Home » DC Legends: Fight Superheroes v1.27.5 Sınırsız Para Hileli İndir Mod Apk

DC Legends: Fight Superheroes v1.27.5 Sınırsız Para Hileli İndir Mod Apk

DC Legends ile Tanışın

Superman, Batman, Wonder Woman gibi kahramanları sever misin? Sadece filmde gördüğünüz klasik savaşlarda yer almak için hemen DC Legends Para Hileli Mod Apk indirin.

Oynamak

Marvel ve DC, günümüzün en popüler ve sevilen süper kahramanlarına ev sahipliği yapan sinematik dünyalardır. Birçok franchise oyun geliştiricisi bu temaya dayalı ürünler yarattı ve elbette çoğu hayranlar tarafından iyi karşılandı.

DC Legends da bu oyunlardan biri. Daha önce sizlere sunduğumuz Netmarble’dan MARVEL Future Fight oyununa çok benzer şekilde tasarlanmıştır.

Bununla birlikte, DC Legends’ın birçok farklılığı var, en farklısı oyun açısından. Geleneksel RPG tarzı yerine, bu oyun sıra tabanlı bir strateji unsuruna sahiptir – savaşları kazanmak için stratejik organizasyonu karakterlerin yeteneğiyle birleştirmeniz gerekir.

Bu dünyanın her yerinde vahşet yaşanıyor ve insan adaleti ve barışı için savaşmaya hazır mısınız?

 

DC Legends: Fight Superheroes v1.27.5 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

 

DC Legends: Fight Superheroes’ unuzu nasıl yüklenir: Sitemizden Android telefonunuzda veya tabletinizde oyun?

DC Legends: Fight Superheroes oyunu APK dosyasını indirin ve ardından bunları takip edin

Adımlar:

Lütfen indirmelere gidin

  • Dosyalarıma veya dosyalarıma giderek cihazınızdaki indirmeleri açın
  • İndirdiğiniz APK dosyasını tıklayın.
  • İstendiğinde Yükle’ye tıklayın, indirdiğiniz APK dosyası cihazınıza yüklenecektir.

Telefon ayarlarını güncelleyin:

  • Telefonunuzun Ayarlar sayfasına gidin
  • Güvenlik veya Uygulamalara dokunun
  • Bilinmeyen kaynaklar kutusunu kontrol edin
  • Tamam ile onaylayın

Temel olarak, DC Legends sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Yani, her döndüğünüzde düşman grubuna saldırmak için her bir kişi için eylemler seçerek kendi karakter grubunuzu kontrol edeceksiniz.

Elbette saldırmak yerine yapılması gereken başka eylemler de var. Bu, her karakterin özelliklerine bağlıdır. Bazı karakterler, tüm takımın savunmasını veya sağlığını artırma yeteneğine sahiptir.

Okumak  Raid Shadow Legends v4.70.1 Para Hileli Mod Apk İndir

DC Legends, serinin orijinal konusuna dayanmaktadır. Ancak, bu sadece olaylar tarafından simüle edilen özdür. Ve bu arsanın tam bir yeniden yorumu değil. Bunun yerine, oyun geliştiricisinden yeni bir bakış açısıyla görülüyor.

DC Legends içeriği, içerik ağacına göre eşlenir. Bu, canavar orduları ve zorluklarla savaşacağınız kontrol noktası benzeri yerlerden sırayla geçeceğiniz anlamına gelir.

Bunun gibi içerik tasarlamak da eğlenceli. Karşılaşacağınız savaş hakkında size birçok bilgi verir, örneğin: zorluk, olası ödüller, düşmanlar, … Buna göre takımı yeniden düzenleyebilir ve en uygun karakterleri seçebilirsiniz.

karakterler

En uygun karakterleri seçin? Doğru, DC Legends Para Hileli Mod Apk taktiksel bir unsura, karakter sınıfına sahip bir oyundur ve seviye boyunca yetenekleri sizin için anahtardır.

Her karakterin sınıfları, zayıflıkları, güçlü yönleri ve özel yetenekleri arasındaki etkileşimleri bilmeniz gerekir. Oradan, yeterince iyi bir strateji, yeterince güçlü ve savaşta birbirini destekleyebilecek bir ekip oluşturabilirsiniz.

Ayrıca DC Legends, Wonder Woman, Booster Gold, Batman, Aquaman, Superman, Alan Scott, gibi oynayabileceğiniz geçerli koleksiyon karakterlerinden farklı bir karakter sistemine sahiptir. aşamalar..

Örneğin Wonder Woman, Amazonlar kahramanı, adalet savunucusu ve Themyscira prensesi rollerinin her biri farklı bir yapıya ve güce sahip olacak.

Karakterinizi geliştirin

Yavaş yavaş artan zorluk ve kötü patronların ortaya çıkmasıyla, onları yenebilmek için karakterlerinizi geliştirmeniz gerekiyor.

Karakterler seviye, ekipman ve dövüş becerileri açısından yükseltilebilir. Her tür, karaktere bir dizi özel özellik verir ve genel savaş performansını artırır. Yükseltme işlemi para ve bazı özel bileşenler gerektirir. Görevler sırasında bulabilirsiniz.

Ayrıca karakterin bir derecelendirme sistemi de var. Varsayılan olarak, görev sisteminden bir karakter aldığınızda veya karakter kutularını açtığınızda, genellikle bir veya iki yıldızla derecelendirilir.

Okumak  Racing Moto Mod APK İndir - Full v1.2.17

Daha fazla yeteneğini keşfetmek için karakterinizin seviyesini yükseltmek istiyorsanız, o karakterin parçalarını toplamanız gerekecek. Ayrıntılarında bir sonraki sipariş seviyesi için gereken parça sayısını kontrol edin.

Grafikler

DC Legends’ın başarısına katkıda bulunan faktörlerden biri de canlı grafikler. Karakterler güzel bir 3D platformda tasarlanmıştır. Bunları tasarımla kolayca tanımlayabilirsiniz.

Ayrıca bağlam, ortam, ses efektleri ve ışıklandırma unsurları da harika. Kombinasyonları, gizemle dolu bir fantezi dünyası yaratır. Şimdi öğrenmek için oyuna katılın!

DC Legends’ın MOD APK sürümü

MOD Özellikler

  • ciddi hasar
  • yüksek savunma
  • Sınırsız yetenek

çözüm

DC Legends Para Hileli Mod Apk’ın Google Play Store’da ilk piyasaya sürülmesinden bu yana beş yıl geçti. Oyunun 10 milyondan fazla yüklemesi ve oyuncular tarafından bırakılan yüz binlerce farklı yorumu var.

Çelişkili görüşler, performans şikayetleri ve bazı talihsiz küçük hatalar var. Ancak çoğu, oyunun oynanışı, grafikleri ve içeriği için olumlu eleştirilerdir. DC Legends 4.2/5 yıldız aldı ve bence oyun bundan fazlasını hak ediyor.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top