Home » Deer Hunting Hunter v2.0.14 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Deer Hunting Hunter v2.0.14 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Deer Hunting Hunter Para Hileli Mod Apk’ın en son sürümü, Deer Hunting Covert Sniper Hunter’ı doğrudan dancesorcerer.com adresinden indirebilmenizdir. Şu anda bu uygulamayı / oyunu 10.000.000’den fazla oynuyor.

Deer Hunting Covert Sniper Hunter Para Hileli  Mod Apk, Basit Eğlence kategorisinde yer almaktadır ve apkmartins tarafından geliştirilmiştir. Sitemizdeki ortalama derecelendirme yıldızların ötesindedir. Ancak, bu uygulama, farklı derecelendirme platformlarına göre 10.0 yıldızla derecelendirilmiştir.

Bu, cep telefonunuzda gördüğünüz en muhteşem fotoğraf oyunu olacak. Bizim sporumuzda bir avcı rolünü oynayacaksın. Ayrıca web sitemizde Deer Hunting Covert Sniper Hunter Para Hileli Mod Apk ‘ya cevap vererek kullanıcılarımızın uygulama hakkında daha iyi bir fikir sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Deer Hunting Covert Sniper Hunter APK hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, daha fazla bilgi için resmi geliştirici web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ortalama derecelendirme 4.784 kullanıcı tarafından değerlendirilir.

Deer Hunting Covert Sniper Hunter V2.0.14 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

İndirilenlere git:

• “Dosya” veya “Dosya”ya giderek cihazınızdaki indirmeleri açın
• İndirdiğiniz MOD APK dosyasına tıklayın
• İstendiğinde Yükle’ye dokunun.
• İndirdiğiniz APK dosyası cihazınıza yüklenecektir.

Telefon ayarlarınızı güncelleyin:

• Telefonunuzun ayarlar sayfasına gidin
• Güvenlik veya Uygulamalar’ı tıklayın
• Bilinmeyen kaynaklar kutusunu işaretleyin
• OK ile onaylayın

Dünya çapında balıkçılık

Bu sporda alışık olduğunuz her yeri, vahşi doğayı, ovaları, karlı alanları ve muhtemelen hayal bile edemeyeceğiniz çeşitli yerleri yakalamanız gerekiyor. Farklı yerlere taşınmanın tek amacı, dışarıdan müdahaleden kaçınmanıza yardımcı olmaktır. Amaç, herhangi bir zamanda değiştirmek, her seviye atışın zorluğunu artıracaktır.

Uzman bir nişancı olun

Bu spor avı simülatöründe sizi doğrudan araştırma sahnesine götüreceğiz. Hedefe anında bakmak, hayati organları hedeflemek, becerileri sürekli geliştirmek ve uygun aramayı başlatmak için silahı kaldırın. Onur avı sürüyor. Görüş alanınızda her seferinde tamamen farklı hayvanlar görebilirsiniz. Bunu başarmak için paha biçilmez hayvanları avlar.

READ  Dude Theft Wars v0.9.0.3 Sınırsız Para Hileli İndir - Mod Apk

Geyik avcıları arasında bu hayvanın değerinden emin olmamanın bir yolunu bulacaksınız. Rehberinizi görmelisiniz. Daha yüksek aramanıza yardımcı olacaktır. Tekrar ateş etmekte tereddüt ederseniz, bu iyi adamlar, onlara hiç vurmadığınız yerden koşacaklar.

Nadir hayvanları bulun

Canlı av, sanki ekrandan atlıyormuş gibi! Avcılık belki de dünyadaki en nadir ve en gizemli hayvandır.
Avcı bir anda avına uyum sağlar, elbette baktığınızda bazı hayvanların size saldıracağına dikkat edin. Dikkat et. Aramaya başlamadan önce yırtıcıları öldürün.
Katılım başarısızlığa yol açar.

Ateşli silah sayısı

Sizin için tamamen farklı silahlarımız var. Farklı silahların benzersiz etkileri, daha uzun menzili, daha kolay nişan alma, ekstra stabilite vb. Bazı özel hayvanları avlamanızı ve maksimum ihtişamlarına ulaşmanızı kolaylaştırır. kartallar gibi.

Geyik okçuları için nihai av deneyimi. Geyiğin görünüşü sadece eğlence değil, aynı zamanda av gezisi ve özel deneyim dünyası için yeni bir model. Avlanmayı ve tuzak kurmayı sevenler de bu vahşi geyiğin görüntüsüne bayılacak. Sizi geyik avlayabileceğiniz ve uzman bir avcı olarak değerinizi kanıtlayabileceğiniz Yaban Hayatı Parkı’na götüreceğiz.

Oyun seçenekleri:

1.Çeşitli hayvan türleri ve hayvan illüstrasyonları
2.Tamamen farklı 5 silahla daha kolay arama
3.Farklı sahneler ve mevsimler
4.Eşsiz hayvan tasarımı, sizi rahatsız ettiğinde kaçıp kaçmayacağınızı veya size saldırıp saldırmayacağınızı belirleyecektir.
5.Oh, hızlı hareket etmek istiyorsun, yoksa yaralı hayvan kaçacak. Vahşi doğaya dönün, avlayın ve eğlenin.

Ne var ne yok:

• Düzeltmeler ve iyileştirmeler
• Küçük hata düzeltmeleri
• Yeni bir sürüm eklendi
• Yeni görevler eklendi

 

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top