Home » Dark Riddle v6.5.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Dark Riddle v6.5.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Hey millet, akıllı telefonunuzda karanlık bulmaca oyunu oynamaya bağımlı mısınız, ancak sınırlı para nedeniyle daha hızlı ilerleyemiyor musunuz? Cevabınız evet ise, bu Dark Riddle Para Hileli Mod Apk’yi seveceksiniz.

Şimdi sizi mükemmel bir dedektif yapacak egzotik bir şehrin farklı taraflarını keşfetme deneyiminin tadını çıkarın.

Dark Riddle Para Hileli Mod Apk, etrafınızda olan tüm gizemli şeyleri bulmanız gereken çok ilgi çekici bir tek oyunculu macera oyunudur. Oyun, etkileşimli nesneler, pürüzsüz kontroller, çekici ortamlar, bağımlılık yapıcı oyun ve diğer birçok özellik gibi birçok şaşırtıcı özellik sunar.

Bu oyunda, her seferinde rakibin evine girmek için yeni bir yol bulmanız gerekiyor ve bu da sonunda kafalarını karıştırıyor. Ayrıca şehir hakkında gizli bilgilere sahip diğer ilginç karakterlerle etkileşime girmeye çalışın ve onlardan tüm bilgileri alın. Her benzersiz öğe, dedektif becerilerinizi kullanarak bulmanız gereken bazı bulmacalara sahiptir.

Ancak bildiğiniz gibi oyunun normal versiyonunda kilidi açılmış çok sayıda premium eşya ve özel yetenek ve kilidi açmak için gereken uygulama içi satın alımlar var. Ancak daha yüksek seviyelere çıkarak bazı eşyalar kazanabilirsiniz ancak bu kesinlikle çok zaman alacaktır.

Bu sorundan kurtulmak için bugün tüm özellikleri açık olarak Dark Riddle Para Hileli Mod Apk 2021’i paylaşacağım. Okumaya devam edin, her şeyi ücretsiz olarak almak için oyunun bu mod sürümünü kullanmanız için size rehberlik edeceğim.

Dark Riddle v6.5.0 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Dark Riddle Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Dark Riddle Para Hileli Mod Apk.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.
Okumak  Sort The Color V1.1.43 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Dark Riddle Apk Nedir?

Dark Riddle  Para Hileli Mod Apk, Paga Group tarafından geliştirilen resmi Dark Riddle oyununun mod (hack) versiyonudur. Bununla, kilidi açılmış öğeler, ücretsiz alışveriş, reklamsız, sınırsız altın para ve daha pek çok modlu özelliği bir kuruş harcamadan kullanabilirsiniz.

Bağımlılık yaratan oyun içi zorluklarla karanlık bulmaca, Human Fall Flat ve Totally Conflicible Service gibi oyunlara zorlu bir rekabet sunuyor.

• Kilidi Açılmış Premium Öğeler
• BENZERSİZ KARAKTERLER
• Harika kontroller
• Güzel çevre
• Birden çok öğe

Oyun, bir sonraki seviyelerin kilidini açmak için verilen süre içinde gizemli bulmacaları çözme ve komşuların bulmacalarını açığa çıkarma etrafında döner. Seviyeleri daha az çabayla tamamlamayı kolaylaştıran yüzlerce öğe arasından seçim yapabilirsiniz.
Evlerine girerken komşularınızdan daha stratejik olmalısınız, yoksa sizi fark ederek görevleri kaçırmanıza neden olabilirler.

Bu oyunun en iyi yanlarından biri, sizi asla sıkmayacak benzersiz ayarlara sahip onlarca ilginç göreve sahip olmasıdır. Anormal sesleri tespit etmenize yardımcı olacak her zaman şehirde farklı bir konumdan yeni yetenekler kullanmaya çalışın.

Dark Riddle Para Hileli Mod Apk Özellikleri

Dark Riddle, çeşitli rollere sahip farklı oyun karakterleri, ilginç başarılar, güzel görünümler, benzersiz seviyeler ve sizi tamamen oyunun içinde tutacak diğer birçok özellik gibi birçok şaşırtıcı özellik içerir.

Aşağıda Dark Riddle Para Hileli Mod Apk’nin bazı özelliklerini vurguladım. Thinkkers’ta yeniyseniz ve bu modu indirme konusunda hala kafanız karıştıysa, aşağıdaki özellikler kesinlikle bir karar vermenize yardımcı olacaktır.

Sınırsız altın elma

Gold Apple, oyun mağazasından tedarik paketleri, silahlar, tuzaklar, mermiler ve diğer birçok paket gibi birden fazla öğe satın alabileceğimiz karanlık bulmaca oyununda ana para birimidir.

Altın elma satın alabilirsin ama bu sana gerçek paraya mal olacak.

Okumak  Badland Brawl v3.0.0.1 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Kilidi açılmış öğeler

Bullet, Battery, Toy Gun, Nippers, CrioBlaster ve aralarından seçim yapabileceğiniz daha birçok oyun oynamayı kolaylaştıran düzinelerce eşya var.

Başlangıçta hepsi kilitlidir ve eğer kilidini açmak istiyorsanız gerçek para harcayarak satın almanız gerekir.

Sonsuz Dış Görünüm Kutuları

Dış Görünüm Kutuları, öğelerin özelliklerini etkilemeden öğelerin görünürlüğünü değiştirmek için kullanılan özel görünümler kazanabileceğiniz bu kilitlenebilir oyun için birinci sınıf bir kaynaktır.
Bu yüzden oyunun mod versiyonunda Infinite SkinBox’ları ücretsiz olarak sağladık.

Reklamlar kaldırıldı

Dark Riddle Para Hileli Mod Apk’da oyun içerisinde sürekli olarak ekranınızın çeşitli yerlerinde beliren ve oyun oynarken bizi sinirlendiren çok sayıda reklam bulunmaktadır.

Sınırsız dönüş

Döndürmeler, Toy Gun, Energy, Speed ​​​​Booster, Nipper ve daha pek çok nadir eşyayı ücretsiz olarak almanın mükemmel yoludur. Ama bildiğimiz gibi, sınırlı döngüler var, bu yüzden onları akıllıca kullanın.

Diğer bazı özellikler

• Gerçekçi oyun
• Heyecan verici ses efektleri
• İnanılmaz Sırlar
• Birden fazla oyun içi öğe

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top