Home » Delivery From the Pain: Survival Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Delivery From the Pain: Survival Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Delivery From the Pain : Survival hakkında bilgi edinin

Delivery From the Pain : Survival Para Hileli Mod Apk, 12 Haziran 2019’da Steam’de satılan bir hayatta kalma oyunudur. PC’de popüler bir oyun haline gelen DigiPotato Studio, bu oyunu Google Play ve AppStore’da 4.99 dolara çıktığında mobil oyuncuların beğenisine sunmaya devam ediyor. .

Bu, Last Day On Earth ile aynı oynanışa sahip bir hayatta kalma oyunudur. Zombi kıyametinde sıradan bir adamsın. Yiyecek ve su bulun, üsler kurun ve hayatta kalmak için zombilerle savaşın. Bir yerlerde hayatta kalan birçok kişi var, onları kurtarın ve birlikte güvenli bir yere geliyorlar.

bir hikaye

201x’te bir araştırma enstitüsü, insanların kanseri tedavi etmesine yardımcı olabilecek özel bir ilaç buldu. Bu ölümsüzlüğün anahtarıdır. Bu araştırmayla ilgilenen Faith Energy, “Human X Plan” adlı bir aşı yayınladı. Ancak bu aşı sefil bir şekilde başarısız oldu.

İnsanları zombiye dönüştüren ve hızla tüm insanlara yayılan bir virüs yaratır. Sen normal bir insansın ve özel esper güçlerin ya da onun gibi bir şeyin yok. Hayatta kalma yolculuğuna katılın, zombileri öldürün ve “İnsan Planı X” virüsünün kökenini bulun.

Delivery From the Pain: Survival v1.0.9902  Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Delivery From the Pain: Survival  Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Delivery From the Pain: Survival Para Hileli Mod Apk.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.
Okumak  Soul Knight v3.3.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Kurgu, Deliver From the Pain: Survival Para Hileli Mod Apk’ı zombilerle savaşmak veya hayatta kalmaktan ziyade çekici yapan şeydir. Her aşamadan sonra oynanamayan yeni karakterlerle tanışıyor ve bu salgının ana karakteri veya gizemleriyle ilgili birçok hikayenin kilidini açıyorsunuz. Yolculuk sırasında çok ilginç karakterlerle tanışabilirsiniz. Karakolda şirin bir anne-kız, bir doktor, bir özürlü, bir yalancı…

Herkesin kendi hikayeleri, hayatta kendi sorunları var. İnsanlar ancak felaket meydana geldiğinde başkalarıyla paylaşabilir ve empati kurabilir. Bu faktörler oyunun derin ve insani olmasına yardımcı olur.

Karakterler

Delivery From the Pain: Survival Para Hileli Mod Apk ile başlayarak, Freeman Mason veya Samantha Aran arasından seçim yapabilirsiniz. Her karakterin oyuna farklı bir yaklaşımı var ve kendi hikayeleri var. Bu yüzden, tüm oyun hikayesini deneyimlemek için her karakteri kullanarak birden çok kez oynamanızı tavsiye ederim.

Freeman Mason bir polis memurudur. Orduya katılırdı ve çok fazla savaş tecrübesi var. O mükemmel bir polis memuru ve oldukça dengeli bir yeteneğe sahip. Yani, kayda değer bir zayıflığı ve güçlü yanı yoktur. Savaşta çok fazla deneyime sahip, zombi kıyametinin hayatta kalma oranını artırmanıza yardımcı olacak birçok stratejiye ve beceriye sahip olabilir.

Ayrıca, Samantha Aran iyi bir avukattır ancak dövüş konusunda fazla tecrübesi yoktur. Bu felaket onun gibi güzel bir kız için zor ve yeni. Yiyecek ve içecek gibi temel öğeleri toplayın, diğer kurtulanları bulun ve onlara yardım edin.

Hayatta kalmak için öğeleri arayın

Yolculuğun başında Morgan isimli bir görevli size rehberlik edecek. Eşyaları nasıl alacağınız, gürültü yapmadan nasıl hareket edeceğiniz konusunda size rehberlik edecek… Bu oyundaki zombiler gürültüye karşı çok hassas değiller. Zombieland veya World War Z’deki gibi çılgınca ölüme koşmazlar. Akıllıca hareket ederek onlarla yüzleşmekten kaçınabilirsiniz. Üstelik sizi kısa bir süre kovalayınca pes edeceklerdir.

Okumak  Head Ball 2 - Football v1.183 Sınırsız Para Hileli İndir - Mod Apk

Ayrıca içme suyu, yiyecek, malzeme, silah gibi şeyleri de almayı unutmayın… Zombilerle yapılan savaşta her şey işe yarar. Onları toplayabilir ve barınağınıza bırakabilirsiniz.

Kendi barınağını inşa et

Ayrıca, Acıdan Teslim: Hayatta Kalma, oyuncular için bir sığınak sağlar. Son aşamalara kadar sizi zombilerden korumak için doğru yer. Göreviniz, zombi saldırılarına direnecek kadar güçlü savunmalara sahip bir üs inşa etmektir. Bildiğiniz gibi zombiler yorulmaz ama siz yorulursunuz. Siz ölene kadar saldıracaklar, bu yüzden kendinizi zombilerden korumak için iyi bir üsse ihtiyacınız var.

Sıradan insanlar hayatta kalabilmek için yeme, içme ve uyku olmak üzere üç temel bileşene ihtiyaç duyarlar. Ancak zombi kıyametinin acımasız bağlamında, bu eşyalar son derece lüks. Normalde Pazar günü yaptığınız gibi derin bir uyku imkansızdır çünkü bir saniye dikkat edin, zombiler tarafından yenileceksiniz. Bir günde 24 saat vardır, gün içinde dışarı çıkmalı ve 17:30’dan önce yatmak için üsse dönmelisiniz.

Günde 4 ila 6 saat uyumaya çalışın, bu da ruh halinizi güçlendirmeye yardımcı olur. Zihin durumu çok düşükse, karakter yavaş hareket eder ve sıklıkla hata yapar (çok fazla risk altındayken yapmamanız gereken bir şey).

Grafikler

Acıdan Teslim: Hayatta Kalma, zombi salgınının arka planını karanlık, kasvetli renklerle tasvir ediyor. Difüzör mükemmel olmasa da görüntü açısından iyiydi. Sahne çok fazla özel detay içermiyor. Birçok aşamadan geçerken, odaların çok fazla farkı olmadığı için hala eski odaya gittiğimi hissediyorum. Ses, zombi salgınının soğukluğuna ve yalnızlığına katkıda bulunuyor.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top