniz. Bu mod gerçekten harika özelliklerle birlikte gelir, bu nedenle yukarıdaki adımlardan sonra modu indirin ve keyfini çıkarın.

Oynamak

Dangerous Fellows Para Hileli Mod Apk gibi etkileşimli romanların “uzmanlığı”, karşılıklı ilişkiler ve kalbinizi veya zihninizi takip etmeye karar vermektir. Dediğim gibi, her şey barınakta oluyor. Burada, sayısız çarpışma, yaşam durumu ve zombilerle yoğun savaşlar yoluyla beş çocukla garip ilişkiler kurdunuz.

Bu Dangerous Fellows Para Hileli Mod Apk programında gerçekleşen birçok olay var. Oyun sadece hikayeyi okumak, takip etmek ve oyunda sunulan seçeneklere dokunmaktır. Zihniniz her zaman baştan tasarlanmış olsa da, sizi harekete geçiren ve duramaz hale getiren birçok şey var.

Hayat ile ölüm, aşk ile dostluk, akıl ile kalp arasında çok yoğun bir psikolojik mücadeledir.
Kalbinizi takip edecek ve sizin için doğru kişiliğe sahip bir adam seçeceksiniz ya da hayatın tüm zorluklarında size güvenle yardımcı olabilecek birini seçeceksiniz. Toplamda, seçiminiz için yedi farklı son vardır. Bu nedenle, sık sık oynasanız bile, keşfedilecek ve hissedilecek çok şey olacak.

keşfedilecek çok şey var

Hikayeleri okumaktan daha fazlasını yapabilir ve karakterin görünümünü özelleştirmek ve kıyafeti değiştirmek gibi seçimler yapabilirsiniz. Ana karakterimiz kibar ve güzel bir kız. Aynı zamanda çok güçlü ve bağımsızdır.

Okumak  Delivery From the Pain: Survival Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Beş şevkli çocuk hakkında biraz konuşalım. Lawrence, nazik ve nazik bir kişiliğe sahip grubun lideridir. Eugene, kibirli, kaba ama iyi huylu ve sevecen. Ethan güçlü bir kişiliğe sahiptir, güvenilirdir ve ne derse yapabilir. Zion açık sözlüdür, ancak özellikle ana karakterle çok arkadaş canlısıdır. Son olarak, Harry çevresindeki insanlara karşı duygusal, yumuşak ve çok dikkatlidir.

Her karakterin benzersiz bir görünümü ve kişiliği vardır. Bu yüzden hikayenin ilerlemesini takip etmek, şaşırtmaktan ve merak etmekten vazgeçmiyor. Her insanın hayatını, aile geçmişini ve geçmişini dinlemek bile sizi meraktan deliye çevirecek.

Tüm Dangerous Fellows Para Hileli Mod Apk hikayesini ele almak biraz bastırılmış bir ruh hali çünkü karakterler doğal olarak zombi istilasına uğramış bir dünyada yaşıyor. Ancak, her zaman diğer zombi oyunları kadar kasvetli değildir. Hala romantizm dolu, kalp çarpıntısı, bazen öğrenci sevgisi kadar nazik ve sakin durumlarımız var. Bir kere oynadıktan sonra duramazsınız.

Grafikler ve ses

Her şey inanılmaz derecede basit. Her bağlama uygun müziğin arka planında diyalogla birlikte görünen sadece insan figürü vardır. Sadece 2D olmasına rağmen, her karakterin görüntüsü çok dikkatli bir şekilde alınır.

Kim olursanız olun, onlara bir kez bakarsanız onları hemen tanıyabilirsiniz. Oyunda görünen yardımcı karakterlerin hepsi çok ilginç. Fon müziği de zaman içinde çok iyi, heyecan verici, tatlı veya korku dolu ve sizi ekrandan asla uzaklaştırmıyor. Bu oyunu karanlıkta oynamak pek çok açıdan ürkütücü.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top