Home » Defense Legend 3 v2.7.5 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Defense Legend 3 v2.7.5 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Defence Legend 3 Para Hileli Mod Apk, önceki taksitlerin başarısını sürdürüyor ve daha iyi görünüm ve daha çekici oyun ile geri döndü.

Kule Savunma oyun türü yeni bir oyun türü değildir, ancak şu ana kadar hala popüler bir türdür. 1990 yılında Atari Games tarafından yayınlanan “Rampart” oyununda çıkış yaptı.

Bu tür hızla büyüdü ve günümüzde çok başarılı oldu, dünya çapında çok fazla beğeni topladı. Uzun yıllar süren geliştirme sürecinde, bu seri oyunculara daha iyi bir deneyim sunmak için daha da büyüdü.

Savunma Defence Legend 3(MOD, Sınırsız Para)

Oyuncu bu serinin hayranıysa ve taktik unsurlarının tadını çıkarmayı seviyorsa Defence Legend 3: Future War adlı bir oyun bekleyen oyuncuya hediye edeceğim.

Bu oyun, Kule Savunma tarzı oyunlarda uzmanlaşmış Vietnam’dan bir stüdyo olan GCenter tarafından üretilmiştir. Daha önce “Defense Legend 2″yi yayınlayarak küresel oyun pazarında büyük başarı elde ettiler.

Bu, üreticiyi, oyuncuların deneyimlemesi için bu oyunun 3. Bölümünü yayınlamaya devam etmeye motive etmiş olabilir. Bu oyuna gelen oyuncular, taktik öğelerin, harika savaş sahnelerinin ve daha birçok harika şeyin tadını çıkaracaklar.

 

Defense Legend 3 v2.7.5 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Defense Legend 3 ‘ unuzu nasıl yüklenir: Sitemizden Android telefonunuzda veya tabletinizde oyun?

Defense Legend 3 oyunu APK dosyasını indirin ve ardından bunları takip edin

Adımlar:

Lütfen indirmelere gidin

  • Dosyalarıma veya dosyalarıma giderek cihazınızdaki indirmeleri açın
  • İndirdiğiniz APK dosyasını tıklayın.
  • İstendiğinde Yükle’ye tıklayın, indirdiğiniz APK dosyası cihazınıza yüklenecektir.

 

Telefon ayarlarını güncelleyin:

  • Telefonunuzun Ayarlar sayfasına gidin
  • Güvenlik veya Uygulamalara dokunun
  • Bilinmeyen kaynaklar kutusunu kontrol edin
  • Tamam ile onaylayın

 

Okumak  Castle Fusion Idle Clicker v1.9.6 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Komplo

Hikaye, bu serinin ikinci bölümünden oyunda devam ediyor, Dünya’dan uzay istilacılarını başarılı bir şekilde avladıktan sonra insanlar barışa kavuştu. Ancak bu barış uzun sürmedi, II. Kısım’daki savaştan sağ kalanlar, Dünya’nın fethine devam etmek için ordularını yeniden inşa ediyor.

Defence Legend 3 Para Hileli Mod Apk, Bu uzaylılar istila kararlarından vazgeçmiş gibiydiler ama istilalarına devam edeceklerini beklemiyorlardı. Bu yüzden bir kez daha, insanlar onlarla savaşmak ve onları tamamen yok etmek için ayağa kalkmak zorunda kalacaklar.

Ancak bu savaş öncekiler kadar basit olmayacak çünkü bu sefer daha hazırlıklıydılar. Ancak insanlar da kaybetmeyecek çünkü son birkaç yılda insanlar uzaylılarla savaşmak için dikkate değer adımlar attılar.

Oynamak

Oyunun oynanışı basit ve günümüzdeki aynı türdeki diğer oyunlara benziyor, bu yüzden oyuncuların oyuna alışması çok kolay olacak. Oyuncular seriye ilk kez geliyorlarsa sorun yok çünkü oyunda oyuncuların oyunu tanıması için talimatlar da olacak.

Oyuncuların ihtiyacı olan şey, hedefe ulaşmadan önce düşmanı yok etmek için harita üzerinde silahlar inşa etmektir.

Bu oyundaki yeni bir özellik, oyuncunun, oyuncunun daha özgür olabileceği yerlere silah koymaya ayarlanmamış olmasıdır.

Oyuncular taktiklerine uygun olduğunu düşündükleri yerleri seçmekte özgürdürler ve güçlerini artırmak için onları oraya yerleştirebilirler. Ancak bu tür silah istasyonları inşa etmek için oyuncuların inşaatlarına belirli bir miktar para harcaması gerekecek.

Para kazanmak için oyuncu düşmanla savaşacak ve yok edecektir, çünkü oyuncuyu yok ettikten sonra oyuncu bunun için biraz para alacaktır. Oyuncular ayrıca savaşta daha da güçlü olmak için silah istasyonlarını yükseltmek için parayı kullanabilirler.

Özellikleri

Ana kahraman, oyuncuların deneyimlemesi için Bölüm 3’te yeni eklenen yeni bir özelliktir. Oyunda en son silahlarla donatılmış savaş uçaklarının pilotları var.

Okumak  Super Bear Adventure v1.9.9.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Yalnızca tek bir yerde kalabilen ve yalnızca menzillerine giren düşmanlara saldırabilen silah istasyonlarının aksine, kahramanlar harita üzerinde özgürce hareket edebilir.

Bu, kahramanları bu oyunda düşmanlara saldırma ve yok etme konusunda daha esnek hale getirecek. Her kahraman, düşmanı hızlı bir şekilde yok edebilmek için büyük yıkıcı güce sahip özel bir yeteneğe sahip olacak.

Çeşitli silahlar

Oyunda oyuncu, insanlığın anavatanını işgal eden düşmanları yok edebilmek için büyük saldırı gücüne sahip birçok silah istasyonu inşa edebiliyor.

Ancak güçlü yıkıcı güce sahip yeni silahların kilidini açmak için oyuncunun bunu yapmak için belirli bir miktar para harcaması gerekecek.

Oyundaki silahlar, düşmanları yok etmek için ses dalgalarını kullanan bir silah olan UXO-W-II’ye benziyor ve IA-III, düşmanları belirli bir süre dondurmaya yardımcı oluyor.

Grafikler

Defense Legend 3 Para Hileli Mod Apk, kullanıcılara canlı ve keyifli bir deneyim sunan gelişmiş bir 3D grafik formatına sahiptir. Oyuncu, Kule Savunma strateji oyun serisinin hayranıysa, bu muhtemelen oyuncuların görmezden gelmemesi gereken bir oyundur.

Çünkü kullanıcılara oyunculara çok ama oyuncuların deneyimleyebileceği harika özellikler kazandırmak için birçok harika özellik sunuyor.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top