Home » DEAD TRIGGER 2 v1.8.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

DEAD TRIGGER 2 v1.8.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Dead Trigger 2’yi tanıyın

Dead Trigger 2 Para Hileli Mod Apk, yayıncı Madfinger Games’in öncekinden bir yıl sonra piyasaya sürülen zombi serisinin ikinci oyunudur. İlk bölüm gibi, bu oyun da hala zombilerle bitmeyen bir savaş ama 2. bölüm size yeni ve daha geniş bir şey sunuyor.

Oyunun grafik ve ses kalitesi gibi bir çok konuda standardın üzerinde olması ve bir önceki sürümdeki derinlik eksikliği sorununu çözdüğü için ikinci bölümün mükemmel bir upgrade versiyonu olduğu söylenebilir. Oyun, en iyi Unity grafik teknolojilerini kullanan oyun için Unity Awards 2012’ye layık görüldü.

Komplo

2012 yılında tüm dünyada korkunç bir salgın meydana geldi, insanlığı ölümsüzleştirdi ve mikrop yaymaya devam etmek için diğer insanlara saldırdı. Bu salgının hızı inanılmaz bir hızla yayılıyor, dünyadaki tüm ulusların tıbbi ve askeri tesislerini yendi. No Hope – şimdiye kadar doğmuş tek zombi karşıtı üye. Ama uzun sürmediler.

İki yıl sonra, zombiler muazzam güce sahip birçok yeni tür üretti. Başarısız değil ve tamamen yok edildi. Herkes zombiye dönüşüyor, Medic, Engineer, Gunsmith Scientist, Smuggler ve oyunun ana karakteri de dahil olmak üzere farklı rollere sahip sadece birkaç karakter kaldı.

The Hideout’u yarattığınızda, siz ve arkadaşlarınız, zombilere karşı savaşmak ve bu küresel vebanın sebebini ve tedavisini bulmak için 33 ülke ve 600 sahnede yolculuğunuza başlıyorsunuz. Kuşkusuz, Dead Trigger 2’nin hikaye anlatımı harika. Oyun beni her zaman büyüler, bu da beni oyunun detaylarına tamamen kaptırır.

DEAD TRIGGER 2 v1.8.0 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Nasıl kurulur

1. “DEAD TRIGGER 2 Para Hileli Mod Apk” İndir
2. İndirme Apk’sını internet / wifi kullanmadan yükleyin.
3. Yükleyiciyi açın ve işlemi tamamlayın.
4. Android cihazınıza tamamen yüklenmesine izin verin
5. MOD APK’yı açın ve sınırsız ücretsiz kaynakların keyfini çıkarın.
6. Tebrikler, bugün Android cihazınıza DEAD TRIGGER 2 yüklendi, bu oyunu hackleyebilir ve keyifle oynayabilirsiniz. Bu mod gerçekten harika özelliklerle birlikte gelir, bu nedenle yukarıdaki adımlardan sonra modu indirin ve keyfini çıkarın.

Okumak  Dark Riddle v6.5.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Oynamak

Oynanış hakkında konuşursak, Dead Trigger 2 Para Hileli Mod Apk hayatta kalma, rol yapma, aksiyon, korku ve zombiler gibi birçok faktörün yanı sıra birinci şahıs nişancı oyunudur.

Serbest dolaşıma sahip geniş açık ortamlar, diğer mobil oyunlarda olduğu gibi yollarda ilerlemek yerine istediğiniz yere rahatça gitmenizi sağlar. Bu, istediğiniz gibi oynayabileceğiniz, keyfi hareket edebileceğiniz ve tüm acele eden zombileri ağır silahlarla ve hatta el bombalarıyla alt edebileceğiniz anlamına gelir.

Dead Trigger 2 Para Hileli Mod Apk, görünüşte monoton oynanışın dramına katkıda bulunmak için filmlerde sıkça gördüğünüz normal zombiler yerine birkaç tür zombi ekliyor. Bu patron zombilerin her birinin özel güçleri var ve o kadar güçlüler ki 10 el bombasına bile dayanabiliyorlar.

Sizin için sıralayabileceğim tiplerden bazıları iri gövdeli ve esnek hareketli Rampager; Kamikaze her zaman şehri yok edebilecek bir kutu patlayıcı taşır; Radyoaktif dünya, daha güçlü olmak için kanınızı emebilen, zombiye dönüşen çılgın bir bilim adamıdır; Vomitron, içinizdeki kimyasalları kusma yeteneğine sahiptir; İkincisi, çoğu geleneksel mühimmata dayanabilen deri benzeri bir tanka sahip bir Panzer’dir.

Pompalı tüfekler zombilere karşı en etkili silahtır, zombileri size yaklaşmalarına fırsat vermeden uzaktan öldürme yeteneğine sahiptirler. Savaş sırasında sürekli cephane doldurabilmeniz için cephane sandıklarının yakınında durmanız gerektiğini düşünüyorum. Bir anahtarla savaşmaya çalışmayın, bu büyük bir hatadır!

keskin nişancı modu

Hikaye moduna ek olarak, en iyi nişancının yeri olan keskin nişancı moduna katılabilirsiniz. Birçok kişi güvenli bölgelere taşınırken tehlikede, hemen arkalarında zombiler var. Görevin, masumları korumak için tüm zombi ordularını çullamak.

Bu görevin kolay ve güvenli olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyor olabilirsiniz. Zombiler çok hızlı hareket ediyor ve helikopteriniz sürekli hareket ediyor, bu nedenle nişan alma ve atışta doğruluk sizin için çok zor.

Okumak  Little Big City 2 v9.4.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Grafikler

Dead Trigger 2 Para Hileli Mod Apk, oyunun grafiklerini çok etkileyici kılmak için Unity teknolojisini kullanır. Mükemmel görüntü kalitesine sahip yüksek kaliteli grafikler. Oyundaki ortam güzel bir şekilde tasarlanmış ve ayrıntılıdır, ancak çalışma sırasında yine de pürüzsüzlüğü korur.

Grafikleri Ultra Yüksek olarak ayarlarsanız, duman, ateş ve tozun etkilerini her karede net bir şekilde hissedebilirsiniz, ancak oyunun istikrarlı bir şekilde çalıştığından emin olmak için gerçekten yüksek konfigürasyonlu bir donanıma ihtiyacınız var.

MOD Özellikler

Sınırsız Cephane: Ateş ederken mermiler azalmaz ve yeniden doldurmanıza gerek yoktur.

Sınırsız Para: Her seviyeden sonra daha fazla para alacaksınız.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top